Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

Vibrosculpt Top Shop

Photo
Video

Një pajisje fantastike 3në1 e cila ju ndihmon të keni trup të tonifikuar dhe lëkurë plot shkëlqim, të butë dhe të rigjeneruar. Gjithashtu është perfekte edhe për masazhim.

Vibrosculpt Top Shop
6,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Një pajisje fantastike 3në1 e cila ju ndihmon të keni trup të tonifikuar dhe lëkurë plot shkëlqim, të butë dhe të rigjeneruar. Gjithashtu është perfekte edhe për masazhim.

Më shumë
Detajet e produktit

Trup i tonifikuar dhe lëkurë e butë pa shumë mundim me pajisjen 3në1

Dëshrioni të tonifikoni trupin dhe të keni lëkurë të lëmuara? A keni muskuj të lodhur, lëkurë të thatë dhe shenja nga ndryshimet e peshës trupore? Trajtimet në qëndra estetike janë shumë të shtrenjta dhe ju marrin shumë kohë. Për tu dukur & ndjerë sa më mirë ne ju prezantojmë me pajisjen fantastike – Top Shop Vibrosculpt.

Kjo pajisje profesionale masazhuese 3në1 ju ndihmon ti jepni formë trupit dhe zbutni lëkurën me një masazhim të lehtë.

Top Shop Vibrosculpt

Rigjeneroni dhe tonifikoni lëkurën në vetëm pak ditë

Top Shop VibroSculpt ju ndihmon që edhe pjesët më problematike të duken më mirë, të tonifikuara dhe më të buta. Ajo mund:

 • Ndikon në lëmimin e lëkurës tuaj
 • Jep formë trupit
 • Tonifikon belin
 • Rigjeneron lëkurën e varur
 • Zbut lëkurën
 • Ideale për muskujt e krahëve
 • Ndihmon në lehtësimin e tensionit për më shumë rehati
Top Shop Vibrosculpt

3 funksione në 1 pajisje

1. Qetëson dhe tonifikon lëkurën

Sekreti i Top Shop VibroSculpt është në teknologjinë e saj ekskluzive të vibrimit që dërgon dridhje të fuqishme për të ndihmuar në zbutjen e lëkurës tuaj, për të ofruar më shumë oksigjen dhe për të rritur qarkullimin e gjakut.

Ndërkohë që valët vibro targetojnë shtresat në brëndësi, koka e saj me peshirin e butë do të qetësoj dhe tonifikojë lëkurën tuaj nga jashtë.

Top Shop Vibrosculpt

2. Për lëkurë të lëmuar

Top Shop VibroSculpt është aleati juaj i përsosur për lëmimin e lëkurës tuaj në zonat e kofshëve, barkut ose kraheve.

Vibrimet e saj të fuqishme dërgojnë valë thellë nën lëkurë dhe ndihmojnë në eleminimin e dhjamit të akumuluar nën lëkurë. Duke e kombinuar edhe me teknologjinë e saj për lëmimin e lëkurës, lëkura juaj do të shkëlqejë dhe do të duket më e gjeneruar.

Top Shop Vibrosculpt

3. Trajtojeni veten me një masazhim të këndshëm dhe lehtësoni dhimbjet

Top Shop VibroSculpt është i përshtatshëm për masazhimin e çdo pjese të trupit. Është perfekt gjithashtu dhe:

 • ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut
 • në qetësimin e dhimbjeve
 • lehtëson lodhjen.
Top Shop Vibrosculpt

2800 vibrime për minutë

Top Shop VibroSculpt masazhon zonat problematike të trupit me 2800 vibrime për minutë – masazhuesi juaj nuk mund ta bëjë këtë!

Funksioni i shpejtësisë mund të rregullohet me një intensitet vibrimi nga 2.650 deri 2.800 vibrime për minutë kështu ju mund të zgjidhni një trjatim të lehtë ose më të fortë.

Top Shop Vibrosculpt

E përshtatshme për të masazhuar të gjithë trupin

 • Top Shop Vibrosculpt

  Bark

 • Top Shop Vibrosculpt

  Shpinë

 • Top Shop Vibrosculpt

  Krah

 • Top Shop Vibrosculpt

  Kofshë

 • Top Shop Vibrosculpt

  Pulpa

 • Top Shop Vibrosculpt

  Vithe

Seti përfshin 3 sfungjer unik masazhues

Top Shop VibroSculpt seti përfshin 3 peshqirë, secila ka material, ngjyrë dhe funksion të veçantë:

 • Top Shop Vibrosculpt

  Peshqiri blu është shumë i butë dhe perfekt për të qetësuar dhe tonifikuar lëkurën.

 • Top Shop Vibrosculpt

  Peshqiri i bardhë është ideal për të lehtësuar dhimbjet e muskujve ose nje masazh.

 • Top Shop Vibrosculpt

  Peshqiri portokalli për të lëmuar lëkurën.

Brittany ka ndarë eksperincën e saj me ne:

“Vibrosculpt më ka ndihmuar të dukem bukur. Dhe për më tepër, kam më shumëvetbesim. Vibrosculpt më ka ndryshuar jetën dhe do të ndryshojë edhe jetën tuaj gjithashtu.”

Top Shop Vibrosculpt
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Numri i rrotullimeve: 2.650-2.800

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star