Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Unazë Yoga Memove Wellneo

Photo
Video

Përdorimi i unazës Memove Yoga  është një mënyrë fantastike për të ndryshuar supet tuaja të rrumbullakosura, i cili është problemi më i zakonshëm për shkak të mënyrës se si uleni në punë. Merrni këtë mjet të përsosur dhe harrojeni masazhin profesional sepse bën mrekulli në trupin tuaj.

Unazë Yoga Memove Wellneo
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Përdorimi i unazës Memove Yoga  është një mënyrë fantastike për të ndryshuar supet tuaja të rrumbullakosura, i cili është problemi më i zakonshëm për shkak të mënyrës se si uleni në punë. Merrni këtë mjet të përsosur dhe harrojeni masazhin profesional sepse bën mrekulli në trupin tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

MeMove Yoga Wheel është një mjet i domosdoshëm për trajnimin e yogës

  1. Pse të zgjidhni MeMove Yoga Wheel?

Eshte nje aksesore shume efektiv për shpinën, dhe gjithashtu do t'ju japë ekuilibër më të mirë, më shumë fleksibilitet dhe forcë thelbësore. Tensioni i shpinës, gjoksit dhe shtyllës kurrizore nuk do të jenë më problemet tuaja, thjesht merrni kete unazë dhe filloni rutinën tuaj të jogës me besimin se ju shtriheni më shumë se normalja, duke lejuar që trupi juaj të lëvizë në mënyra që nuk mund të bëhej kurrë më parë.

  1. Materiali i MeMove Yoga Wheel

Ky aksesorë për joga është bërë nga material ABS i qëndrueshëm me cilësi të lartë, duke e bërë atë jashtëzakonisht të fortë, të sigurt dhe të rehatshëm për rutinat tuaja të jogës.

 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë