Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tonifikuesi Gymbit 6ABS Gymbit

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Tonifikuesi Gymbit 6ABS është plotësisht i lëvizshëm. Ai përdoret nën rroba dhe ju lejon të tonifikoni trupin dhe forconi muskujt gjatë leximit, kur jeni duke pushuar, duke ecur apo duke bërë punët e shtëpisë. Ai ka 5 programe të ndyshme trajnimi për tonifikimin e trupit dhe forcimin e muskujve. 

Me programin 3 javor është verifikuar që*:

 • Humbisni deri në 6 kg
 • Hollon belin deri në 6.2 cm
 • Forcon muskujt deri në 69%
 • Vetëm 20 minuta në ditë
 • Mund të përdoret për masazh relaksues
Tonifikuesi Gymbit 6ABS Gymbit

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Tonifikuesi Gymbit 6ABS është plotësisht i lëvizshëm. Ai përdoret nën rroba dhe ju lejon të tonifikoni trupin dhe forconi muskujt gjatë leximit, kur jeni duke pushuar, duke ecur apo duke bërë punët e shtëpisë. Ai ka 5 programe të ndyshme trajnimi për tonifikimin e trupit dhe forcimin e muskujve. 

Me programin 3 javor është verifikuar që*:

 • Humbisni deri në 6 kg
 • Hollon belin deri në 6.2 cm
 • Forcon muskujt deri në 69%
 • Vetëm 20 minuta në ditë
 • Mund të përdoret për masazh relaksues
Më shumë
Detajet e produktit

Tonifikoni muskujt e barkut - 20 minuta në ditë

Paisja që gjithmonë keni dëshiruar të keni tani është më e thjeshtë seç e keni imagjinuar -  ju mund të stërviteni në rehatinë e shtëpisë tuaj ose mund të ndiqni rutinën tuaj të fitnesit.

Kjo paisje tonifikuese me sistemin special EMS (stimulimi elektrik i muskujve) është e përshtatshme për femra dhe meshkuj. Përdoret për tonifikim të muskujve, rehabilitim ose për të përmirësuar rutinën tuaj të fitnesit.

Përdorni tonifikuesin Gymbit 6 Abs për:

 • Tonifikoni muskujt e barkut 20 minuta në ditë.
 • Krijoni dhe fortësoni muskujt e barkut.
 • Kombinoni ushtrime dhe fortësoni muskjut.
 • Arrini rezultate më të mira duke e kombinuar edhe me stërvitje shtesë.
 • Perdoret për masazh relaksues.

Dëshmi e përdoruesve të vërtetë!

Për tu siguruar që po ju japim produktin më të mirë ne ju kërkuam klientëve tanë të marrin pjesë në programin Gymbit 6ABS. Klientët përdorën Pajisjen Gymbit 6abs për 20-40 minuta çdo ditë gjatë punës së tyre të përditshme. Gjithashtu ata ulën dhe konsumimin e kalorive dhe rritën aktivitetin fizik me ushtrime 3 herë në javë. Rezultatet pas 3 javësh ishin të mahnitshme!

 • Humbje peshe deri në 6 kg*
 • Hollim i belit deri në 6,2cm *
 • Forcim i muskujve deri në 69% më shumë*

*Testi është bërë në 11 persona me program 3 javë me Gymbit 6abs. Rezultatet mund të variojnë në varësi të personit. Studimi u bë nga Tamara Smonker – Janar 2017

Shikoni se çfarë thonë përdoruesit e kënaqur të Gymbit 6abs:

 • Unë e përdor tonifikuesin Gymbit çdo ditë dhe e kam ndjerë ndryshimin menjëherë.

  Patrice O.

 • Ajo që më pelqen më shumë tek Gymbit  është që unë mund të shikoj televizor dhe në të njëjtën kohë mund të stërvitem.

  Phil C.

 • Me Gymbit unë mund të stërvitem dhe në të njëjtën kohë unë coj fëmijët e mi në shkollë.

  John G.

 • Kur fillova të përdor Gymbit menjëherë e pashë ndryshimin në trupin tim.

  Rosane C.

Përdoret në Mjekësinë Sportive dhe Qëndrat e Rehabilitimit

Teknologjia EMS është përdorur në mjeksinë sportive dhe në qëndra e rehabilititm prej dekadash për të ndihmuar në qetësimin e dhimbjeve të muskujve, rigjenerimin dhe fortësimin e muskujve. Tonifikuesi Gymbit 6 Abs me teknikën e tij dhe pllakat me EMS që pozicionohen në muskujt e barkut, japin rezulate më shpejt seç ju e kishit imagjinuar.

Rekomanduar nga instruktorët e fitnesit

Klientet e mi gjithmone me pyesin mua: cila eshte menyre me e mire per te arritur rezulate per nje trup te tonifikuar.

Duke vendosur paisjen Gymbit ju do të përmirësoni cilësinë e ushtrimeve. Është e thjeshtë, portabël, dhe ju do të shikoni rezultatet.

Colby S. Personal trainer

Përmirësoni intensitetin e ushtrimeve

Përdoreni Gymbit gjatë ecjes,vrapit, bërjes së ushtrimeve, ose ndonjë aktiviteti tjetër për të rritur efikasitetin. Është i lehtë për tu përdorur, i lehtë për tu vendosur dhe i gatshëm për të vepruar vetëm me një prekje. Ai ka 5 programe të ndyshme trajnimi për tonifikimin e trupit dhe forcon muskujt. Një program është 20 minuta dhe kur koha përfundon fiket automatikisht. 

 • Krijoni, tonifikoni, fortësoni dhe jepini formë muskujve.
 • Përmirësoni qëndrimin.
 • Përmirëson gjëndjen e muskujve.

Beni ushtrimet e perditshme, por shikoni rezultatet me shpejt.

Përdoret kudo, portabël

Tonifikuesi Gymbit 6Abs është totalisht i përdorshëm kudo dhe në çdo kohë, pasi është portabel. Është shumë e thjeshtë! Vendosni bateritë, të cilat janë të përfshira në paketim, dhe bëhuni gati për të filluar stërvitjen. Tonifikuesi Gymbit 6Abs është i përshtatshëm për të gjitha nivelet e fitnesit dhe për të dyja gjinitë femra dhe meshkuj.

5 Programe të ndryshme

Ju mund të keni kontroll të plotë të programit. Tonifikuesi Gymbit 6 Abs ka 5 programe të ndyshme stërvitje ku ju mund të zgjidhni intensitetin e ushtrimit.

Vendose, përdore dhe komandoje me një prekje

Tonifikuesi Gymbit 6Abs është shumë i sigurtë dhe i rehatshëm. I lehtë për tu përdorur, për tu vendosur dhe për tu komanduar, thjeshtë me një prekje. Vendosni pllakat e xhelit të cilat janë shumë të buta dhe fleksibël dhe gati për stërvitje. Fikje automatike pas 20 minuta përdorimi, duke ju njoftuar që programi ka përfunduar.

Rekomandimet:

Tonifikuesi Gymbit 6 ABS jep efekt më shpejt seç ju e kishit menduar.
Kjo është vepra e  EMS (stimulimi elektrik i muskujve) duke kaluar rrymën elektrike mbi lëkurë. Sinjalet janë dërguar nëpërmjet xhelit 6ABS, i cili aktivizon nervat e muskujve te barkut për rezultate efektive. 
Ka dy lloje të ndryshme EMS (stimulimi elektrik i muskujve):

 • Një për forcimin e muskujve.
 • Një për masazh relaksues.

Për të shmangur dëmtimet e shëndetit, ajo këshillohet të mos përdoret vetëm në situatat e mëposhtme:

 • Nëse keni vendosur paisje elektrike (psh një stimulues kardiak).
 • Nëse keni implante metalike.
 • Nëse përdorni pompë insuline.
 • Nëse jeni shtatzënë. 
 • Paisja nuk mund të përdoret në afërsi të zemrës, në strukturën e kafkës skeletore (qëndrore).
Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • 1 x Tonifikuesi GYMBIT 6ABS
 • 1 x pllakë xheli
 • 1 x 3V - CR2032 bateri (te perfshira)
 • 5 programe
 • 10 nivele intensiteti
 • Përmasa: 46 x 24 x 39 cm
 • Fikje automatike pas 20 min
Të dhëna teknike
Add Info Fuqia: 1 x 3 V bateri CR2032 (e përfshirë)
Funksione Shtesë Fikje automatike pas 20 min

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,9

12 Vlerësime

1-10 nga 12

Page:
 1. 1
 2. 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Bionsela

www.delimano.al

Super Produkt
Ndihem shume e kenaqur nga ky produkt.Mendoj se eshte nje produkt qe cdo kush duhet te beje tijin.Jua rekomandoj te gjitheve per te pasur trupin e tyre ne forme speciale.

marina

www.delimano.al

super
Kam gati 3 jave qe e perdor dhe eshte fanatsik.Ne fillim kur goca me mori ne telefon ,ngurrova ,por jam shume e kenaqur.

Petrit Niku

www.delimano.al

Produkt i vecant
Rezultate te dukshme qe ne javen e dyte

reni

www.delimano.al

super i mire
punoj ne zyre dhe jam larguar nga aktivitetet sportive por me kete produkt ja dola duke e perdor gjat orarit te punes fantastik faleminderit !!!

landa

www.delimano.al

ishte shume e mire
ishte shume e mire me duhej tani nje e till

stela shkurti

www.delimano.al

super
jam shume e kenaqur me kete produkt, sepse bej palester po pjesen e barkut gjithmone e kam pas te veshtire per shkak te konstruktit dhe ky produkt realisht me ka ndihmuar shume dhe ne nje kohe te shkurter

Marjeta

www.delimano.al

Zgjidhja praktike me e mira e mundshme
Super super se dhe stervitem dhe merem punet e shtepise ,pasi eshte e lehte dhe nuk me pengon..Ia rekomandoj te gjitheve

Arjeta

www.delimano.al

Produkti ideal
Eshte nder produktet ideale per nje person qe nuk ka kohen dhe mundesine te kujdeset per fizikun. Funksional dhe ekonomik

Alda

www.delimano.al

Produkt shume i mire
Eshte realisht nje produk shume i mire dhe mbi te gjitha eshte per personat qe nuk kan mundesi te shkojne ne palester per shkak te punes . Un kam vetem 1 muaj qe e kam perdorur dhe jam shume e kenaqur nga rezultati.

ilir

www.delimano.al

shume i mire
kam 3 jave qe e perdor dhe jam shum i kenaqur

1-10 nga 12

Page:
 1. 1
 2. 2