Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Thikë 15 cm Top Shop Tinita

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Thika shumëfunksionale pret dhe qëron fruta dhe perime deri në copëza të vogla, gjithashtu ka madhësinë e duhur për të copëtuar mishin dhe djathin.

Thikë 15 cm Top Shop Tinita

Çmimi: 1,998 Lekë


Oferta: 999 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Thika shumëfunksionale pret dhe qëron fruta dhe perime deri në copëza të vogla, gjithashtu ka madhësinë e duhur për të copëtuar mishin dhe djathin.

Më shumë
Detajet e produktit

Duke pasur mjetet e duhura ke dhe sigurinë e ushqimit në kuzhine.

Këto thika çeliku Japoneze me dorezë të butë janë të specializuara për shkathtësinë e tyre në grirjën dhe në prerjen me feta të holla.

 • PREKJE E BUTË - çuditërisht e lehtë,formë e bukur,projektuar me një dorezë të butë,që i ben thikat praktike dhe të lehta në perdorim.
 • QËNDRUESHMËRI MAKSIMALE - Prodhuar nga një copë e vetme celiku për qëndrueshmëri maksimale.
 • MPREHJE AFATGJATË - tehu prej çeliku qëndron i mprehtë për një kohë të gjatë për prerje sa më perfekte.
 • CILESI E LARTË - Thika shumefunksionale është projektuar nga cilësi e lartë çeliku Japonez.

Janë rezistente dhe kanë një avantazh që janë trajuar tepër të prehta dhe të ekuilibruara bukur. Dhe si përfundim duart tona janë ato për të cilat ne kujdesemi.

TINITA UTILITY KNIFE

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Qëndrueshmëri maksimale në mprehje
 • Cilësi e lartë
 • Praktike për të gjitha gatimet 
 • Dizajn modern
 • Thikë çeliku 15 cm 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star