Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Varëse Laura Amatti Laura Amatti

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-86%

Varëse Laura Amati me një pamje të sofistikuar dhe shumë të këndshme dhe një mesazh: LIVE, LAUGH, LOVE, FOREVER rreth e qark rrethit, e ndërsa rrethi i brëndshëm me gura të shndritshëm.

Varëse Laura Amatti Laura Amatti

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Varëse Laura Amati me një pamje të sofistikuar dhe shumë të këndshme dhe një mesazh: LIVE, LAUGH, LOVE, FOREVER rreth e qark rrethit, e ndërsa rrethi i brëndshëm me gura të shndritshëm.

Më shumë
Detajet e produktit

Varëse Laura Amati me një pamje të sofistikuar dhe shumë të këndshme dhe një mesazh: LIVE, LAUGH, LOVE, FOREVER rreth e qark rrethit, e ndërsa rrethi i brëndshëm me gura të shndritshëm.

Gjatësia e varëses mund të rregullohet nga 48 - 55 cm, madhësia e varëses 2.5x3cm.

Varesja është e paketuar me një çantë të këndshme, në mënyrë të sigurtë.

Informacione Teknike:

  • Madhësia e varëses: 2.5x3 cm
  • Gjatësia e varëses: 48-55cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë