Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Tharëse e rrobave Elektrike Rovus

Photo
Video

Tharësja e rrobave Elektrike Rovus është shumë e lehtë në peshë, ky produkt kompakt do t'ju vijë në ndihmë dhe tashmë nuk keni pse ti thani rrobat mbi radiatorë apo ti varni mbi karrige për tu tharë. Tharëse rrobash elektrike me 20 ndarje, me 2 nivele kohe - 2 dhe 4 orë.

Tharëse e rrobave Elektrike Rovus
19,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Tharësja e rrobave Elektrike Rovus është shumë e lehtë në peshë, ky produkt kompakt do t'ju vijë në ndihmë dhe tashmë nuk keni pse ti thani rrobat mbi radiatorë apo ti varni mbi karrige për tu tharë. Tharëse rrobash elektrike me 20 ndarje, me 2 nivele kohe - 2 dhe 4 orë.

Më shumë
Detajet e produktit

Tharesja e rrobave Elektrike Rovus është shumë e lehtë në peshë, ky produkt kompakt do t'ju vijë në ndihmë dhe tashmë nuk keni pse ti thani rrobat mbi radiatorë apo ti varni mbi karrike për tu tharë.

Tani ju mund të thani rrobat më shpejt dhe më thjeshtë. Falë 20 ndarjeve ju mund të përshpejtoni proçesin e tharjes, dhe me nivelet e kohës që janë 2 ose 4 orë kjo do të jetë edhe më praktike.

Tharësja elektrike e rrobave Rovus than rrobat shpejt, pa marrë parasysh nëse është diell, shi, ngrohtë apo ftohtë duke kursyer kohë dhe para në faturën e energjisë.

Gjithashtu është më e përshtatshme sesa makinat tharëse, pasi ju kursen kohë dhe rrobat nuk do të dëmtohen. Ka një madhësi perfekte për tharjen e pantallonave, pulovrave dhe shumë më tepër.

Lehtësisht e palosshme 2 sete me ndarje të cilat janë shumë praktike edhe kur kjo tharëse nuk është në punë dhe nuk keni shumë hapësirë në shtëpi. Është e lehtë në peshë dhe mund të manovrohet dhe lëvizet lehtësisht në çdo dhomë.

Tharesja Elektrike Rovus ka edhe një funksion ku ju mund të zgjidhni midis 2 niveleve të kohës 2 ose 4 orë. Në këtë mënyrë ju jeni gjithmonë të lirë dhe nuk keni pse të shqetësoheni për të hequr nga priza paisjen, kjo është shumë e sigurtë për tu përdorur.

Dhe për më tepër, në të njejtën kohë që ju jeni duke tharë rrobat ju keni mundësi të ngrohni të gjithë dhomën dhe të mbushni shtëpinë me aromën e mirë të detergjenitit që ju keni përdorur për tharjen e tyre:

 • Tharëse rrobash elektrike me 20 ndarje
 • Me 2 nivele kohe- 2 dhe 4 orë
 • Kabëll korendi
 • Buton On/Off

Informacione Teknike:

 • Voltazhi: 220V-240V
 • Frekuenca: 50Hz
 • Fuqia: 200W
 • E mbyllur: 71x8x108 cm
 • E hapur: 71x67x108 cm

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Malevija

www.topshop.al

04/10/2019

Ok
Fantastik

Produktet 1