Nuk keni produkte në shportë

Provo

Rrip mesi Top Shop Copper X

Photo
Video

Ju prezantojmë Copper X, veshjen revolucionare me shtrëngim, të përberë nga bakri. Zbulim i madh dhe i shkëlqyer, me kombinimin e dy teknologjive më të reja që mbështesin dhe lehtësojne muskujt dhe nyjet tuaja. Rripi Copper X është dizajnuara veçanërisht për njerëzit të cilët vuajnë nga: 

 • Muskuj të tendosur dhe të ngurtë 

 • Dhimbje të nyjeve që ju mbajnë zgjuar gjatë natës 

 • Lodhje dhe dhimbje që ndjeni gjatë gjithë ditës 

Rrip mesi Top Shop Copper X
Nga 3.990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Ju prezantojmë Copper X, veshjen revolucionare me shtrëngim, të përberë nga bakri. Zbulim i madh dhe i shkëlqyer, me kombinimin e dy teknologjive më të reja që mbështesin dhe lehtësojne muskujt dhe nyjet tuaja. Rripi Copper X është dizajnuara veçanërisht për njerëzit të cilët vuajnë nga: 

 • Muskuj të tendosur dhe të ngurtë 

 • Dhimbje të nyjeve që ju mbajnë zgjuar gjatë natës 

 • Lodhje dhe dhimbje që ndjeni gjatë gjithë ditës 

Më shumë
Detajet e produktit

Thuani lamtumirë dhimbjeve të shpinës përgjithmonë

Vuani nga dhimbja e shpinës? Keni vështirë të qëndroni në këmbë gjatë ditës apo të stërviteni? E keni vështirë të lëvizni për shkak të dhimbjeve në shpinë? 

Nëse jeni duke kërkuar lehtësim dhe lëvizshmeri të lirshme të muskujve, mbështetje gjatë programit tuaj rehabilitues ose mbrojtjen nga lëndimet, mos kërkoni më shume!

Ju prezantojmë Copper X, veshjen revolucionare me shtrëngim, të përberë nga bakri. Zbulim i madh dhe i shkëlqyer, me kombinimin e dy teknologjive më të reja që mbështesin dhe lehtësojne muskujt dhe nyjet tuaja. Rripi Copper X është dizajnuara veçanërisht për njerëzit të cilët vuajnë nga: 

 • Muskuj të tendosur dhe të ngurtë
 • Dhimbje të nyjeve që ju mbajnë zgjuar gjatë natës
 • Lodhje dhe dhimbje që ndjeni gjatë gjithë ditës

Ideale për atletët profesionist/rekreativ

Mjaft e fortë për të ndihmuar, edhe një atlet profesionist, rripi Copper X është për këdo që vuan nga dhimbja e shpinës , ose është në kërkim të mbështetjes gjatë kryerjes së aktiviteteve të tilla si: ngritja e peshave, madje edhe vetëm duke lëvizur rreth shtëpisë (kopshtarisë, duke bërë punët e përditshme në shtëpi dhe oborr).

Teknologji e lartë me ndërthurje për shtrengim dhe qëndrueshmëri

Sekreti qëndron në teknologjine e lartë me ndërthurje, e cila ofron mbështetje dhe shtrëngim, ndërsa ju lejon të lëvizni lirshëm.

Tekonologjia e përdorur për CopperX do të thotë më shumë shtrëngim. Shtrëngim më i mirë është qëndrueshmëri më e mirë, e kjo do të thotë rezultate më të mira. 

Ndihmon në qarkullimin e gjakut, inflamacionin dhe rikuperimin

Copper X lehtëson qarkullimin e gjakut, i cili ndihmon në lehtësimin e inflamacionit dhe rigjenerimin e muskujve, nderkohë që edhe lehtëson dhimbjen e muskujve dhe nyjeve tuaja.

Anti-Bakteriale, ndihmon të luftoni djersitjen dhe aromën e pakëndshme

Përderisa një material i zakonshëm ju lejon të keni nxehtë dhe djersini, materiali I Copper X ju mundëson të kontrolloni dhe të reduktoni aromat e pakëndshme duke mundësuar të reduktoni lagështinë dhe djesitjen. Më e mira mbi të gjitha, materiali i lehtë super i butë ka veti të shkëlqyera ajrosëse për të ju mbajtur të freskët gjatë gjithë ditës.

E rehatshme dhe e padushkme nën rroba 

Materiali super i butë dhe i lehtë është aq i rehatshëm sa mund të flini me të dhe ka veti të shkëlqyera ajrosëse për të ju mbajtur të freskët. Ky rrip për mesin ju jep rehati maksimale dhe qëndron e padukshme nën rrobat tuaja.

Të dhëna teknike
Available sizes S - XL
Materiali elastike, polistër

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star