Nuk keni produkte në shportë

Provo

Velform për shtimin e flokëve 2 copë Wellneo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Velform kujdeset për flokët, ky produkt do të përmirësojë jetën e burrave dhe grave që janë duke luftuar me rënien e flokëve. Një kombinim i përbërësve natyrorë dhe shkencës moderne. Velform sjell rezultate të dukshme në rritjen e flokëve brënda disa javësh. Flokë të rinj & më të fortë në 12 javë. Ndalon rënien e flokëve në 90% të rasteve. Pa kimikate. Testuar klinikisht. Seti përfshin 2 copë.

Velform për shtimin e flokëve 2 copë Wellneo
6,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Velform kujdeset për flokët, ky produkt do të përmirësojë jetën e burrave dhe grave që janë duke luftuar me rënien e flokëve. Një kombinim i përbërësve natyrorë dhe shkencës moderne. Velform sjell rezultate të dukshme në rritjen e flokëve brënda disa javësh. Flokë të rinj & më të fortë në 12 javë. Ndalon rënien e flokëve në 90% të rasteve. Pa kimikate. Testuar klinikisht. Seti përfshin 2 copë.

Më shumë
Detajet e produktit

Kur natyra takon shkencën… flokët rriten përsëri!

Velform është bukuri dhe kujdes për flokët, ky produkt do të përmirësojë jetën e burrave dhe grave që janë duke luftuar me rënien e flokëve. Një kombinim i përbërësve natyrorë dhe shkencës moderne. Velform sjell rezultate të dukshme në rritjen e flokëve brënda disa javësh.

Testuar shkencërisht për të siguruar efektivitetin maksimal.

22 bimët e gjetura në kopshtet botanike, xhungla dhe pyjet e shiut në të gjithë botën janë përdorur për të përgatitur trajtimin e përsosur kundër rënies së flokëve – ato ofrojnë rezultate të mahnitshme, të tilla si reduktimin e rënies së flokëve, nxitjen e rritjes dhe rritjen e dëndësisë.

Studimet klinike kanë treguar se deri në 700 flokë të rinjë mund të jenë rritur në 12 javë përdorim dhe se produkti ka ndaluar humbjen e flokëve në 90 % të subjekteve të testimit, duke e bërë atë një nga risitë më efektive në fushën e parandalimit të flokëve deri më sot.

Rezultatet e testimit: Efektiviteti Flokët Rriten në Maksimum

 • Garry - para

 • Garry - pas

 • Paul - para

 • Paul - pas

Përdorim i lehtë & Rezultate të shpejta.

Velform absorbohet lehtë: aplikojeni dhe masazhojeni në spote problematike mbi kokë një ose dy herë në ditë. Formula inovative depërton shpejt në lëkurën e kokës dhe fillon duke punuar në fushat problematike, spastrimit, freskuese, ushqyese dhe ringjalljen e flokëve të dëmtuar.

 • Muaji i parë 

 • Muaji i dytë

 • Muaji i tretë

Me përdorimin e vazhdueshëm që në muajin e parë do të keni flokë dhe rrënjë të fortë, në muajin e dutë nuk do te keni rënie të flokëve dhe në muajin e tretë flokët e reja do të kenë filluar të rriten. Gjatë përdorimit në muajt në vijim flokët e reja do të fillojnë të rriten duke i bëre flokët tuaj më të fortë dhe më të dukshëm.

Fitoni vetë - besim.

Velform do t'ju japë besimin që ju duhet për të filluar duke shijuar jetën tuaj sociale përsëri dhe të tregoni me krenari flokët tuaj të dendur dhe të shëndetshëm... më të fortë dhe më të bukur. Ai gjithashtu do të parandalojë rënien e flokëve në të ardhmen, duke bërë që të dukeni më të rinj në vitet që do të vijnë!

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Redukton rënien e flokëve.
 • Nxit rritjen e flokëve.
 • Rrit dëndësinë e flokëve.
 • Efektivitet maksimal.
 • Përdorim i lehtë.
 • Rezultate të shpejta.
 • 2 X 200 ml 

Aplikimi:

Aplikoni produktin me butësi në pjesët pa flokë ose me pak flokë një herë ose dy herë në ditë. Nëse do lani flokët, aplikimi duhet bërë 45 minuta para larjes.

 1. Në muajin e parë, me përdorimin e Velform Hair Grow ju do të forconi rrënjët e dobëta.
 2. Në muajin e dytë flokët do ndalojnë së rëni.
 3. Në muajin e tretë, flokë të ri do fillojnë të rriten dhe ashtu do vazhdojnë dhe në muajin e katërt dhe të pestë duke u bërë gjithmonë e më të fortë. 

Me përdorimin e vazhdueshëm, ju do të jeni në gjëndje të rikepureoni flokët te cilat mendonit se i kishit humbur. Ato do të bëhen dhe më të fortë dhe më të bukur.

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,9

18 Vlerësime

1-10 nga 18

Page:
 1. 1
 2. 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rezarta

www.delimano.al

magjik !
tashme floket e mia jan me te dendura edhe me te forta si asnjeher

annaaa

www.delimano.al

super produkt
shume shume i mire floket e mija jane perfekte ne kto momente

arisa

www.delimano.al

perfekt
dicka e vacant

ARJAN

www.delimano.al

SUPER
KA QENE SUPER E SIKLETSHME PER MUA RENIJA E FLOKEVE POR ME KETE PRDUKT NE FILLIM E SHIFJA SI DICKA E PAMUNDUR NDERSA TANI JAM SHUM I KENAQUR :)

luljeta

www.delimano.al

i shkelqyer
ja vlen ta merni mos humbni kohe

ANISA

www.delimano.al

SUPPPEEERRRR
Ndoshta te gjithave ne na ka ndodhur qe duke i mbajt gjithmone floket te kapura, anash ve re rrallim te flokeve.Me te vertete nuke besoja ne fillim ,por ju siguroj gje eshte zgjidhja me fantasitike .Ka nje muaj qe e perdor dhe e shikoj qe kam rezultatin qe dua.me te vertete qe eshte SUUPPPEEERRR.

ANJEZA

www.delimano.al

SHUME I MIRE
mezi e kam pritur rikthimin e ktij produkti, bashkëshortit tim i dha efekt menjeherë pas përdorimit. ( duhet të permend që kemi përdorur më përara shumë produkte edhe vajra bimore, por asnjëri nuk ka pasur këtë efekt të menjehërshem)

Laura

www.delimano.al

Shume i mire
Duke qene qe ishte nje profukt bimor,mora guximin dhe e provova,vertet kam ngelur pa fjale kisha provuar disa produkte te tjera por pa rezultat,velform per pak jave me parandaloj renien dhe tani po dalin floket e rinj.

kiti

www.delimano.al

Fantastik
Me ne fund nje zgjidhje shum efikase per floket,renia e flokeve per vellain tim ishte ber stres me vete,por duke perdor Vleform i ka dhen rezultate fantastikeeeee...:) faleminderit juve qe na beni te lumtur :)

Anelda

www.delimano.al

Shume efektiv dhe ne nje kohe te shpejte :)
Kohet e fundit kisha vene re qe floket po fillonin te me binin shume, nje shoqe imja me rekomandoi Velform Hair Grow Max te cilen e perdorte vete. Si gjithmone qe jam pak mosbesuese ne fillim e mora si dicka qe nuk do te funksiononte por pas pak kohe vura re vertet nje permiresim te ndjeshem jo vetem qe floket spo me binin me por kishin filluar edhe te dendesoheshin duke u rritur floke te rinj. Kam ngelur shume e kenaqur dhe do vazhdoj ta perdor serish.

1-10 nga 18

Page:
 1. 1
 2. 2