Nuk keni produkte në shportë

Provo

Syze dielli të polarizuara - 2 Palë Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Syze dielli HD të polarizuar me të cilat ju do të keni një pamje të qartë, kontrast dhe ngjyrë të kuqe vezulluese, blu të qartë dhe jeshile qetësuese. Magneti në skeletin e tyre ju ndihmon të mbani të sigurta syzet në xhepin e këmishës, bluzës apo në çantë.

Në paketim përfshihet:

 • 1 x Syze të polarizuara HD - të zeza
 • 1 x Syze të polarizuara HD - kafe
 • 2 x peceta me mikrofibër për pastrim – DHURATË
 • 2 x kuti syzesh – DHURATË
Syze dielli të polarizuara - 2 Palë Top Shop

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 898 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Syze dielli HD të polarizuar me të cilat ju do të keni një pamje të qartë, kontrast dhe ngjyrë të kuqe vezulluese, blu të qartë dhe jeshile qetësuese. Magneti në skeletin e tyre ju ndihmon të mbani të sigurta syzet në xhepin e këmishës, bluzës apo në çantë.

Në paketim përfshihet:

 • 1 x Syze të polarizuara HD - të zeza
 • 1 x Syze të polarizuara HD - kafe
 • 2 x peceta me mikrofibër për pastrim – DHURATË
 • 2 x kuti syzesh – DHURATË
Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni ditët me diell pa u vrenjtur përballë tij

Merrni më shumë nga një ditë me diell, me syzet e polarizuar HD, të cilat ndihmojnë të shikoni një pamje, ngjyra dhe kontrast më të qartë për të parë botën plotë ngjyra.

 • Reduktojnë shkëlqimin
 • I japin jëtë ngjyrave
 • Përmirësojnë qartësinë
 • 100% mbrojtje UVA/UVB (UV 400)
 • Trendi & stil
 • Uniseks – për meshkuj dhe femra
 • Kanë magnet në skelet për tu mbyllur lehtesisht

Me këto syze pamja juaj do të jetë më e pastër dhe nuk do të vrenjteni kur të keni diellin përballë.

Me këto syze ju do të vëreni menjëherë ndryshimin – Deti do të jetë më blu, bari më jeshil, rrugët më të pastra – më në fund ju do të shikoni ngjyrat e vërteta që ju rrethojnë!

Lente të polarizuara HD përmirësojnë qartësine, ngjyrat dhe kontrastin

Lentet e Polarizuara High Definition sigurojnë:

 • qartësi ,
 • ngjyra të theksuara
 • kontrast më të mirë

duke reduktuar stresin dhe lodhjen e syrit në krahasim me syzet e tjera.

me syze

pa syze

 • E kuqe vezulluese

 • Jeshile qetësuese,
  e verdhe e ngrohtë

 • Blu e qartë

 •  

Mbrojtje e fuqishme UV400 dhe anti-shkëlqim për me shumë siguri edhe kur udhëtoni me makinë

Mbrojtja e fuqishme UV400 dhe anti-shkëlqim jo vetëm që ju mbron sytë por gjithashtu ju ndihmon dhe ju jep më shumë siguri kur udhëtoni me makinë, veçanërisht në autostrade.

Është shumë mirë nëse i mbani këto syze në makinë - pamvarësish sezonit.

Magnet në skeletin e tyre

Magneti në skeletin e tyre ju ndihmon të mbani të sigurta syzet në xhepin e këmishës, bluzës apo në çantë.

Skelet modern & uniseks

Syzet e polarizuara HD janë dizenjuar për të qënë unisex, si për femra dhe për meshkuj.

Ju do të merrni 2 palë syze: një palë të zeza dhe një palë kafe.

Informacione Shtesë

Paketimi përfshin:

 • 1 x Syze të polarizuara HD - të zeza
 • 1 x Syze të polarizuara HD - kafe
 • 2 x peceta me mikrofibër për pastrim – DHURATË
 • 2 x kuti syzesh – DHURATË

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Sotiri

www.delimano.al

Syze
Syze djelli shume te mira dhe me cmim te leverdisshem. Kam marre nje pale per vete dhe per gruan

Produktet 1