Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tonifikues Bazë EMS Wellneo

Photo
Video

Po kërkoni të përmirësoni formën e trupit tuaj, të stërvitni muskujt dhe të përmirësoni qarkullimin e gjakut? Zbuloni një mënyrë revolucionare për të tonifikuar dhe stimuluar muskujt me Tonifikuesin bazë Wellneo® EMS. Ciklet e përsëritura të tkurrjes dhe relaksimit të muskujve do t'ju ndihmojnë të fortësoheni dhe formoni trupin tuaj. Seti përfshin një ngjitëse trupi ne formë fluture që mund të vendoset pothuajse kudo në trup, dhe një ngjitëse për këmbët.

Tonifikues Bazë EMS Wellneo
4,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Po kërkoni të përmirësoni formën e trupit tuaj, të stërvitni muskujt dhe të përmirësoni qarkullimin e gjakut? Zbuloni një mënyrë revolucionare për të tonifikuar dhe stimuluar muskujt me Tonifikuesin bazë Wellneo® EMS. Ciklet e përsëritura të tkurrjes dhe relaksimit të muskujve do t'ju ndihmojnë të fortësoheni dhe formoni trupin tuaj. Seti përfshin një ngjitëse trupi ne formë fluture që mund të vendoset pothuajse kudo në trup, dhe një ngjitëse për këmbët.

Më shumë
Detajet e produktit

Përmirësoni performancën dhe mirëqenien tuaj

Tonifikuesi bazë Wellneo® EMS është thelbësore kur kërkoni të përmirësoni performancën dhe mirëqenien tuaj, qoftë si një plotësim ose zëvendësim i aktivitetit fizik.

Bazuar në teknologjinë EMS, ai synon të përmirësojë efektet e trajnimit tuaj. Është gjithashtu shumë e dobishme për përmirësimin e qarkullimit të gjakut dhe rikuperimin e muskujve.

Meqenëse është pa tel, nuk ka kufizime për kohën dhe vendin e përdorimit të tij. Është e përkryer për trajnime në shtëpi, si dhe për ta marrë me vete në palestër.

Wellneo EMS Toner Base

Plotësisht i rregullueshëm

Duke shfaqur 2 mënyra dhe 15 nivele intensiteti, tonifikuesi bazë Wellneo® EMS ka 2 përfitime kryesore.

 • Njëra është rikuperimi - mënyra e masazhimit, e cila rrit qarkullimin e gjakut dhe zvogëlon tensionin e trupit.
 • Tjetra është qëndrueshmëria e rritur dhe pamja më e mirë e siguruar nga mënyra e tonifikimit.

Duke eksploruar 15 nivele intensiteti, ju lehtë mund të përshtatni secilën seancë për t'iu përshtatur nevojave tuaja dhe nivelit të përparimit.

Wellneo EMS Toner Base

Ndjehuni dhe dukeni më mirë në vetëm 25 minuta në ditë

Tonifikuesi bazë Wellneo® EMS është një partner i besueshëm që do të mbështesë qëllimin tuaj për tu dukur dhe ndjerë më mirë. Mund të vishet nën rroba gjatë kryerjes së të gjitha aktiviteteve të zakonshme, gjatë ose pas ushtrimit ose të përdoret gjatë pushimit.

Ngjitëset në formë flutrash vendosen në lëkurë, mbi muskujt e synuar. Mund ta përdorni në të gjithë trupin - shpatulla, shpinë, vithe dhe këmbë do të përfitojnë të gjitha prej tij. Gëzoni një proces stimulues të rikuperimit që gjithashtu zvogëlon lodhjen në muskuj.

 • Wellneo EMS Toner Base

  Supet dhe pjesa e sipërme e shpinës

 • Wellneo EMS Toner Base

  Pjesa e poshtme e shpinës

 • Wellneo EMS Toner Base

  Abdomen

 • Wellneo EMS Toner Base

  Vithe

 • Wellneo EMS Toner Base

  Kofshë

 • Wellneo EMS Toner Base

  Pulpa

Perfekte për përdorim të përditshëm

Përveç faktit që përdorimi i kësaj pajisje çdo ditë do të tonifikojë dhe formojë dukshëm trupin tuaj, gjithashtu zvogëlon ngurtësinë e muskujve dhe përmirëson qarkullimin e gjakut. Si?

Ajo përmban dy mënyra të rregullueshme (tonifikim dhe masazh), kështu që ju mund të zgjidhni efektin e dëshiruar midis tonifikimit ose rikuperimit.

Ajo që është gjithashtu e mahnitshme është se pajisja ka një autorun 25-minutësh, duke e bërë atë shumë të lehtë për përdorim të përditshëm. Nuk ka nevojë të jesh ekspert; thjesht vendose dhe merrni rezultatet që keni dashur gjithmonë.

Wellneo EMS Toner Base

Përmirësoni qarkullimin e gjakut

FOOT PAD/Ngjitëset për këmbët duhet të vendosen mbi të në mënyrë që të stimulojë muskujt e pulpave dhe të lëshojë qarkullimin e bllokuar të gjakut në pjesën e poshtme të këmbëve. Ndihmon gjithashtu në lirimin e grumbullimit të acidit laktik në muskujt tuaj dhe zvogëlon lodhjen. Me përdorim të rregullt, qarkullimi i gjakut përmirësohet dhe muskujt e ngurtë të këmbëve bëhen më të fortë.

Për më tepër, qarkullimi i mirë i gjakut ndihmon në ruajtjen e shëndetshme të gjakut dhe oksigjenit në të gjithë trupin, gjë që do të ndihmojë organet tuaja të funksionojnë më mirë.

Wellneo EMS Toner Base

Sekreti i EMS

EMS ose Stimulimi Elektrik i Muskujve është një metodë jo invazive, pa ilaçe për të forcuar dhe rehabilituar muskujt tuaj. Duke përdorur stimulimin me volt të ulët, ai synon nervat motorikë për të shkaktuar një tkurrje të muskujve.

Meqenëse tkurrja dhe relaksimi i muskujve është zbuluar se trajton në mënyrë efektive një sërë kushtesh, ai përdoret gjerësisht në spitale dhe klinika sportive për dëmtimet e muskujve. EMS është bërë e njohur në mesin e përdoruesve të shtëpisë për shkak të efektit të saj revolucionar në formësimin e muskujve!

Wellneo EMS Toner Base

Çfarë përfshihet në paketim?

Tonifikuesi bazë Wellneo® EMS përbëhet nga:

 1. Pajisjen bazë, nga e cila impulset dërgohen në një seri elektrodash të vendosura tek ngjiteset.
 2. Një pult (bateria e përfshirë CR 2032), i cili ju jep kontroll të lehtë të mënyrave dhe intensitetit të EMS.
 3. Ngjitëset për këmbët.
 4. Ngjitëset në formë fluturash.
 5. Karikuesi USB.
1
2
3
4
5
Wellneo EMS Toner Base

Dëshironi të punoni në të gjithë trupin tuaj?

Për të stimuluar të gjithë muskujt e trupit tuaj, shikoni Tonifikuesin e trupit Wellneo® EMS.

Është një paketë plotësuese që punon me EMS. Në këtë paketë do të gjeni:

 • 1 x Ngjitëse për vithet për përdorim në vithe dhe ije.
 • 1 x Ngjitese abs për mbulim më të madh të zonës së barkut,
 • 2 x Ngjitese të vogla të trupit që mund të aplikohen kudo në trup (krahë, këmbë, shpinë, shpatulla,…).
Wellneo EMS Toner Base Wellneo EMS Toner Base

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star