Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Streçe për dobësim Fit U Wellneo

Photo
Video
-75%

Vrap, not, ngritje peshe? Jo të gjithë që dëshirojnë të stërviten do të garojnë në Iron Man ose në maratonë vrapimi. Po sikur t'ju tregonim se ekziston një metodë më e thjeshtë për trupin perfekt që keni dashur gjithmonë?

Streçet dobësuese Wellneo® Fit U të kombinuara me një pajisje stimuluese elektrike muskulore (EMS) që është perfekte për tonifikimin e kofshëve dhe vitheve.

Streçe për dobësim Fit U Wellneo

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 998 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Vrap, not, ngritje peshe? Jo të gjithë që dëshirojnë të stërviten do të garojnë në Iron Man ose në maratonë vrapimi. Po sikur t'ju tregonim se ekziston një metodë më e thjeshtë për trupin perfekt që keni dashur gjithmonë?

Streçet dobësuese Wellneo® Fit U të kombinuara me një pajisje stimuluese elektrike muskulore (EMS) që është perfekte për tonifikimin e kofshëve dhe vitheve.

Më shumë
Detajet e produktit

Streçe dobësuese

Streçet dobësuese Wellneo® Fit U vijnë të pajisura me një pajisje EMS (Elektro Stimulimi i Muskujve), e cila është një mënyrë e re për tu stërvitur pa kaluar orë në palestër.

Funksionon duke kontraktuar muskujt tuaj për më shumë se ato që mund të bëni vetë, të cilat nga ana tjetër tonifikojnë dhe skalisin trupin tuaj. Streçet janë bërë nga materiale me dendësi të lartë që nxisin djersitjen.

Vetëm një ose dy seanca 15 - 30 min në ditë është gjithçka që ju nevojitet për të pasur një trup perfekt këtë verë.

Wellneo Fit U Pants

Karakteristikat e produktit

 • Streçe të zeza me një shtresë të brëndshme argjendi të bërë nga materiale me densitet të lartë
 • Terhiqini për të përshtatur materialin që konturon format tuaja trupore
 • Të lehta dhe komode, duke ju lejuar një gamë të plotë të lëvizjes gjatë stërvitjeve
 • Thahen shpejt
 • EMS me 4 ngjitëse dhe 3 mënyra për rregullimin e intensitetit
 • E përsosur për dobësim, formim dhe tonifikim të këmbëve dhe vitheve
Wellneo Fit U Pants

EMS

Stimulimi Elektrik i Muskujve (EMS) shkakton një tkurrje të muskujve duke përdorur impulse elektrike. Në mënyrë tipike, trupi juaj ndez muskujt duke dërguar impulse elektrike nga truri përmes sistemit tuaj nervor qendror. Por një pajisje EMS ju lejon të përfshiheni në kontraksione të thella, intensive dhe të plota muskulore pa bërë në të vërtetë asgjë. Gjëja më e veçantë është që trupi juaj nuk e di ndryshimin midis një tkurrjeje të vullnetshme dhe një të stimuluar elektrikisht. Studime të shumta e lidhin EMS me rritjen e muskujve, djegien e dhjamit, madje edhe rritjen e rrjedhës së gjakut të muskujve për rikuperim më të shpejtë.

Wellneo Fit U Pants Wellneo Fit U Pants Wellneo Fit U Pants Wellneo Fit U Pants
 • Wellneo Fit U Pants

  Stretch to fit

 • Wellneo Fit U Pants

  Dries quickly

 • Wellneo Fit U Pants

  Lightweight

 • Wellneo Fit U Pants

  3 programs

 • Wellneo Fit U Pants

  10 intensity levels

 • Wellneo Fit U Pants

  Automatic switchoff

Stërvitje e ngadaltë apo aktive?

A po kërkoni të rrisni performancën tuaj apo thjesht doni të bëni stërvitje 15–30 minuta çdo ditë? Mos u shqetëso, ne kemi menduar për ju. Streçet dobësuese Wellneo® Fit U janë perfekte për t'ju dhënë një performancë shtesë gjatë stërvitjes, thjesht i vishni ato ndërsa bëni punët tuaja të përditshme ose kur jeni duke pushuar në shtëpi.

 • Wellneo Fit U Pants

  Stërvitje aktive

 • Wellneo Fit U Pants

  Stërvitje e ngadaltë

Përfitimet e aktivitetit të rregullt fizik

Streçet dobësuese Wellneo® Fit U vijnë të pajisura me teknologjinë EMS, e cila stimulon muskujt tuaj dhe nxit qarkullimin e gjakut. Ato janë perfekte për intensifikimin e rutinave tuaja të stërvitjes dhe ju ndihmojnë të merrni rezultatet që dëshironi. Aktiviteti i rregullt fizik është i lidhur me përfitime të shumta shëndetësore si:

 • Ju ndihmon të kontrolloni peshën tuaj
 • Zvogëlon rrezikun e sëmundjeve të zemrës
 • Eliminon toksinat e dëmshme me djersën nga trupi
 • Forcon kockat dhe muskujt tuaj
 • Rrit energjinë fizike dhe mendore
 • Rrit mirëqenien e përgjithshme
Wellneo Fit U Pants

Shihni ndryshimin e pabesueshëm

 • Wellneo Fit U Pants

  Përpara

 • Wellneo Fit U Pants

  Pas

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star