Nuk keni produkte në shportë

Provo

Syze me xham zmadhues + Syze Dielli

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Shpesh herë ju duhet të lexoni artikuj të cilat kanë gërma të vogla apo të punoni me objekte të vogla si gjilpëra për riparime të ndryshme në shtëpi? Mjaft më duke u munduar dhe duke lodhur sytë, përdorni syzet me xham zmadhues Zoom Vision që zmadhojnë dhe qartësojnë pamjen 160% më shumë!

Syze me xham zmadhues + Syze Dielli

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 747 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shpesh herë ju duhet të lexoni artikuj të cilat kanë gërma të vogla apo të punoni me objekte të vogla si gjilpëra për riparime të ndryshme në shtëpi? Mjaft më duke u munduar dhe duke lodhur sytë, përdorni syzet me xham zmadhues Zoom Vision që zmadhojnë dhe qartësojnë pamjen 160% më shumë!

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni më të lehtë lexim me syzet zmadhuese

Leximi i recetave dhe instruksioneve është një torturë për ju apo prindërit, gjyshërit tuaj? A shpenzoni shumë kohë duke u perpjekur për të futur perin në gjilpërë?

Provoni Zoom Vision, syzet zmadhuese të cilat qartësojnë, zmadhojne deri në 160% për t'ju lehtesuar më shumë punë.

Janë njësoj si xham zmadhues por të cilat mund ti vendosni si syze

Jeni përpjekur që me njëren dorë të mbani xhamin zmadhues dhe me dorën tjetër të rregulloni diçka. Kjo ështe e pamundur!

Por me Zoom Vision kjo nuk do të jetë me një problem sepse ju tani mund të punoni me të dyja duart. Është njësoj sikur keni vendosur syze, të thjeshta dhe shumë praktike.

 • Mund ti përdorni kur lexoni gazetën

 • Ose kur përdorni telefonin

Perfekte për riparimin e gjërave të imta

Zoom Vision mund të përdoren për projekte të ndryshme në zyrë ose në shtëpi. Përdoren kur qepni, lexoni apo rregulloni gjëra të ndryshme në shtëpi, si përshembull zëvëndësimi i baterive të orës, apo rregullimi i bizhuterive, e shumë më tepër.

 • Qepje

 • Rregullim thonjsh

 • Hobby

 • Riparime

Mund ti vendosni edhe mbi syzet me numër

Fleksibël, të lehta dhe mund ti vendosni edhe mbi syzet optike apo syzet e diellit. Nuk kanë nevojë për recetë apo ekzaminim fizik.

Thjeshtë vendosni ato dhe shikoni sesi aktivitet tuaja do të jenë sërisht argetuese si më parë.

Dhuratë: Syze dielli Aviator

Syzet me xham zmadhues Zoom Vison

 • zmadhim 160%
 • mund të vendosen mbi syzet me numër
 • lente optike cilësore, rezistente
 • fleksibël, të lehta, unisex

Çdo paketim ka të përfshire edhe një dhuratë, syze dielli në formë aviator.

Informacione Shtesë

Në paketim përfshihet:

 1. 1x Syze me xham zmadhues
 2. 1x Këllëf për syze(material poliestër)
 3. 1x Syze dielli Aviator
 4. 1x Këllëf për syze(material plastik)
1
2
3
4
Të dhëna teknike
Pesha 11kg
Përmasat 91 x 39 x 29 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia