Nuk keni produkte në shportë

Provo

Velform për shtimin e flokëve 2 copë Wellneo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Velform kujdeset për flokët, ky produkt do të përmirësojë jetën e burrave dhe grave që janë duke luftuar me rënien e flokëve. Një kombinim i përbërësve natyrorë dhe shkencës moderne. Velform sjell rezultate të dukshme në rritjen e flokëve brënda disa javësh. Flokë të rinj & më të fortë në 12 javë. Ndalon rënien e flokëve në 90% të rasteve. Pa kimikate. Testuar klinikisht. Seti përfshin 2 copë.

Velform për shtimin e flokëve 2 copë Wellneo
6,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Velform kujdeset për flokët, ky produkt do të përmirësojë jetën e burrave dhe grave që janë duke luftuar me rënien e flokëve. Një kombinim i përbërësve natyrorë dhe shkencës moderne. Velform sjell rezultate të dukshme në rritjen e flokëve brënda disa javësh. Flokë të rinj & më të fortë në 12 javë. Ndalon rënien e flokëve në 90% të rasteve. Pa kimikate. Testuar klinikisht. Seti përfshin 2 copë.

Më shumë
Detajet e produktit

Kur natyra takon shkencën… flokët rriten përsëri!

Velform është bukuri dhe kujdes për flokët, ky produkt do të përmirësojë jetën e burrave dhe grave që janë duke luftuar me rënien e flokëve. Një kombinim i përbërësve natyrorë dhe shkencës moderne. Velform sjell rezultate të dukshme në rritjen e flokëve brënda disa javësh.

Testuar shkencërisht për të siguruar efektivitetin maksimal.

22 bimët e gjetura në kopshtet botanike, xhungla dhe pyjet e shiut në të gjithë botën janë përdorur për të përgatitur trajtimin e përsosur kundër rënies së flokëve – ato ofrojnë rezultate të mahnitshme, të tilla si reduktimin e rënies së flokëve, nxitjen e rritjes dhe rritjen e dëndësisë.

Studimet klinike kanë treguar se deri në 700 flokë të rinjë mund të jenë rritur në 12 javë përdorim dhe se produkti ka ndaluar humbjen e flokëve në 90 % të subjekteve të testimit, duke e bërë atë një nga risitë më efektive në fushën e parandalimit të flokëve deri më sot.

Rezultatet e testimit: Efektiviteti Flokët Rriten në Maksimum

 • Garry - para

 • Garry - pas

 • Paul - para

 • Paul - pas

Përdorim i lehtë & Rezultate të shpejta.

Velform absorbohet lehtë: aplikojeni dhe masazhojeni në spote problematike mbi kokë një ose dy herë në ditë. Formula inovative depërton shpejt në lëkurën e kokës dhe fillon duke punuar në fushat problematike, spastrimit, freskuese, ushqyese dhe ringjalljen e flokëve të dëmtuar.

 • Muaji i parë 

 • Muaji i dytë

 • Muaji i tretë

Me përdorimin e vazhdueshëm që në muajin e parë do të keni flokë dhe rrënjë të fortë, në muajin e dutë nuk do te keni rënie të flokëve dhe në muajin e tretë flokët e reja do të kenë filluar të rriten. Gjatë përdorimit në muajt në vijim flokët e reja do të fillojnë të rriten duke i bëre flokët tuaj më të fortë dhe më të dukshëm.

Fitoni vetë - besim.

Velform do t'ju japë besimin që ju duhet për të filluar duke shijuar jetën tuaj sociale përsëri dhe të tregoni me krenari flokët tuaj të dendur dhe të shëndetshëm... më të fortë dhe më të bukur. Ai gjithashtu do të parandalojë rënien e flokëve në të ardhmen, duke bërë që të dukeni më të rinj në vitet që do të vijnë!

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Redukton rënien e flokëve.
 • Nxit rritjen e flokëve.
 • Rrit dëndësinë e flokëve.
 • Efektivitet maksimal.
 • Përdorim i lehtë.
 • Rezultate të shpejta.
 • 2 X 200 ml 

Aplikimi:

Aplikoni produktin me butësi në pjesët pa flokë ose me pak flokë një herë ose dy herë në ditë. Nëse do lani flokët, aplikimi duhet bërë 45 minuta para larjes.

 1. Në muajin e parë, me përdorimin e Velform Hair Grow ju do të forconi rrënjët e dobëta.
 2. Në muajin e dytë flokët do ndalojnë së rëni.
 3. Në muajin e tretë, flokë të ri do fillojnë të rriten dhe ashtu do vazhdojnë dhe në muajin e katërt dhe të pestë duke u bërë gjithmonë e më të fortë. 

Me përdorimin e vazhdueshëm, ju do të jeni në gjëndje të rikepureoni flokët te cilat mendonit se i kishit humbur. Ato do të bëhen dhe më të fortë dhe më të bukur.

Vlerësimet e klientëve 8 Vlerësime

4,9

18 Vlerësime

11-18 nga 18

Page:
 1. 1
 2. 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Nela

www.delimano.al

20/01/2017

Produkt fantastik
Mezi e kemi pritur rikthimin e ketij produkti. Rezultate vertet te kenaqshme. J'ua rekomandoj te gjithe personave qe kane probleme me renien e flokut :)

Entjola

www.delimano.al

20/01/2017

Produkt super i mire
Nje produkt shume i mire. Pas perdorimit te tij rrenja e flokeve te mi eshte bere me e forte dhe ato nuk bien me. Jam shume e kenaqur

Eli

www.delimano.al

20/01/2017

super produkt
po

Kloda

www.delimano.al

20/01/2017

Super
Shume cilesor,dhe rezultate te menjehershme .

Altin

www.delimano.al

19/01/2017

produkt i mire
E provova ne fillim me frike se nuk do funksiononte por tani pas 6 javesh jam i kenaqur dhe floket e mi po shtohen!

Drini

www.delimano.al

19/01/2017

Shume shume i mire
E kam pas perdor kete produkt dhe nga se kam kerkuar. Eshte shume cilesor

Klea M

www.delimano.al

19/01/2017

SUPER
E kam perdorur kete produkt dhe jam super e kenaqur.Ua rekomandoj sepse vertet ja vlen.

Irena

www.delimano.al

19/01/2017

shum i mire
super produkt dikur e kemi perdorur dhe na ka dhene rezultat te shkelqyer ,e kemi kerkuar perseri dhe po na jepet mundesia ta provojme prap ,rinovon floket ne pak dite i ben ato te lemuara i rikthen shkelqimin dhe riten shpejt ku ka me mire

11-18 nga 18

Page:
 1. 1
 2. 2