Nuk keni produkte në shportë

Provo

Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Rrulon për lyerje Paint Racer

Photo
Video
-60%

Jepini një pamje krejtësisht të re shtëpisë tuaj me Top Shop Paint Racer, një pajisje 2në1 për të lyer shpejt dhe thjeshtë. Jo më rrëmujë dhe papastërti gjatë lyerjes - thjesht mbushni rrulin me bojë dhe filloni të lyeni. Një set i cili përfshin 5 aksesorë.

Rrulon për lyerje Paint Racer

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Jepini një pamje krejtësisht të re shtëpisë tuaj me Top Shop Paint Racer, një pajisje 2në1 për të lyer shpejt dhe thjeshtë. Jo më rrëmujë dhe papastërti gjatë lyerjes - thjesht mbushni rrulin me bojë dhe filloni të lyeni. Një set i cili përfshin 5 aksesorë.

Më shumë
Detajet e produktit

Rilyeni shtëpinë tuaj dy herë më shpejt me rrulin 2në1

A jeni të lodhur nga dhoma juaj e ndenjes apo e gjumi? Mënyra më e lehtë për të rifreskuar shtëpinë tuaj është me një shtresë të freskët të bojës. Por kush do të merret me gjithë atë rrëmujë? Me rrulin Top Shop Paint Racer, nuk ka më rrëmujë!

Kjo pajisje portative 2në1 do ta bëjë lyerjen më të shpejtë, më të lehtë dhe pa bërë rrëmujë. Sekreti i Top Shop Paint Racer është në rezervuarin e bojës i cili ndodhet në brëndësi të rrulit e ndërsa rruli e thith dhe shpërndan në mënyrë të barabartë në sipërfaqen që do të lyeni. Me Paint Racer ju do të kurseni kohë pasi nuk do t'ju duhet të ndërprisni punën për të njomur rrulin me bojë herë pas here, sepse depozita e bojës është në dorën tuaj.

Rezultat fantastik, nuk pikon dhe nuk spërkat

Me Top Shop Paint Racer lyerja nuk është më e bezdisshme dhe e rrëmujshme. Pasi Paint Racer nuk pikon dhe nuk spërkat, kështu nuk ju duhet të mbuloni dhe mbroni pajisjet përpara se të filloni punë me lyerjen. Madje as kur lyeni tavanin.

Materiali i rrulit është mikrofibër supër thithëse e cila bën të mundur lyerjen e sipërfaqes në mënyrë të njëtrajtshme. Rezultat fantastik që në dorën e parë.

Lyeni muret me 3 hapa të thjeshtë

Me rrulin Paint Racer ju do të lyeni me tre hapa të thjeshtë. Vendosni bojën në rezervuarin e saj, mbyllni kapakun dhe filloni lyerjen. Dhe sapo të mbaroni me lyerjen thjeshtë shpërlajeni rrulin me ujë të bollshëm dhe do të jetë gati për projektin e rradhës.

 • 1. Mbusheni me bojë

 • 2. Mbyllni kapakun

 • 3. Lyeni shpejt dhe pa bërë rrëmujë

Lyen mbi cdo siperfaqe

Top Shop Paint Racer është e vetmja vegël për lyerje që ju do të keni nevojë për të gjitha projektet që dëshironi të realizoni në shtëpinë tuaj. Përdoret për të lyer siperfaqe druri, mure, piktura të vjetra dhe shumë më tepër. Top Shop Paint Racer është e përkryer për të gjitha llojet e sipërfaqeve - të lëmuara ose të ashpra.

Në set përfshihet:

 • 1 rrul i madh për lyerjen e sipërfaqeve të mëdha

 • 1 rrul i vogël, për lyerjen e murit afër prizave ose vendeve më të vogla.

 • 1 aksesorë për cepat për lyerjen e cepave ku rruli është i vështirë për tu futur

Informacione Shtesë

Në paketim përfshihet:

 • Rulon i madh
 • Rulon i vogël
 • Furçë për cepat
 • Kova e vogël për të mbushur bojën
 • Aksesori që mund të vendosni rulonin

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë