Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tenxhere Multicooker Kitchen Queen 6L

Photo
Video
-16%
Përgatisni një larmi ushqimesh të shijshme me Multicooker. Kjo pajisje kombinon aftësinë e tenxheres, sobës dhe gatimit në një pajisje të vetme. 16 funksione të paracaktuara, me program të mëvonshëm 24-orësh dhe funksionin e ruajtjes së ngrohtësisë. Kapaciteti 6 litra, tenxherja ka sipërfaqe jo ngjitëse për pastrim më të lehtë. Fuqia 1000 W.
Tenxhere Multicooker Kitchen Queen 6L

Çmimi: 18,990 Lekë


Oferta: 15,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Përgatisni një larmi ushqimesh të shijshme me Multicooker. Kjo pajisje kombinon aftësinë e tenxheres, sobës dhe gatimit në një pajisje të vetme. 16 funksione të paracaktuara, me program të mëvonshëm 24-orësh dhe funksionin e ruajtjes së ngrohtësisë. Kapaciteti 6 litra, tenxherja ka sipërfaqe jo ngjitëse për pastrim më të lehtë. Fuqia 1000 W.
Më shumë
Detajet e produktit

Kurseni kohë dhe gatuani shëndetshëm me Multicooker

Pse multicooker është zgjedhja e duhur:

 • Zëvendëson shumë pajisje madje edhe sobën - është një tenxhere me presion, një tenxhere me shumë përdorime;
 • ka 16 programe të paracaktuara - ju gatuani fjalë për fjalë vetëm me një buton;
 • ka një program te cilin mund ta zgjidhni ju dhe gatim të mëvonshëm;
 • ka një vëllim prej 6 l, i cili është i mjaftueshëm për darkë për të gjithë familjen;
 • është shumë i sigurt, pasi ka funksione sigurie të integruara;
 • Mos u shqetësoni për rregullimin e presionit - tenxherja me presion kujdeset për të;
Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

Avantazhet e Multicooker Queen

Multicooker është shumë i thjeshtë në përdorim. Shikoni avantazhet kryesore:

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Funksione sigurie të integruara

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Gatuani vetëm me një buton

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  16 programe të paracaktuara

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere e brëndshme çelik inox

Me multicooker ju mund të gatuani gjithçka që dëshironi

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Vakte të shijshme

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Gjellë me mish

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Ngrohni ushqimin

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Skuqni

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Biftek

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Gatuani pilaf

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star