Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pajisje për kallot e këmbëve Wellneo Step Pedi

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Wellneo Step Pedi një pajisje inovative e cila do të bëjë punën tuaj për ju - nuk keni pse të mundoheni me mënyrat tradicionale për pastrimin e kallove, me Step Pedi do të keni këmbë të buta e të lëmura si kurrë më parë. Mund të përdoret në banjo ose dush, ose nese jeni duke parë TV apo lexuar një libër. 

Pajisje për kallot e këmbëve Wellneo Step Pedi

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 698 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Wellneo Step Pedi një pajisje inovative e cila do të bëjë punën tuaj për ju - nuk keni pse të mundoheni me mënyrat tradicionale për pastrimin e kallove, me Step Pedi do të keni këmbë të buta e të lëmura si kurrë më parë. Mund të përdoret në banjo ose dush, ose nese jeni duke parë TV apo lexuar një libër. 

Më shumë
Detajet e produktit

Këmbë të lëmura e të buta

Jeni lodhur duke u përkulur për të lëmuar dhe pastruar këmbët nga lekurat e forta, lëkurat e vdekura apo thjeshtë nuk keni dëshirë për ta bërë këtë, ju prezantojmë Wellneo Step Pedi gjithëçka që ju duhet. Ajo ju ndihmon të pastroni dhe rigjeneroni lëkurën e këmbëve shpejt dhe në mënyre efikase, pa u mnduar dhe përkulur. Eleminoni lëkurat e forta të shputave ndërkohë që shikoni TV apo lexoni një libër.

Thjeshtë dhe pa u munduar

Mënyra tradicionale e pastrimit të kallove të këmbëve është një punë e vështirë dhe do pak kohë. Me Wellneo Step Pedi, ju thjeshtë do të vendosni këmbën mbi të dhe ajo do të kryej trajtimin e duhur për ju. Ideale për personat në moshë, që e kanë të vështirë të përkulen dhe për të gjithë personat të cilët dëshirojnë të kursejnë kohë dhe energji, por duan të kenë këmbë në formë perfekte.

Përpara

Pas

Trajtimi me i mirë për këmbët

Wellneo Step Pedi është dizenjuar për t'ju ofruar trajtimin më të mirë. Ajo punon në mënyrë automatike, ju thjeshtë do të ndizni paisjen dhe ajo të bëjë punën tuaj për ju. Gjithashtu nuk keni pse të shqetësoheni për rrëmujën - lëkura që keni pastruar do të depozitohet në koshin e saj, pasi të mbaroni ju lehtësisht mund ta pastroni atë.

Mund të përdoret kudo

Në pjesën e poshtme të pajisjes Wellneo Step Pedi janë gominat të cilat puthiten dhe nuk e lejojnë të lëvizë, kështu ju mund ta përdorni pa u shqetësuar. Stuktura e saj, e cila në pjesët anësore është pak e ngritur do të bëjë të mundur që shputa të qëndrojë në pozicionin e duhur pamvaresisht nëse është e lagur ose jo, dhe pjesa e brëndshme si me kokrriza do të sigurojë një masazh të këndshëm. Gjithashtu është rezistente ndaj ujit dhe mund ta përdorni edhe në dush.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star