Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tonifikuesi Bodyshaper Gymbit

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-71%

Tonifikuesi Gymbit Bodyshaper përdoret për ti dhënë formë dhe tonifikim çdo pjese të trupit tuaj, duke përfshirë krahët, këmbët, kofshët, të pasmet, muskujt, belin dhe më shumë. Kjo paisje është e përshtatshme për femra dhe meshkuj. Fikje e menjëhershme thjeshtë duke luajtur çelësin, e lehtë për tu përdorur, e rehatshme dhe e sigurt.

 • Tonifikon pjesën e sipëme të krahëve.
 • Forcon të pasmet - duke hequr yndyrën dhe celulitin.
 • Për të pasur një bark tërheqës duke përfshirë muskujt.
 • Vetë 20 minuta përdorim në ditë
Tonifikuesi Bodyshaper Gymbit

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Tonifikuesi Gymbit Bodyshaper përdoret për ti dhënë formë dhe tonifikim çdo pjese të trupit tuaj, duke përfshirë krahët, këmbët, kofshët, të pasmet, muskujt, belin dhe më shumë. Kjo paisje është e përshtatshme për femra dhe meshkuj. Fikje e menjëhershme thjeshtë duke luajtur çelësin, e lehtë për tu përdorur, e rehatshme dhe e sigurt.

 • Tonifikon pjesën e sipëme të krahëve.
 • Forcon të pasmet - duke hequr yndyrën dhe celulitin.
 • Për të pasur një bark tërheqës duke përfshirë muskujt.
 • Vetë 20 minuta përdorim në ditë
Më shumë
Detajet e produktit

I shëndetshëm, i përshtatur për muskujt që dëshironi të tonifikoni.

Të gjithë kemi zona të ndryshme problematike që janë të vështira të tonifikohen dhe të marrin formën e një fiziku të fortë dhe tërheqës. BodyShapers është tonifikuesi dhe forcuesi total i trupit që përdor teknologji të veçantë të zhvilluar EMS (stimulimi elektronik i muskujve) duke synuar muskuj specifik dhe tonifikim të shpejtë dhe efektiv. Përdorni BodyShapers për të:

 • Tonifikuar pjesën e sipëme të krahëve.
 • Forcuar të pasmet - duke hequr yndyrën dhe celulitin.
 • Pasur një bark tërheqës duke përfshirë muskujt.
 • Stimulon muskujt e mbrapëm për ti shëruar ose mbrojtur nga dëmtimet
 • Dhe më shumë...

Kombinojeni me stërvitje për të përmiresuar rezultatet e punës tuaj.

Mund ta kombinoni BodyShapers me një program ushtrimesh për rezultate më të shpejta. Përdorni BodyShapers ndërsa ecni, vraponi, stërviteni apo bëni palestër për të rritur ndërtimin e muskujve, durimin dhe humbjen në peshë. 

Vetëm 20 minuta në ditë.

Programi BodyShapers është projektuar për të siguruar rezultate me vetëm 20 minuta përdorim në ditë. Ai është aq i rehatshëm sa ju do të harroni që e keni vendosur.

Përdoret në mjeksinë sportive dhe rehabilitim.

EMS funksionon duke kaluar rrymë elektrike të ulët mbi lëkurë, duke stimuluar muskujt për rezultate të shpejta dhe efektive. Aplikacionet EMS janë përdorur në mjeksinë sportive dhe qëndrat rehabilituese për të ndihmuar muskujt e tendosur për rigjenerim sa më të shpejtë.

5 nivele intensiteti nga masazhi në strëvitje.

5 programe të ndryshme trajnimi që ju lejojne të ndërtoni gradualisht intensitetin e stërvitjes tuaj me kalimin e kohës. Përdorni BodyShapers për një masazh relaksues, pas një dite të gjatë dhe pastaj gradualisht përcaktoni intensitetin për të rritur nivelin e rezistencës. Kjo veçori unike e bën BodyShapers të përshtatshëm për të gjithë - fillestarët, përdoruesit e përparuar, burrat dhe gratë.

Është portativ, me valë dhe vendoset nën rroba.

BodyShapers është i lëvizshëm dhe me valë, kështu që ju mund ta merrni atë kudo. Vendoseni atë nën rroba, tonifikoni trupin dhe forconi muskujt.

100% i sigurt dhe i projektuar për efektshmëri optimale.

BodyShapers është 100% i sigurt me mbushje të butë dhe xhel fleksibël për të ofruar rehati optimale.

Të dhëna teknike
Add Info 1 bateri CR2032

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star