Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tavolinë për hekurosje Rovus

Photo
Video
-50%

Merreni hekurosjen si argëtim me tavolinën e hekurosjes që përshtatet në çdo sipërfaqe. Mbushje të trasha poliestre për qëndrueshmëri, rrjetë metalike për depërtimin e duhur të avullit. Këmbët kundër- rrëshqitjes, me hallka për palosje. Mbulesa 100% pambuk.

 • 100% sipërfaqe pambuku.
 • Këmbë kundër rrëshqitjes.
 • Rrjetë metalik që siguron depërtimin e auvllit.
 • Përdoret mbi tavolinë, në zyrë, mbi shtrat.
 • Portative.
Tavolinë për hekurosje Rovus

Çmimi: 2.990 Lekë


Oferta: 1.495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Merreni hekurosjen si argëtim me tavolinën e hekurosjes që përshtatet në çdo sipërfaqe. Mbushje të trasha poliestre për qëndrueshmëri, rrjetë metalike për depërtimin e duhur të avullit. Këmbët kundër- rrëshqitjes, me hallka për palosje. Mbulesa 100% pambuk.

 • 100% sipërfaqe pambuku.
 • Këmbë kundër rrëshqitjes.
 • Rrjetë metalik që siguron depërtimin e auvllit.
 • Përdoret mbi tavolinë, në zyrë, mbi shtrat.
 • Portative.
Më shumë
Detajet e produktit

Dëshironi të shkoni gjithnjë mirë. 

Nëse jeni të lodhur nga tavolinat e hekurosjes që janë një bezdi për tu trajtuar dhe për tu ruajtur, tavolina për hekurosje rovus do ju bëjë hekurosjen më argëtuese. Përdoreni atë në shtëpinë zyrë ose merreni atë në udhëtime… sepse dëshironi të dukeni githmonë të rregulluar!

100% sipërfaqe pambuku dhe këmbë kundër - rrëshqitjes.

Sipërfaqa 100% pambuk dhe këmbët kundër - rrëshqitjes i japin tavolinës për hekurosje shumë siguri të qëndrueshme që e bën hekurosjen pa probleme, madje edhe kur ju keni pëlhura të ndjeshme apo të rrëshqitëshme si mëndafsh dhe saten.

Mbushje e plotë dhe rrjetë metalike për depërtimin e avullit.

Mbushja e plotë e poliestrës ofron një sipërfaqe të qëndrueshme dhe të fortë . Ndërkohë rrjeti metalik siguron depërtimin e duhur me avull për një fund të butë dhe të thatë.

Përdoreni atë mbi tavolinë, në zyrë apo edhe në shtrat...

Tavolina për hekurosje rovus mund të vendoset në çdo sipërfaqe të fortë dhe të sheshtë, e cila mund të jetë dyshemeja, tavolina e punës, një tavolinë e vogël ose shtrat

Portative dhe e lehtë gjatë ruajtjes. 

Është e lehtëkompakte dhe e qëndrueshme për ta bërë atë tepër të lëvizshme. Thuajini tmerreve të mangazinimit lamtumirë sapo të përdorni hallkën e saj të palosshme për ruajtjen më të mirë dhe më të lehtë në mur ose në një dollap.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë kapakët e këmbëve nuk rrëshkasin - ngjyra e zezë
Materiali çelik, pambuk
Pesha 0,930kg
Përmasat e hapur: 74 x 32 x 12 cm; e mbyllur: 74 x 32 x 1,5 cm;

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star