Nuk keni produkte në shportë

Provo

Balerina për Vjeshtë 4.0 Walkmaxx

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-81%

Balerina për vjeshtë 4.0 për rehati maksimale gjatë ditëve të vjeshtës. Dizenjuar në ngjyra të këndshme dhe material shumë të butë, me një shtresë memori në brëndësi të shollës për butësi maskimale në çdo hap dhe shollë të harkuar. Të disponueshme në 3 ngjyra: kafe, gri dhe të zeza.

Balerina për Vjeshtë 4.0 Walkmaxx

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 1,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Balerina për vjeshtë 4.0 për rehati maksimale gjatë ditëve të vjeshtës. Dizenjuar në ngjyra të këndshme dhe material shumë të butë, me një shtresë memori në brëndësi të shollës për butësi maskimale në çdo hap dhe shollë të harkuar. Të disponueshme në 3 ngjyra: kafe, gri dhe të zeza.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati dhe elegancë gjatë ditëve të vjeshtës

Modeli i ri i Balerinave Walkmaxx Comfort Autumn 4.0 moderne dhe plot stil. Një kombinim i të gjitha avantazheve të këpucëve Walkmaxx me një dizajn i këndshëm e shumë praktik për çdo rast. Shijoni rehatinë e Balerinave Comfort dhe në të njëjtën kohë dukuni elegante:

 • dizenjuar dhe të përshtatshme për shume raste
 • sholla e harkuar e cila ju jep ndjesinë sikur po ecni zbathur
 • shtresë memory në brëndësi për më shumë rehati gjatë ecjes
 • materiali i butë në pjesën e siperme për më shumë ngrohtësi gjatë ditëve të vjeshtës

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0 Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0 Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Për një pamje sa me elegante pa shumë mundim

Duke veshur këpucë të rehatshme ju do ti jepni trupin mbështetjen e duhur gjatë gjithë ditës. Falë shollës së harkuar Walkmaxx, këto balerina do të aktivizojnë muskujt dhe do të përmirësojnë qëndrimin, e ju do të dukeni elegante dhe bukur në çdo rast.

Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0

Për pamje dhe stil më të sofistikuar

Modeli i ri i Walkmaxx Comfort Balerina për vjeshtë është një miksim i pamjes femërore dhe një dizjani të këndshëm për tu kombinuar me çdo stil. Pjesa e sipërme është e butë dhe maja është llustrafin, për tju mbajtur sa me ngrohtë e njëkohësisht për tu dukur sa më bukur gjatë ditëve të vjeshtës. Sholla memory në brëndesi siguron më shumë rehati e ndersa sholla e harkaur do të japë mbështetjen e duhur për shputen dhe do të ndihmojë në parandalimin e këmbëve të lodhura dhe të enjtura.

 • Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0
 • Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0
 • Walkmaxx Comfort Ballerinas Autumn 4.0
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Balerina Comfort Autumn 4.0

36 23,8
37 24,4
38 25,1
39 25,8
40 26,4
41 27,1
42 27,7

Si të masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme metal PU
Material: Sholla e brendshme materiale të tjera, materila memory, tekstil
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, gri, Kafe

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia