Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tharse Flokësh Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Tharse flokësh me 2 nivele shpejtësie, dorezë të palosshme dhe çante mbajtëse që mund ta merrni me vete edhe kur udhëtoni. E lehtë dhe e thjeshtë në përdorim, e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve.

Tharse Flokësh Rovus
2,990 Lekë
2,003 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Tharse flokësh me 2 nivele shpejtësie, dorezë të palosshme dhe çante mbajtëse që mund ta merrni me vete edhe kur udhëtoni. E lehtë dhe e thjeshtë në përdorim, e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve.

Më shumë
Detajet e produktit

Shoqëruesi juaj besnik në çdo udhëtim

Ju duhet një tharse flokësh që të bëje punën shpejt, thjeshtë dhe sa më mirë? Jeni duke kërkuar për një shoqërues i cili do t'ju ndihmojë të dukeni bukur në çdo kohë, kudo dhe kurdo - gjatë fundjavës, në një udhëtim pune apo thjeshtë kur jeni në shtëpi? Ju prezantojmë tharsen e flokëve Rovus! Një nga aksesoret që nuk duhet t'ju mungojë.

Tharsja e flokeve Rovus një nga aksesorët që nuk duhet të mungojë. Dhe ja pse:

Është kompakte dhe e lehtë në peshë – me e lehtë se tharëse e zakonshme. Është e shpejtë, efektive dhe shumë e thjeshtë për tu përdorur. Nuk zë shumë vënd në valizhe e as në dollapin tuaj. Ideale për femrat dhe meshkujt me flokë të gjatë ose të shkurtër, kaçurrel ose të drejtë.

Fuqi si një tharse normale

Tharsje e flokëve për udhëtim Rovus ka një fuqi 1,200W pra ka të njëjten fuqi me një tharëse normale. Ajo është shumë e lehtë dhe kompakte, duke e bere ideale për valixhe të vogla apo çanta të ndryshme udhëtimi.

2 shpejtësi për tharjen e flokëve

Ju mund të zgjidhni midis 2 shpejtësive për tharjen e flokëve. E përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve të drejta, kaçurrela, të gjatë ose të shkurtër.

Përfshin çantën mbajtëse

Tharsja e flokëve Rovus përfshin edhe çanten e saj e cila është shumë e domosdoshme për të ruajtur dhe mbrojtur atë nga papastërtitë.

ROVUS TRAVEL HAIR DRYER

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star