Nuk keni produkte në shportë

Provo

Furça me 5 funksione Spin Spa Wellneo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Pastërti, shëndet, lëkurë e freskët dhe e rigjeneruar që në fillim të përdorimit të Wellneo Spin Spa, gjithashtu do të ndihmojë në qetësimin e dhimbjeve të muskujve, reduktimin e poreve dhe rritjen e qarkullimit të gjakut për t'ju ofruar eksperiencën më të mirë spa dhe të ndjeheni të rigjeneruar.

 • për një lekurë të rigjeneruar
 • qetëson menjëherë dhimbjet e muskujve
 • përmirëson qarkullimin e gjakut, perfekte për zonat me celulit
 • lëkurë e pastër dhe e shëndetshme
 • mund të përdorni edhe shampon tuaj të preferuar
 • dorezë e gjatë me të cilën mund të arrini pjesën e shpinës dhe këmbëve më lehtë
Furça me 5 funksione Spin Spa Wellneo

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 698 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Pastërti, shëndet, lëkurë e freskët dhe e rigjeneruar që në fillim të përdorimit të Wellneo Spin Spa, gjithashtu do të ndihmojë në qetësimin e dhimbjeve të muskujve, reduktimin e poreve dhe rritjen e qarkullimit të gjakut për t'ju ofruar eksperiencën më të mirë spa dhe të ndjeheni të rigjeneruar.

 • për një lekurë të rigjeneruar
 • qetëson menjëherë dhimbjet e muskujve
 • përmirëson qarkullimin e gjakut, perfekte për zonat me celulit
 • lëkurë e pastër dhe e shëndetshme
 • mund të përdorni edhe shampon tuaj të preferuar
 • dorezë e gjatë me të cilën mund të arrini pjesën e shpinës dhe këmbëve më lehtë
Më shumë
Detajet e produktit

Trajtim spa në shtëpi me Spin Spa

Pastërti, shëndet, lëkurë e freskët dhe e rigjeneruar që në fillim të përdorimit të Wellneo Spin Spa, gjithashtu do të ndihmojë në qetësimin e dhimbjeve të muskujve, reduktimin e poreve dhe rritjen e qarkullimit të gjakut për t'ju ofruar eksperiencën më të mirë spa dhe të ndjeheni të rigjeneruar.

Pse Spin Spa është ideale?

 • për një lekurë të rigjeneruar
 • qetëson menjëherë dhimbjet e muskujve
 • përmirëson qarkullimin e gjakut, perfekte për zonat me celulit
 • lëkurë e pastër dhe e shëndetshme
 • mund të përdorni edhe shampon tuaj të preferuar
 • dorezë e gjatë me të cilën mund të arrini pjesën e shpinës dhe këmbëve më lehtë

Dukuni dhe ndjehuni mirë

Ju mund të krijoni Spa tuaj personale sa herë që të dëshironi me ndihmën e furçës Wellneo Spin Spa. Ju mund të përdorni 5 kokat shtesë të cilat përshatet me paisjen bazë për të përdorur këtë paisje për të gjithë trupin nga koka tëk kembët:

 • 5 koka të ndryshme për kujdesje totale për të gjithë trupin

 • Furça për përdorim të përditshëm

 • Koka e cila përdoret për eleminimin e qelizave të vdekura të lëkurës për t'ju dhënë një pamje më të re

 • Furça masazhuese për të relaksuar muskujt dhe përmirësuar qarkullimin e gjakut

 • Sfungjeri për pastrimin e lëkurës, për një pamje rrezatuese

 • Furça për pastrimin e kallove

Ktheni çdo larje në një trajtim SPA

Kompakte dhe e lehtë, punon me bateri dhe mund të përdoret edhe në dush apo vaskë. Thjeshtë hidhni shampon, vendosni një nga kokat e paisjes dhe mund të pastroni qelizat e vdekura. Ndryshoni kokat dhe mund të përdorni secilën prej tyre sipas dëshirës tuaj.

Për çdo pjesë të trupit

Wellneo Spin Spa është shumë praktike dhe falë dorezës së saj mund të përdoret edhe për shpinën, këmbët dhe çdo pjesë tjetër të trupit - pa u sforcuar e zgjatur çdo pjesë e trupit tuaj do të jetë e pastër dhe e rigjeneruar. 

Për lëkurë të pastër & të shëndetshme çdo ditë

Motorri i saj bën të mundur rrotullimin e furçave dhe kokave në mënyrë më efikase sesa furçat manuale apo sfungjerët. Thjeshtë shtoni shampon tuaj të preferuar dhe lereni Spin Spa të bëjë pjesën tjetër. Zgjidhja më e thjeshtë dhe me e përshtatshme për çdo moshë, femra apo meshkuj.

Informacione teknike

Në paketim përfshihet:

 • 1 x Wellneo Spin Spa paisja bazë
 • 1 x Sfungjeri
 • 1 x Furça për pastrim
 • 1 x Koka për eleminimin e qelizave të vdekura të lëkurës
 • 1 x Koka për pastrimin e kallove
 • 1 x Furça masazhuese

Informacione mbi produktin:

 • Produkti punon me bateri
 • Punon me 3 Bateritë AA (nuk përfshihen)

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star