Nuk keni produkte në shportë

Provo

Atlete Leisure 2.0 Walkmaxx Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Atletet Leisure 2.0 janë shumë trendi, të përshatshme për të dyja gjinitë femra dhe meshkuj. Pamja e tyre sportive dhe plot stil është kombinuar me rehatinë e cila bën të mundur parandalimin e dhimbjeve, fryerjeve dhe djrëseitjes në këmbë, duke siguruar të qëndroni aktiv me gjatë. Shollë e harkuar e cila ofron rehati maksimale për këmbët, dhe gome EVA për hapa të sigurtë.

Atlete Leisure 2.0 Walkmaxx Comfort

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 1,398 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Atletet Leisure 2.0 janë shumë trendi, të përshatshme për të dyja gjinitë femra dhe meshkuj. Pamja e tyre sportive dhe plot stil është kombinuar me rehatinë e cila bën të mundur parandalimin e dhimbjeve, fryerjeve dhe djrëseitjes në këmbë, duke siguruar të qëndroni aktiv me gjatë. Shollë e harkuar e cila ofron rehati maksimale për këmbët, dhe gome EVA për hapa të sigurtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Atletet më trendi që keni pasur ndonjëherë

Atletet Leisure 2.0 janë shumë trendi, të përshatshme për të dyja gjinitë femra dhe meshkuj. Pamja e tyre sportive dhe plot stil është kombinuar me rehatinë e cila bën të mundur parandalimin e dhimbjeve, fryerjeve dhe djrëseitjes në këmbë, duke siguruar të qëndroni aktiv me gjatë. 

 • Sholla origjinale e harkuar Walkmaxx mbeshtet shputën e këmbëve dhe siguron shpërndarjen e peshës së trupi, duke siguruar uljen e presionit në kyçe dhe nyjet e këmbëve.
 • Taka e butë siguron më shumë rehati për këmbët.
 • Ngjyra të reja të cilat do t'ju bëjnë të dukeni gjithëmonë bukur dhe plot stil.

Atletet Leisure 2.0 me ngjyra janë të preferuara nga të gjitha moshat dhe të përshtatshme për çdo sezon.  Ato janë të përshtatshme per tu veshur çdo ditë, në punë, në shkollë apo kur dilni për të ecur, pasi është kombinimi i duhur mes rehatisë dhe të gjitha avantazheve të shollës së harkuar. 

WALKMAXX COMFORT LEISURE SHOES 2.0

Informacione Shtesë

Shollë e harkuar & mbështetje e butë për të përmirësuar rehatinë gjatë ecjes

 

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Sholla e harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Pershtaten me formën e këmbës.

   

Këto atlete janë të përshtashme për:

 • personat të cilët dëshirojne te keni nje pamje trendi
 • personat te cilet kalojne nje kohe te gjate jashte, ne pune apo shetije
 • personat te cilet nuk duan te jene njesoj me te tjeret, por kane stilin e tyre personal
Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme Canvas (pambuk), PU
Material: Sholla e brendshme EVA, gomë foxing
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme Blu E Errët, E Verdhë, E Zezë, gri, Gurkali, Jeshile E Errët, Jeshile E Hapur, Rozë

Vlerësimet e klientëve 9 Vlerësime

4,9

9 Vlerësime

Produktet 9

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

hgfyu

www.topshop.al

thjesht me plc
me pelcejne shum shummm

Ali

www.walkmaxx.sk

Walkmaxx
Premyslam ze si kupim este jedny. Su naozaj super. Najprv zvláštny pocit ale ked si zvykne človek... Su naozaj suprove

Zuzu

www.walkmaxx.sk

Pohodlie nadovšetko
Odporúčam obuv tejto značky všetkým, ktorí majú potrebu pohodlnej chôdze. Som po ťažkej nehode, naučila som sa opäť chodiť a toto je tá pravá obuv. Je úžasné vychutnávať si prechádzky v nej. Objednávam si aj túto.Verím, že budem spokojná, ako doteraz. Ďakujem.

Tina

www.walkmaxx.sk

Odporucam :)
Kúpila som vychadzkovu obuv. Zo zaciatku je v nich chodza zvlatna, ale potom sa velmi príjemne nosia. Kupovala som velkost 39, ktoru aj bezne nosím a sedia perfektne. Dakujem

REMO

www.walkmaxx.sk

Super obuv
Ja osbne si kupujem už len obuv Walkmaxx a som veľmi spokojný

Vladimír Zán

www.walkmaxx.sk

Vyborne, ale nie pre mňa
Mňa tlačily prsty, je to asi mojimi nohami, tovar som vrátilk. Vypadali dobre a isto sa v nich i dobre chodí.

hela

www.walkmaxx.sk

hela
topánky sú výborné a dobre sa v nich chodí.sú veľmi pohodlné.odporúčam aj d´alším čo by si to chceli kúpiť.

Tanchy

www.walkmaxx.si

Odlicnoo
Jaz sem zelo zadovolnja s obutvijo walkmax prej se me bolele noge nikakor nism mogla dalec hoditi sedaj pa je to res brez bolecin imam namrec ze vse vrste obutve od balerink do supergov in te sopergi so pa najboljsi

Tanchy

www.walkmaxx.si

Odlicnoo
Jaz sem zelo zadovolnja s obutvijo walkmax prej se me bolele noge nikakor nism mogla dalec hoditi sedaj pa je to res brez bolecin imam namrec ze vse vrste obutve od balerink do supergov in te sopergi so pa najboljsi

Produktet 9

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia