Nuk keni produkte në shportë

Provo

Atlete Activemaxx Walkmaxx Fit

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Atletet revolucionate Activemaxx për një jetë aktive. Forcojnë dhe tonifikojnë muskujt për t'ju dhuruar forma trupore perfekte. Dizajn dhe ngjyra tërheqëse.

Atlete Activemaxx Walkmaxx Fit

Çmimi: 8,490 Lekë


Oferta: 1,698 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Atletet revolucionate Activemaxx për një jetë aktive. Forcojnë dhe tonifikojnë muskujt për t'ju dhuruar forma trupore perfekte. Dizajn dhe ngjyra tërheqëse.

Më shumë
Detajet e produktit

Forconi vithet dhe këmbët në çdo hap që hidhni

Atletet revolucionare Walkmaxx Fit ActiveMaxx janë dizenjuar në mënyrë të veçantë për të maksimizuar çdo hap që hidhni duke forcuar vithet dhe këmbët.

Dizenjuar në mënyrë të veçantë për ecje dhe aktivitet të përditshëm, Walkmaxx Fit ActiveMaxx ndihmon në forcimin dhe tonifikimin e muskujve të këmbëve duke optimizuar aktivitetin e trupit.

Redukton presionin në nyje

Këpucët Walkmaxx zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa. Shpërndan peshën trupore, zvogëlon presionin, jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Këpucët janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës qe ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Presion i lartë

Shollë normale e drejtë

Presion i ulët

Shollë e harkuar Walkmaxx

Projektuar me veti unike që ndihmojnë në tonifikimin e muskujve

Sholla inovative e harkuar e këpucëve Walkmaxx siguron lëvizje natyrale të shputës së këmbës dhe shprëndan presionin nga nyjet në muskuj, duke ndihmuar në rritjen e aktivitetit të muskujve, përmirësimin e qëndrimit dhe lehëtesimin e dhimbjeve të mesit dhe kyçeve.

Sholla e harkuar është e prodhuar nga materiale të cilësisë së lartë të cilat në të njëjtën kohë janë të rehatshme, rezistente, amortizojnë goditjet dhe në çdo hap që do të hidhni do të ndjeni butësi dhe rehati.

Si funksionon sholla e harkuar?

Sholla e harkuar shpërndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qëndrimin. Ato imitojne dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • arandalojnë enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5

Shijoni rehatinë me Walkmaxx

Atletet Walkmaxx Fit ActiveMaxx janë shumë të rehatshme, dhe ju do tju duket sikur jeni duke ecur zbathur mbi bar ose rërë.

Të lehta dhe me vetëajërosje, për tju dhuruar sa më shumë rehati dhe freski.

Ndjeni ndryshimin, shikoni rezultatet!

Avantazhet e Walkmaxx:

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Sholla e harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Të përshtatshme për:

 • Personat të cilët kanë dhimbje shpine
 • Personat të cilët kanë enjtje këmbësh, djersë ose djegie këmbësh
 • Personat të cilët janë duke kërkuar për këpucë të cilat zvogëlojnë dhimbjen e kyçeve, përmirësojnë qëndrimin dhe aktivizojnë e forcojnë muskujt
 • Personat qe janë duke kërkuar këpucë që ju japin ndjesinë e të ecurit zbathur
 • Personat qe janë duke kërkuar këpucë cilësore dhe me dizjan të veçantë që mund të pështaten me veshje të ndryshme
Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx fit
Material: Pjesa e sipërme PU, rrjetë
Material: Sholla e brendshme EVA
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë
Ngjyrat e disponueshme Jeshile, Lejla, Portokalli
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 3 Vlerësime

5

3 Vlerësime

Produktet 3

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Abedin

www.topshop.al

Super atlete!
Super atlete nuk e dija qe ishin kaq shumeeee te mira.Cilesia shume e mire.

Agim Hajdari

www.delimano.al

Atlete Walkmaxx Fit ActiveMaxx
Kam blere nje pale dhe jane fantastike tani do porosis nje pale per vete dhe nje pale per djalin.

Iris

www.delimano.al

Shume komode
Shume komode

Produktet 3