Nuk keni produkte në shportë

Provo

Gjysëm çizme sportive Walkmaxx

Photo
Video

Gjysëm çizme të rehatshme dhe me një pamje sportive - një domosdoshmeri për çdo femer. Gjysëm çizmet janë tepër të buta, të ngrohta dhe të rehatshme, me kamosh të vërtetë, shtresë memory, lesh artificial dhe kadife. Me zinxhir dhe lidhëse elastike. Në 2 ngjyra. 

Gjysëm çizme sportive Walkmaxx
5,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Gjysëm çizme të rehatshme dhe me një pamje sportive - një domosdoshmeri për çdo femer. Gjysëm çizmet janë tepër të buta, të ngrohta dhe të rehatshme, me kamosh të vërtetë, shtresë memory, lesh artificial dhe kadife. Me zinxhir dhe lidhëse elastike. Në 2 ngjyra. 

Më shumë
Detajet e produktit

Gjysëm çizme të ngrohta dhe me stil

Jeni duke kërkuar gjysëm çizme me stil, të ngrohta dhe sportive për një pamje të bukur çdo ditë? Walkmaxx Comfort Sporty ju vjen në ndihmë! Këto çizme të përsosura do t'ju çojnë nga mëngjeset e ftohta herët në ditët e ftohta të dimrit dhe do t'i ledhatojnë këmbët tuaja me ngrohtësi, stil dhe shtrojë tepër të rehatshme. Nga udhëtimet tuaja të përditshme te udhëtimet spontane apo shetitjet me fëmijët në park, këto çizme janë nder me te kërkuarat.

Rehatia e këmbëve për mirëqenien e përgjithshme

Kur ju dhembin këmbët, ju dhemb gjithçka - por jo më. Mbadhni këpucë Walkmaxx me shuallin e lakuar, i cili i siguron këmbëve mbështetjen e nevojshme gjatë tërë ditës.

Më shumë rreth avantazheve të linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi për më shumë detaje.

Moderne dhe praktike për këtë sezon

A jeni një nënë e zënë duke punuar, një studente, një grua punëtore, apo një pensioniste? Nuk ka rëndësi, me të vërtetë - çdo grua ka nevojë për një palë gjysëm çizme që do ta çojnë atë nga A në B me të dyja stilin & komoditetin. Me çizmet Walkmaxx Comfort thjesht nuk mund të gaboni. Ata kombinojnë pamjen sportive dhe të modës dhe mbushin hendekun midis çizmeve dhe këpucëve, duke dhënë një zgjedhje të modës. Ato janë perfekte për qëllime të rastësishme dhe falë shtresës së jashtme me material memory aq komode sa mund t’i vishni nga mëngjesi në mbrëmje.

 • Walkmaxx Comfort Ankle Boots Sporty

  Kafe

 • Walkmaxx Comfort Ankle Boots Sporty

  Jeshile

Struktura e këpucës

Walkmaxx Comfort Ankle Boots Sporty

Qëndro mbi   për më shumë detaje.

 1. Shtresë Memory dhe shollë e brëndshme latex – për butësi në çdo hap.

 2. Lidhëse elastike – rregullojini sipas dëshirës.

 3. Sholle gome – nuk rrëshkasin.

 4. Sholle e harkuar me sfungjer EVA- amortizimi dhe thithja e goditjeve, formohen lehtësisht gjatë ecjes duke siguruar hap të lehtë.

 5. Pamje sportive – për të gjithë ata që thjesht shijojnë dhe pëlqejnë pamjen sportive.

 6. Lesh arificial - për butësi dhe ngrohtësi.

Me shollën e harkuar Walkmaxx

Gjysëm çizme Walkmaxx Comfort Sporty me shollë të harkuar që ka shumë përfitime.

Sholla e harkuar ndihmon në mbështetjen e këmbëve tuaja për të shmangur ndjenjën e pakëndshme të lodhjes dhe ënjtjes së këmbëve, duke ju mundësuar kështu të qëndroni aktiv për më gjatë.

Shpërndarje e barabartë e peshës, sholla e harkuar gjithashtu:

 • siguron lehtësim të pikave të presionit në këmbët tuaja
 • zvogëlon presionin në gjunjë dhe nyje
 • siguron thithje më të mirë të goditjeve
 • ndihmon në përmirësimin e qendrimit duke lehtësuar presionin
 • mund t'ju ndihmojë të shmangni disa probleme të këmbëve, të tilla si ënjtje dhe dhimbje
Walkmaxx Comfort Ankle Boots Sporty

Për tu dukur sa më mirë dhe plot stil

Këtu në Walkmaxx ne e dimë që materialet e mira janë thelbi i çdo këpuce të mirë. Kjo është arsyeja pse ne kemi kombinuar materiale të shkëlqyera që i bëjnë çizmet tepër komode dhe të besueshme. Disa shembuj për ju.

 • Walkmaxx Comfort Ankle Boots Sporty
 • Walkmaxx Comfort Ankle Boots Sporty
 • Walkmaxx Comfort Ankle Boots Sporty
 • Walkmaxx Comfort Ankle Boots Sporty
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjyëm Çizme Comfort Sporty

36 24,6
37 25,3
38 25,9
39 26,6
40 27,3
41 27,9
42 28,6

Si të masni numrin e këmbës

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme najlon, PU, Suede
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme Jeshile E Errët, Kafe
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia