Nuk keni produkte në shportë

Provo

Atlete Leisure 4.0 Walkmaxx Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Mirëprisni pranverën me koleksionin më të ri të atleteve Walkmaxx plotë ngjyra. Me shollën origjinale të harkuar dhe gomë EVA, jo vetëm që do të sjellini ngjyra dhe gëzim por njëkohësisht edhe rehatinë e duhur për këmbët. Pavarësisht moshës apo gjinisë, këto atlete nuk duhet të mungojnë në koleksionin tuaj.

Atlete Leisure 4.0 Walkmaxx Comfort

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 1,398 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Mirëprisni pranverën me koleksionin më të ri të atleteve Walkmaxx plotë ngjyra. Me shollën origjinale të harkuar dhe gomë EVA, jo vetëm që do të sjellini ngjyra dhe gëzim por njëkohësisht edhe rehatinë e duhur për këmbët. Pavarësisht moshës apo gjinisë, këto atlete nuk duhet të mungojnë në koleksionin tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

Atletet e reja Walkmaxx Comfort Leisure

Atletet e reja Walkmaxx Comfort Leisure 4.0 me një dizajn shumë modern dhe ngjyra pranverore, ofrojnë siguri në çdo hap që hidhni. Praktike dhe të rehatshme, me ngjyra dhe lule, për tu përshtatur me stinen e pranverës:

 • Dizajn i këndshëm me lule
 • Shollë e harkuar për më shumë rehati
 • Gomë EVA e cila zvogëlon tronditjet
Walkmaxx Comfort Leisure

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Rehati dhe stil

Duke veshur atletet Walkmaxx këmbët tuaja do të kenë mbështetjen e duhur gjatë gjithë ditës. Dhe pavarësisht moshës, ju do të dashuroheni me to. Perfekte për tu veshur në përditshmeri, për parti, kafe me miq, koncerte apo festivale, pasi ato janë një kombinim i atleteve me të gjitha avantazhet e shollës së harkuar.

Walkmaxx Comfort Leisure

Rehatia për të cilën këmbët tuaja kanë nevojë

Sholla e harkuar do të ofrojë mbështetjen dhe rehatinë e duhur për shputat e këmbëve dhe gjithashtu do të ndihmojnë në reduktimin e lodhjes dhe këmbëve të enjtura. Shpërndarja e peshës trupore dhe sholla e harkuar do të lehtësojë presionin e ushtruar në nyje dhe kyçe. Në pjesën e thembrës ne kemi shtuar gomën EVA e cila zvogëlon tronditjet, kështu ju do të qëndroni aktiv për një kohë më të gjatë.

 • Walkmaxx Comfort Leisure
 • Walkmaxx Comfort Leisure
 • Walkmaxx Comfort Leisure
 • Walkmaxx Comfort Leisure

Për piknik ose shëtitje në qytet

Do të shkoni në party, për piknik, një shëtitje në park apo një kafe me miqtë. Walkmaxx Comfort Leisure 4.0 janë të përshtatshme për këdo, për çdo vënd dhe çdo moshë. Modeli për femra me një dizajn me flutura ose ngjyrë portokalli, dhe modeli për meshkuj në ngjyrë blu. Vishuni me stil dhe ndjehuni rehat me Walkmaxx.

Walkmaxx Comfort Leisure
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Comfort Leisure 4.0 36 23,7
37 24,4
38 25,0
39 25,7
40 26,4
41 27,0
42 27,7
43 28,4
44 29,0
45 29,7
46 30,4
 

Si të masni numrin e këmbës?

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia