Nuk keni produkte në shportë

Provo

Vrasës Insektesh Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-87%

Shpëtoni njëherë e mirë nga insektet me vrasësin e insekteve Pest Reject Light Zapper. Kjo pajisje 2në1 do t'ju mbrojë nga mizat dhe insektet të cilat ju bezdisin. Drita tërheq insektet fluturuese dhe i vret ato në momentin që ato përplasen me të. Punon me energji kështu nuk do t'ju duhet të përdorni kimikate të demshme të cilat mund të dëmtojnë shëndetin e familjarëve tuaj. Përdoret si brënda dhe jashtë dhe ju mbron nga insektet e bezdisshme fluturuese.

Vrasës Insektesh Top Shop

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shpëtoni njëherë e mirë nga insektet me vrasësin e insekteve Pest Reject Light Zapper. Kjo pajisje 2në1 do t'ju mbrojë nga mizat dhe insektet të cilat ju bezdisin. Drita tërheq insektet fluturuese dhe i vret ato në momentin që ato përplasen me të. Punon me energji kështu nuk do t'ju duhet të përdorni kimikate të demshme të cilat mund të dëmtojnë shëndetin e familjarëve tuaj. Përdoret si brënda dhe jashtë dhe ju mbron nga insektet e bezdisshme fluturuese.

Më shumë
Detajet e produktit

Shpëtoni njëherë e mirë nga insektet fluturuese

Koha e mirë është ideale për parti të ndryshme në natyrë apo për një drekë në kopësht. E megjithatë, temperaturat e larta në të njëjtën kohë na sjellin në mëndje mushkonjat, mizat dhe insektet fluturuese të cilat janë të bezdisshme.

Mbroni shtëpinë tuaj me llampën e cila vret insektet Top Shop Pest Reject Light Zapper. Kjo pajisje 2në1 do t'ju mbrojë nga mizat dhe insektet të cilat ju bezdisin. Drita tërheq insektet fluturuese dhe i vret ato në momentin që ato përplasen me të. Punon me energji kështu nuk do t'ju duhet të përdorni kimikate të demshme të cilat mund të dëmtojnë shëndetin e familjarëve tuaj. Përdoret si brënda dhe jashtë dhe ju mbron nga insektet e bezdisshme fluturuese.

Thuajini lamtumirë thithëseve të gjakut dhe insekteve të tjera

Drita në mënyrë efektive vret dhe ju mbron nga insektet fluturuese të cilat ju bezdisin.

 • Mushkonja
 • Flutura nate
 • Miza

Drita me rreze ultraviolet tërheq insektet dhe energjia në brëndësi i vret ato

Spraj të ndryshëm për mizat, byrzylyk për mushkonjat apo saketa dhe qirinj me aromë për të mbajtur larg mizat asnjëra prej këtyre metodave nuk i vret ato thjeshtë i largojnë. Kjo llampë është ndryshme. Drita me rreze Ultra Violet tërheq insektet, e ndërsa kapsja elektrike në brëndësi i vret ato në momentin që bien në kontakt. Thjeshtë vendosni llampën në një portollampë, ndizeni dhe shijoni një mbrëmje të qetë pa insekte.

Mbroni shtëpinë tuaj, deri në 8000 orë pune - brënda dhe jashtë

Vrasësja e insekteve mbron shtëpinë tuaj nga insektet fluturuese, deri në 8000 orë pune. Ajo përdor 99% me pak energji – vetëm 10 W – shumë efiçente në konsumimin e energjise dhe në të njëjtën kohë mbron mjedisin. Mund të përdoret në amjente të brendshme ose të jashme.

 • Verandë
 • Ambjent ngrënie
 • Kuzhinë

Jo më miza apo insekte të ngordhura në dysheme apo mobilje

Pastrimi i shiritave të cilat përdoren për vrasjen e mizave është një punë e bezdisshme dhe e pisët. Apo të sillesh rrotull shtëpisë duke u munduar të vrasësh mizat me ndonjë pallaskë apo jastëk është një pune vertet jo e këndshme!

Me vrasësin e mizave nuk keni pse të shqetësoheni për mushkonjat apo mizat e ngordhura. Pas përdorimit, thjeshtë mund ta pastroni me një furçe të vogël dhe të hidhni ato direkt në kosh. Ju duhet ta pastroni atë të paktën 1 herë në 2 javë.

Informacione Shtesë

Informacione Teknike

 • Përmasa e produktit: gjatësi 17cm, Ø 9cm
 • Fuqia: 10 W
 • Fuqia e dritës: 950 Lm
 • Klasi i energjisë : A
Të dhëna teknike
Përmasat length 17cm, Ø 9cm

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

JOLA

www.topshop.al

02/07/2018

SA E MORA RASH REHAT NGA INSEKTET,ISHTE SHUME E MIRE!
SUPER

Produktet 1