Nuk keni produkte në shportë

Provo

Trapan Shumefunksional Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Bëni punën tuaj edhe më të thjeshtë me këtë pajisje fantastike e cila kryen funksione të ndryshme si - shpim, lëmim, prerje, gërryerje në materiale të ndryshme dru, metal dhe plastik. Punon pa kabëll, me sistem Quick Connect për ndërrimin e kokave, e fuqishme dhe shumë më tepër...

Trapan Shumefunksional Rovus

Çmimi: 12,990 Lekë


Oferta: 3,890 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Bëni punën tuaj edhe më të thjeshtë me këtë pajisje fantastike e cila kryen funksione të ndryshme si - shpim, lëmim, prerje, gërryerje në materiale të ndryshme dru, metal dhe plastik. Punon pa kabëll, me sistem Quick Connect për ndërrimin e kokave, e fuqishme dhe shumë më tepër...

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhja perfekte për rregullime të vogla në shtëpi

Ju pëlqen të bëni punë dhe projekte të ndryshme në shtëpi por jeni të lodhur dhe nuk keni mundësi të blini shumë pajisje për të bërë këtë? Me Rovus Rocket Fix një pajisje e cila punon me bateri të rikarikueshme është zgjidhja perfekte për një shumëllojshmëri punësh në shtëpinë tuaj:

 • Aftësi moduale e cila ju lejon të ndyshoni aksesorët për të bërë punën tuaj sa më mirë
 • Ju mund të shponi, prisni, lëmoni, gërryeni
 • Punon në materiale të ndryshme si dru, metal dhe plastik
 • Sistem lidhje i shpejtë, për lehtësi në ndërrimin e aksesorëve
 • Fuqia 290 W, bëni punën tuaj shpejt

Me bateri të rikarikueshme

Rovus Rocket Fix është shumë i lehtë në peshë, praktik dhe shumë i thjeshtë në përdorim. Punon me bateri e cila është me rikarikim.

Zgjidhja ideale për çdo punë

Me kaq shumë aksesorë, ju mund të zgjidhni çdo punë në shtëpi - duke filluar nga hapja e vrimave, prerja, lëmimi e shumë proçese të tjera si:

 • Shpimi

 • Vidhosja

 • Lëmimi

 • Gërryerja

 • Prerja

Dorezë ergonomike dhe e qëndrueshme

Dorezë e fortë dhe ergonomike me një pjesë gome për ta bërë sa më praktike në përdorim. Gjithashtu pajisja ka edhe një çelës i cili bën bllokimin në momentin që vendosni aksesorin me të cilin do të punoni, për më shumë siguri gjatë punës.

Praktike, kompakte dhe shumë e lehtë në përdorim

E lehtë në peshë dhe kompakte, Rovus Rocket Fix ka pajisjen bazë dhe kokat të cilat ndyrshohen dhe përdoren për një shumëllojshmëri punësh në shtëpi.

Koka me funksion goditës

Vidhosni dhe hapni vrima, ju ndihmon të bëni këtë punë në shumë pak kohë.

Koka lëkundëse

Me këtë aksesorë ju mund të lëmoni sipërfaqe të ndryshme, gërryeni dhe prisni shumë thjeshtë.

Ndryshoni kokat në pak sekonda

Informacione Shtesë

Në paketim përfshihet:

 • Pajisja bazë
 • Bateri 1 copë
 • Koka me funksion goditës (6 punto, 6 koka kaçavide 25 mm, 1 mbajtëse 50 mm)
 • Koka lëkundëse (1 gur zmeril, 3 letra zmerile, 1 gërryese, 1 prerëse, 1 çeles hekzagonal) 
 • Karikuesi i baterisë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star