Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tonifikues trupi EMS Wellneo

Photo
Video
-80%

Përmirësoni pamjen dhe formën e trupit në një mënyrë të lehtë dhe efikase. Me tonifikuesin Wellneo® EMS për të gjithë trupin, ju mund të tonifikoni dhe stimuloni muskujt me teknologjinë elektrike të stimulimit të muskujve sa herë që dëshironi. Në set ekzistojnë 2 ngjitëse të vogla për trupin, 1 për vithet dhe 1 për abs që funksionojnë në tërë trupin tuaj. Pajisja nuk përdoret pa tonifikuesin bazë Wellneo EMS ose Wellneo EMS Toner Main Unit.

Tonifikues trupi EMS Wellneo

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Përmirësoni pamjen dhe formën e trupit në një mënyrë të lehtë dhe efikase. Me tonifikuesin Wellneo® EMS për të gjithë trupin, ju mund të tonifikoni dhe stimuloni muskujt me teknologjinë elektrike të stimulimit të muskujve sa herë që dëshironi. Në set ekzistojnë 2 ngjitëse të vogla për trupin, 1 për vithet dhe 1 për abs që funksionojnë në tërë trupin tuaj. Pajisja nuk përdoret pa tonifikuesin bazë Wellneo EMS ose Wellneo EMS Toner Main Unit.

Më shumë
Detajet e produktit

Përmirësoni formën tuaj trupore

Tonifikues Wellneo® EMS për të gjithe trupin është një gjë e domosdoshme për këdo që kërkon të përmirësojë performancën e tij të fitnesit dhe të ndërtojë një pamje të mrekullueshme. Ju lutemi kini parasysh se Tonifikuesi i trupit Wellneo® EMS nuk përmban njësinë kryesore dhe nuk mund të funksionojë pa të. Në mënyrë që të funksionojë, sigurohuni që të porosisni edhe Wellneo® EMS Tonifikuesin baze ose Wellneo® EMS Toner Main Unit gjithashtu.

Funksionon përmes teknologjisë EMS (stimulimi elektrik i muskujve) dhe mund të përdoret si një plotësues ose një alternativë për aktivitetin fizik vullnetar, pasi do:

 • t'ju ndihmojë të stërvitni muskujt tuaj dhe të mbështesni formësimin e pamjes së trupit tuaj,
 • zvogëloni ngurtësinë dhe shqetësimin muskulor në një mënyrë të lehtë dhe efikase.
 • ndihmojnë në përmirësimin e qarkullimit të gjakut, pa rënduar nyjet.
Wellneo EMS Toner All Body

Sekreti i EMS

EMS ose Stimulimi Elektrik i Muskujve është një metodë jo invazive, pa ilaçe për të forcuar dhe rehabilituar muskujt tuaj. Duke përdorur stimulimin me volt të ulët, ai synon nervat motorikë për të shkaktuar një tkurrje të muskujve. Meqenëse tkurrja dhe relaksimi i muskujve është zbuluar se trajton në mënyrë efektive një sërë kushtesh, ai përdoret gjerësisht në spitale dhe klinika sportive për dëmtimet e muskujve.

Kohët e fundit, EMS është bërë e njohur në mesin e përdoruesve të shtëpisë për shkak të efektit të saj revolucionar në formësimin e muskujve!

Wellneo EMS Toner All Body

Funksionon për të gjithë trupin

Tonifikuesi për gjithë trupin Wellneo® EMS është një elektro stimulues i muskujve me shumë grupe i cili përbëhet nga: 1 ngjitëse për vithet, 1 ngjitëse për bark dhe 2 ngjitëse të vogla për trup.

Tonifikuesi për gjithë trupin Wellneo® EMS nuk përmban njësinë qëndrore dhe nuk mund të funksionojë pa të. Kjo është arsyeja pse Wellneo® EMS kontribuon si një paketë e kryqëzuar në ofertën kryesore Wellneo® EMS Baze ose Wellneo® EMS Toner Main Unit.

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Ndërtoni dhe forconi muskujt tuaj të barkut duke përdorur jastëkët abs dhe rrisni durimin e muskujve me jastëkët e vegjël të trupit.

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Lejoni që jastëku i vitheve i krijuar posaçërisht t'ju ndihmojë në trajnimin e vitheve.

Rritni rezistencen e muskujve dhe qëndrueshmërinë e trupit me 2 ngjiteset e vogla tsë trupit, të cilat mund të aplikohen me lehtësi në të gjithë trupin.

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Abdomen

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Pjesa e sipërme dhe e poshtme e shpinës

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Krahët

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Pjesa e përparme ose anësore e kofshëve

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Vithet

 • Wellneo EMS Toner All Body

  Pjesa e pasme e kofshëve

Përshtateni atë sipas nevojave tuaja

Duke shfaqur 2 mënyra funksionimi dhe 15 nivele intensiteti, tonifikuesi per trupin Wellneo® EMS ju lejon të përshtatni çdo sesion në përputhje me nevojat tuaja dhe nivelin e përparimit.

Pasi të keni mbushur tonifikimin dhe energjizimin e muskujve në dispozicion në modalitetin e tonifikimit, kaloni në modalitetin e masazhimit. Kjo do t'ju çojë përmes rimëkëmbjes, ndërsa gjithashtu rrit qarkullimin e gjakut dhe zvogëlon lodhjen, ngurtësinë dhe tensionin në muskuj.

Pavarësisht nëse jeni duke përmirësuar formën tuaj ose keni nevojë për ndihmë për rikuperimin e muskujve pas trajnimit, kjo është pajisja për ju!

Wellneo EMS Toner All Body

Përdore atë kudo

Tonifikuesi i trupit Wellneo® EMS mund të vishet nën rroba. Ju mund të preferoni ta përdorni atë në pushim gjatë leximit të një libri ose kur shikoni TV. Sido që të jetë, vetëm 25 minuta përdorim ditor jep rezultatet që shpresonit, pa ushtrime rraskapitëse.

Falë kësaj pajisje të vogël dhe të lëvizshme, ju gjithashtu mund të përmirësoni efikasitetin e stërvitjes tuaj pa i lodhur kaq shumë nyjet.

Meqenëse është pa tel, nuk ka kufizime në kohën dhe vendin e përdorimit të tij.

Wellneo EMS Toner All Body

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia