Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Atlete Fit Signature Walkmaxx

Photo
Video
Outlet

Gjerësisht të njohura për komoditetin që ofrojnë, Walkmaxx Fit Shoes Signature i mbajnë këmbët ngrohtë gjatë ditëve të ftohta. Me shollën e famshëm të harkuar dhe material EVA në pjesën e thembrës që gjenden në këpucët më të përparuara atletike, këto atlete do t'ju ndihmojnë të bëni një jetë më aktive!

Atlete Fit Signature Walkmaxx

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 699 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Gjerësisht të njohura për komoditetin që ofrojnë, Walkmaxx Fit Shoes Signature i mbajnë këmbët ngrohtë gjatë ditëve të ftohta. Me shollën e famshëm të harkuar dhe material EVA në pjesën e thembrës që gjenden në këpucët më të përparuara atletike, këto atlete do t'ju ndihmojnë të bëni një jetë më aktive!

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati e garantuar çdo ditë

Dizenjnuar për t'ju ofruar rehati për përdorim të përditshëm, këto atlete do t'iu japin energji në çdo hap që hidhni. Struktura unike e tyre mundëson që pesha e trupit të shpërndahet në mënyrë të barabartë. Po ashtu, këto atletet lehtësojnë presionin në nyje, duke lehtesuar lodhjen dhe enjtjet e këmbëve.

Walkmaxx Fit Shoes Signature

Të reja dhe të përmirësuara

Atletet Fit Signature janë një nga produktet më të vlerësuara nga klientët tanë falë avantazheve që ato ofrojnë - ajrosen lehtësisht, mund të vishen për çdo lloj aktiviteti ecje, janë të lehta dhe të rehatshme, ofrojnë mbështetjen e duhur dhe përshaten me formën e këmbës.

Më shumë info rreth linjës Fit

Shoqëruesit tuaj më të mirë për një jetesë aktive

S'ka më këmbë të lodhura dhe të fryra që ju ndalojnë të shijoni aktivitetet e përditshme. Këto atlete jo vetëm që ju garantojnë rehati gjatë ecjes, por gjithashtu ju mundësojnë stabilitet në çdo sipërfaqe. Po ashtu, janë kaq të bukura sa që mund të përshtaten me çdo lloj veshje, pamarrë parasysh nëse veshja juaj është elegante, e zakonshme apo sportive. Këto atlete do t'ju ndihmojë të jetoni shëndetshëm dhe të jeni aktivë në vitet në vazhdim!

 • Walkmaxx Fit Shoes Signature

  Përditshmëri

 • Walkmaxx Fit Shoes Signature

  Për një shëtitje

 • Walkmaxx Fit Shoes Signature

  Për aktivitet sportive

Magjia që fshihet pas butësisë

Atletet Walkmaxx me shollën e harkuar lart nga toka në thembra dhe shputë. Ky lloj sholle ndihmon në zvogëlimin e presionit në këmbë në mënyra të ndryshme. Sholla e harkuar i mban këmbët vazhdimisht në lëvizje, duke mundësuar lëvizjen normale thembër-shputë, dhe zvogëlon kohën gjatë së cilës shkaktohet presion në fund të këmbëve. Kurse shtresa EVA ndër të tjera ju mundëson të qëndroni më gjatë në këmbë pa dhimbje.

Walkmaxx Fit Shoes Signature

Për çdo moshë dhe gjini

Pavarësisht moshes tuaj ose aktiviteteve tuaja fizike, një gjë është e sigurtë: këto atlete do t'ua bëjnë çdo hap të shëndetshëm. Me një dizajn të këndshëm, me fokus te rehatia maksimale, atletet janë të përshtatshme për të gjithë, pamarrë parasysh gjininë.

Walkmaxx Fit Shoes Signature

Walkmaxx Fit Signature pse jane kaq speciale:

 • Materiale të qëndrueshme dhe të ajrosshme
 • Sholle e harkuar, rrit aktivizimin e muskujve
 • Materiali i ngrohte ne pjesen e siperme i mban këmbët ngrohtë gjatë ditëve të ftohta
 • Shtresë memory për t'ju mundësuar hapa të butë dhe ndjenjën e rehatisë
Informacione Shtesë

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbes

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Masat për Fit Shoes Signature

Numri

Gjatësia këmbës

(cm)

Gjërësia këmbës

(cm)

37 24,2 7,9
38 24,9 8,1
39 25,6 8,4
40 26,2 8,6
41 26,9 8,8
42 27,6 9,0
43 28,2 9,2
44 28,9 9,5
45 29,6 9,7
46 30,2 9,9
Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx fit
Material: Pjesa e sipërme PU/fabric
Material: Sholla e brendshme fabric with EVA
Material: Sholla e jashtëme EVA with rubber
Ngjyrat e disponueshme signature black, signature grey, signature mint, signature white

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star