Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Tonifikues Universal EMS Wellneo

Photo
Video
-81%

Merrni Tonifikuesin Universal Wellneo® EMS dhe bashkohuni me miliona njerëz që gëzojnë përfitimet e teknologjisë elektrike të stimulimit të muskujve. Një gjë e domosdoshme për këdo që kërkon të përmirësojë pamjen e tij dhe ti jap formë zonave specifike të trupit - bark, këmbët dhe vithet. Kjo pako përfshin një ngjitëse trupi ne formë fluture.

Tonifikues Universal EMS Wellneo

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 190 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Merrni Tonifikuesin Universal Wellneo® EMS dhe bashkohuni me miliona njerëz që gëzojnë përfitimet e teknologjisë elektrike të stimulimit të muskujve. Një gjë e domosdoshme për këdo që kërkon të përmirësojë pamjen e tij dhe ti jap formë zonave specifike të trupit - bark, këmbët dhe vithet. Kjo pako përfshin një ngjitëse trupi ne formë fluture.

Më shumë
Detajet e produktit

Përmirësoni pamjen dhe formoni trupin tuaj

Tonifikuesi Universal Wellneo® EMS përbëhet nga një ngjitëse trupi në formë fluture që mund të përdoret në të gjithë trupin. Vendoseni atë në zonën që dëshironi të stërviteni, të tilla si bark, këmbët dhe vithet. Ju lutemi kini parasysh që Tonifikuesi universal Wellneo® EMS nuk përmban njësinë kryesore dhe nuk mund të funksionojë pa të. Në mënyrë që të funksionojë, sigurohuni që të porosisni edhe Tonifikuesin bazë Wellneo® EMS ose Njesinë Kryesore Tonifikuese Wellneo® EMS gjithashtu.

 • Wellneo EMS Toner Universal

  Supet dhe pjesa e sipërme e shpinës

 • Wellneo EMS Toner Universal

  Pjesa e poshtme e shpinës

 • Wellneo EMS Toner Universal

  Abdomen

 • Wellneo EMS Toner Universal

  Vithe

 • Wellneo EMS Toner Universal

  Kofshë

 • Wellneo EMS Toner Universal

  Pulpa

Sekreti i EMS

EMS ose Stimulimi Elektrik i Muskujve është një metodë jo invazive, pa ilaçe për të forcuar dhe rehabilituar muskujt tuaj. Duke përdorur stimulimin me volt të ulët, ai synon nervat motorikë për të shkaktuar një tkurrje të muskujve. Meqenëse tkurrja dhe relaksimi i muskujve është zbuluar se trajton në mënyrë efektive një sërë kushtesh, ai përdoret gjerësisht në spitale dhe klinika sportive për dëmtimet e muskujve.

Lajmi për efektet e tij revolucionare u përhap shpejt dhe tani është shumë i popullarizuar edhe në mesin e përdoruesve të shtëpisë.

Wellneo EMS Toner Universal

Masazh ose tonifikim

Duke shfaqur 2 mënyra funksionimi dhe 15 nivele intensiteti, Tonifikuesi Universal Wellneo® EMS ju lejon të përshtatni çdo sesion në përputhje me nevojat tuaja dhe nivelin e përparimit.

Modaliteti i tonifikimit ka për qëllim formësimin e trupit tuaj përmes tonifikimit dhe energjizimit të muskujve, por sigurohuni që të eksploroni edhe mënyrën e masazhimit. Kjo do të çojë trupin tuaj përmes rimëkëmbjes duke rritur gjithashtu qarkullimin e gjakut dhe zvogëlimin e lodhjes, ngurtësisë dhe tensionit në muskuj.

Wellneo EMS Toner Universal

Përdoret kudo

Lajm i shkëlqyeshëm - mund të vishni tonifikuesin universal Wellneo® EMS nën rroba ndërsa kryeni të gjitha aktivitetet e zakonshme. Mund të përdoret gjithashtu gjatë pushimit gjatë leximit të një libri ose shikimit të TV. Sido që të jetë, vetëm 25 minuta përdorim ditor japin rezultatet që shpresonit, pa ushtrime rraskapitëse.

Falë kësaj pajisje të vogël portative, ju gjithashtu mund të përmirësoni efikasitetin e trajnimeve tuaja pa i lodhur kaq shumë nyjet.

Wellneo EMS Toner Universal

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë