Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tavë me kapak Tinita Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Me tavën me kapak Tinita, ju mund të pregatisni ëmbëlsira, tava të shumëllojmshme dhe mund ti merrni me vete. Tavë me kapak shumë e lehtë dhe praktike. 

 • pjekje e shpejtë dhe uniform
 • e lehtë, rezistente & lehtësi në pastrim
 • kapak për të ruajtur ushqimet
 • zgjidhje praktike - mund të merret me vete
Tavë me kapak Tinita Top Shop

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 998 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Me tavën me kapak Tinita, ju mund të pregatisni ëmbëlsira, tava të shumëllojmshme dhe mund ti merrni me vete. Tavë me kapak shumë e lehtë dhe praktike. 

 • pjekje e shpejtë dhe uniform
 • e lehtë, rezistente & lehtësi në pastrim
 • kapak për të ruajtur ushqimet
 • zgjidhje praktike - mund të merret me vete
Më shumë
Detajet e produktit

Me tavën me kapak Tinita, ju mund të pregatisni ëmbëlsira, tava të shumëllojmshme dhe mund ti merrni me vete. Tavë me kapak shumë e lehtë dhe praktike. 

 • pjekje e shpejtë dhe uniform
 • e lehtë, rezistente & lehtësi në pastrim
 • kapak për të ruajtur ushqimet
 • zgjidhje praktike - mund të merret me vete

TINITA BAKEAWAY ROASTER 24X32CM

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star