Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Thika e shefit prej çeliku 20 cm Top Shop Tinita

Photo
Video
-50%

Është një thikë për të gjitha qëllimet, ideale për perimet, bimët, prerjen në feta dhe copëza të mishit dhe peshkut. Ajo është e harkuar për një prerje sa më të saktë.

Thika e shefit prej çeliku 20 cm Top Shop Tinita

Çmimi: 2,398 Lekë


Oferta: 1,199 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Është një thikë për të gjitha qëllimet, ideale për perimet, bimët, prerjen në feta dhe copëza të mishit dhe peshkut. Ajo është e harkuar për një prerje sa më të saktë.

Më shumë
Detajet e produktit

Duke pasur mjetet e duhura ke dhe sigurinë e ushqimit në kuzhine.

Këto thika çeliku Japoneze me dorezë të butë janë të specializuara për shkathtësinë e tyre në grirjën dhe në prerjen me feta të holla.

 • PREKJE E BUTË - çuditërisht e lehtë,formë e bukur,projektuar me një dorezë të butë,që i ben thikat praktike dhe të lehta në perdorim.
 • QËNDRUESHMËRI MAKSIMALE - Prodhuar nga një copë e vetme celiku për qëndrueshmëri maksimale.
 • MPREHJE AFATGJATË - tehu prej çeliku qëndron i mprehtë për një kohë të gjatë për prerje sa më perfekte.
 • CILESI E LARTË - Thika e shefit është projektuar nga cilësi e lartë çeliku Japonez.

Janë rezistente dhe kanë një avantazh që janë trajuar tepër të prehta dhe të ekuilibruara bukur. Dhe si përfundim duart tona janë ato për të cilat ne kujdesemi.

TINITA CHEF KNIFE

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Qëndrueshmëri maksimale në mprehje
 • Cilësi e lartë
 • Praktike për të gjitha gatimet 
 • Dizajn modern
 • Thikë çeliku 20 cm 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star