Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Thikë Santoku 18 cm Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Kjo thikë është prodhuar për qëllime të përgjithshme Japoneze, është ideale për prerje, grirje dhe coptim alternuar me zgavrën me anë të tehut për të parandaluar që ushqimi të ngelet aty.

Thikë Santoku 18 cm Top Shop

Çmimi: 2,398 Lekë


Oferta: 1,199 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Kjo thikë është prodhuar për qëllime të përgjithshme Japoneze, është ideale për prerje, grirje dhe coptim alternuar me zgavrën me anë të tehut për të parandaluar që ushqimi të ngelet aty.

Më shumë
Detajet e produktit

Duke pasur mjetet e duhura ke dhe sigurinë e ushqimit në kuzhinë.

Këto thika çeliku Japoneze me dorezë të butë janë të spezializuara për shkathtësinë e tyre në prerje, grirje dhe copëtim.

 • PREKJE E BUTË - çuditërisht e lehtë, formë e bukur, projektuar me dorezë të butë, që i bën thikat praktike dhe të lehta në përdorim.
 • QËNDRUESHMËRI MAKSIMALE - prodhuar nga një copë e vetme çeliku për një qëndrueshmëri maksimale
 • MPREHJE AFATGJATË - tehu prej çeliku qëndron i mprehtë për një kohë të gjatë për prerje sa më  perfekte.
 • CILËSI E LARTË - thika Tinita është e projektuar nga cilësi e lartë çeliku Japoneze

Janë rezistente dhe kanë një avantazh që janë trajtuar tepër të mprehta dhe të projektuara bukur. Si përfundim duart tona janë ato për të cilat ne kujdesemi.

TINITA SANTOKU KNIFE

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Qëndrueshmëri maksimale në mprehje
 • Cilësi e lartë
 • Praktike për të gjitha gatimet 
 • Dizajn modern
 • Thikë çeliku 18 cm 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star