Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tweeze Premium Plus Wellneo

Photo
Video

Lëkurë e butë, e relaksuar dhe pa qime brënda pak sekondash! Wellneo® Tweeze Premium Plus ju ofron gjithçka që ju nevojitet për rutinën e përditshme të fytyrës suaj - kokën e epilimit për qimet më te forta, kokën për rruajtje për zona të ndjeshme, furçën e fytyrës për pastrimin e lëkurës shumë të nevojshme dhe kokën e masazhit me dridhje për të relaksuar të 43 muskujt e fytyrës tuaj .

Tweeze Premium Plus Wellneo
5,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Lëkurë e butë, e relaksuar dhe pa qime brënda pak sekondash! Wellneo® Tweeze Premium Plus ju ofron gjithçka që ju nevojitet për rutinën e përditshme të fytyrës suaj - kokën e epilimit për qimet më te forta, kokën për rruajtje për zona të ndjeshme, furçën e fytyrës për pastrimin e lëkurës shumë të nevojshme dhe kokën e masazhit me dridhje për të relaksuar të 43 muskujt e fytyrës tuaj .

Më shumë
Detajet e produktit

Trajtimi i bukurisë në rehatinë e shtëpisë

Ne të gjithë duam lëkurën të përsosur - të butë, me shkëlqim, të lëmuar dhe të freskët. Por gjithëmonë na duhet kohë dhe është e kushtueshme të shkosh rregullisht në qëndrat e bukurisë për ta arritur këtë. Për fat të mirë, tani ato shqetësime mund të zhduken sepse ju mund të marrim kujdesin e lëkurës në duart tuaja pikërisht në shtëpi.

 • Wellneo Tweeze Premium Plus

  Lëkurë e bukur dhe e rifreskuar

 • Wellneo Tweeze Premium Plus

  Këmbë të lëmuara

Pajisja më e re për kujdesin bazë të lëkurës

WellneoTweeze Premium Plus vjen me 4 aksesorë të ndryshme që do t'ju mundësojnë të:

 • Wellneo Tweeze Premium Plus

  Hiqni qimet/ depilim

 • Wellneo Tweeze Premium Plus

  Hiqni qimet/ rruajtje

 • Wellneo Tweeze Premium Plus

  Largoni qelizat e vdekura nga lëkura

 • Wellneo Tweeze Premium Plus

  Masazhoni fytyrën

Nuk keni pse të shqetësoheni

Shumë herë gratë nuk janë të sigurta sepse po luftojnë me qimet e padëshiruar në fytyrën e tyre. Me Wellneo® Tweeze Premium Plus nuk duhet të shqetësoheni më për të qenë të papërgatitur për çdo ditë sfidash sepse heqja e qimeve është e shpejtë, e thjeshtë dhe efikase. Thjesht vendosni aksesorin për depilim.

 • Wellneo Tweeze Premium Plus

  Harrojini metodat e dhimbshme

 • Wellneo Tweeze Premium Plus

  E lehtë në përdorim, e shpejt, pa dhimbje

Edhe për qimet më të shkurtra

Me këtë aksesorë mund të shihni rezultate të menjëhershme, megjithatë efekti zgjat më shumë. Koka depiluese rrotullohet shumë shpejt kështu që do të gjejë çdo qime që dëshironi të hiqni. Për më tepër, mund ta përdorni në pjesë të ndryshme të trupit.

 • Wellneo Tweeze Premium Plus

  Për fytyrën

 • Wellneo Tweeze Premium Plus

  Për sqetullat

 • Wellneo Tweeze Premium Plus

  Për këmbët

 • Wellneo Tweeze Premium Plus

  Për duart

Perfekte gjatë gjithë kohës

Ky aksesorë është perfekte për qimet dhe për shënjestrimin e zonave të ndjeshme, si poshtë hundës suaj. Mund ta përdorni pa marrë parasysh gjatësinë e qimeve, kështu që nuk do të keni nevojë të prisni sa të rriten. Ju mund të keni lëkurë të lëmuar gjatë gjithë kohës.

 • Wellneo Tweeze Premium Plus
 • Wellneo Tweeze Premium Plus

Pastrimi i lëkurës për më shumë shkëlqim

Exfoliation është një teknikë e kujdesit për lëkurën ku ju largoni qelizat e vdekura nga shtresa e sipërme e lëkurës tuaj. Duke hequr këtë shtresë në lëkurën tuaj, ajo lejon që produktet tuaja të kujdesit për lëkurën të depërtojnë më thellë në lëkurën tuaj dhe rrjedhimisht duke i bërë ato të funksionojnë më mirë.

Wellneo Tweeze Premium Plus

Si dhe pse duhet përdorur?

Thjesht vendosni pak nga kremi juaj i preferuar për pastrimin e fytyrës në furçën e lagur. Rekomandohet ta bëni atë një ose dy herë në javë për të marrë rezultatet më të mira të mundshme. Përveç kësaj, është shumë e dobishme të pastroni plotësisht lëkurën tuaj edhe para heqjes së qimeve.

Për qeliza lëkure më të shëndetshme

Aksesori për masazhim ka 4 rrotulla masazhi që dridhen dhe lëvizin në drejtimin që zgjidhni. Duke i bërë fytyrës tuaj një masazh dridhës, rrjedha e gjakut rritet dhe shpërndan oksigjen dhe lëndë ushqyese në qelizat tuaja. Kjo i bën qelizat më të shëndetshme dhe lëkurën të ndriçojë.

Wellneo Tweeze Premium Plus

E e dini se?

Masazhi i fytyrës është pjesa më e harruar e kujdesit për lëkurën! Por jo më. Thjesht zgjidhni aksesorin e masazhit, kapeni atë dhe filloni relaksimin tuaj. Për rezultate më të mira mund të aplikoni paraprakisht kremin tuaj të preferuar sepse duke përdorur kokën masazhuese, ajo do të depërtojë më thellë në lëkurën tuaj.

Wellneo Tweeze Premium Plus

Thuajini lamtumirë pushit në fytyrë

Ka 43 muskuj në fytyrën tuaj që përdoren vazhdimisht. Duke bërë lëvizje gjithëpërfshirëse në drejtim të pikave tuaja të kullimit të limfës, ju mund të ndihmoni në kullimin e sistemit tuaj limfatik nga lëngu i tepërt. Kjo do t'ju bëjë të ndiheni të freskët dhe do t'ju japë një pamje me shkëlqim.

Zgjidhja perfekte për çdo femër

Përveç shumëfunksionalitetit të saj, Wellneo Tweeze Premium:

 • Është gjithashtu pa kabell dhe me madhësi kompakte, në mënyrë që ta merrni atë kudo që shkoni.
 • Vjen me një bateri të rikarikueshme që zgjat për një seancë të tërë deri në 40 minuta.
 • Është i papërshkueshëm nga uji për përdorim në të thatë dhe në të njomë
Wellneo Tweeze Premium Plus

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star