Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Pastrues Ajri Nano Rovus

Photo
Video
-70%

Pluhuri, bakteret, viruset, poleni dhe sporet janë një kërcënim i padukshëm, duke shkaktuar acarim, alergji dhe sëmundje. Tani mund të siguroheni që ju dhe familja juaj merrni frymë me ajër të pastër. Filtri HEPA H13 i shoqëruar me një jonizues heq edhe grimcat më të vogla me efikasitet 99,95%, ndërsa drita UV vret mikroorganizmat gjatë kontaktit. E mirë për hapësira deri në 60 m2.

Pastrues Ajri Nano Rovus

Çmimi: 44,990 Lekë


Oferta: 13,497 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Pluhuri, bakteret, viruset, poleni dhe sporet janë një kërcënim i padukshëm, duke shkaktuar acarim, alergji dhe sëmundje. Tani mund të siguroheni që ju dhe familja juaj merrni frymë me ajër të pastër. Filtri HEPA H13 i shoqëruar me një jonizues heq edhe grimcat më të vogla me efikasitet 99,95%, ndërsa drita UV vret mikroorganizmat gjatë kontaktit. E mirë për hapësira deri në 60 m2.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastroni ajrin që thithni, në shtëpi ose në zyrë

Edhe ajri që duket i pastër përmban thërrmija thuajse të padukshme që mund të shkaktojnë acarim, alergji dhe sëmundje. Tani mund të hiqni shpejt dhe me lehtësi pluhurin, bakteret, viruset, polenin, sporet dhe më shumë nga ajri që ju dhe familja juaj thithni, me pastruesin e ri të shquar të ajrit Rovus Nano.

Rovus Nano Air Purifier

Katër mënyra për të pastruar ajrin

Pastruesi i ajrit përdor katër teknologji të ndryshme për të dhënë fuqinë më të mirë të pastrimit në një paketë efektive, tërheqëse dhe të përballueshme. Këto katër sisteme punojnë së bashku për të pastruar shpejt ajrin në një dhomë dhe për të siguruar një mjedis më të shëndetshëm, më të sigurt dhe më të këndshëm brenda.

1. Filter HEPA

Një filtër me cilësi të lartë HEPA H13 mund të bllokojë edhe nano-grimcat më të imta, deri në PM 2.5, dhe të pastrojë ajrin me 99.95% efikasitet. Filtri ka një trajtim të veçantë anti-bakterial për ta mbajtur atë të freskët dhe pa mikrobe.

Rovus Nano Air Purifier

2. JONIZIM

Një jonizues krijon jone negative duke përdorur energji elektrike dhe më pas i shkarkon ato në ajër. Këto jone negative bashkohen me grimcat e ngarkuara pozitivisht në dhomë, të tilla si pluhuri, bakteret, poleni, tymi dhe alergjenët e tjerë, duke i nxjerrë ato nga qarkullimi.

Rovus Nano Air Purifier

3. Dritë UV-C

Një dritë UV-C shkatërron grimcat në kontakt dhe është veçanërisht e efektshme kundër mikroorganizmave si bakteret, viruset dhe sporet e mykut.

Rovus Nano Air Purifier

4. PARA FILTER KARBON

Një para-filtër aktiv karboni punon për të eleminuar aromat e pakëndshme, duke neutralizuar tymin, aromat e gatimit dhe aromën e kafshëve shtëpiake. Ai gjithashtu punon për të thithur formaldehid, përbërje organike të paqëndrueshme dhe gazra të tjerë të dëmshëm.

Rovus Nano Air Purifier

Mjaft i fuqishëm për shtëpinë ose zyrën

Pastruesi i ajrit është një nga modelet më të fuqishëm për shtëpi në treg. Me një shkallë të dorëzimit të ajrit të pastër prej 470m³ / orë, rekomandohet për hapësira deri në 60 m2, duke e bërë atë ideale për zyrën ose shtëpinë tuaj - kudo që kaloni periudha të gjata brenda dhe dëshironi të shijoni përfitimet e një ajri më të freskët dhe të pastër.

Rovus Nano Air Purifier
 • Rovus Nano Air Purifier

  Pluhuri, poleni dhe grimcat e tjera të ajrit mund të shkaktojnë probleme të frymëmarrjes afatgjatë. Me pastruesin e ajrit ju ndihmoni në mbrojtjen e mushkërive tuaja.

 • Rovus Nano Air Purifier

  Kombinimi i filtrimit të fuqishëm, drites UV-C dhe jonizuesi kap dhe neutralizon mikrobet e ajrit që dëshironi të shmangni.

 • Rovus Nano Air Purifier

  Keni një kafshë shtëpiake qe leshon qime dhe alergen? Pastruesi i ajrit i bllokon ata para se të vendosen në shtëpinë tuaj.

 • Rovus Nano Air Purifier

  Nëse keni një duhanpirës në shtëpi, pastruesi i ajrit do ta neutralizojë atë para se të përfundojë në tapicerinë tuaj.

I përshtatshëm dhe i lehtë për tu kontrolluar

Rovus Nano Air Purifier Rovus Nano Air Purifier

Fuqia pastruese e ajrit 4-në-1 është e lehtë për tu kontrolluar dhe përshtatur sipas dëshirës

 • Rovus Nano Air Purifier
  360 qarkullimi i ajrit

  Ky model i përshtatet stilit në çdo vend dhe pastrimi në mënyrë efektive rrit frekuencën e këmbimit të ajrit ndërmjet pastruesit brenda dhe jashtë duke siguruar kështu ajër të freskët dhe të shëndetshëm për një hapësirë edhe më të pastër.

 • Rovus Nano Air Purifier
  PM 2.5 sensor

  Me sensorin ju jeni në gjendje të matni nivelin e ndotjes së ajrit në dhomë. Ju mund të kontrolloni sa ndotje në hapësirë ka nevojë për pastrim.

 • Rovus Nano Air Purifier
  Mënyra të ndryshme

  Ju mund të zgjidhni nga 4 shpejtësi në varësi të cilësisë së ajrit dhe mënyrës automatike. Kënaquni me pushimin dhe gjumin tuaj ndërsa pastruesi juaj vazhdon të punojë dhe e mban ajrin të pastër dhe të freskët.

 • Rovus Nano Air Purifier
  Cilësia e Ajrit

  Tre ngjyra të ndryshme ndryshojnë bazuar në ndotjen e ajrit. Blu për cilësi të mirë, vjollcë për rritje të nivelit të grimcave 2.5 p.m dhe e kuqe për zona jo të shëndetshme.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë