Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Spërkatës Vaji Brava Delimano

Photo
Video
-46%

Spërkatni vaji në ushqim dhe enët e gatimit me sprucuesin Delimano Brava. Më i shëndetshëm dhe më ekonomik sesa pikimi i ushqimit tuaj me vaj pasi shpërndan vaj në sasinë e duhur dhe pa kalori shtesë. Mund të përdoret edhe për lengje të tjera, të tilla si uthull, salcë soje ose verë. Kapaciteti 180 ml.

Spërkatës Vaji Brava Delimano

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 800 Lekë

Nga 760 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Spërkatni vaji në ushqim dhe enët e gatimit me sprucuesin Delimano Brava. Më i shëndetshëm dhe më ekonomik sesa pikimi i ushqimit tuaj me vaj pasi shpërndan vaj në sasinë e duhur dhe pa kalori shtesë. Mund të përdoret edhe për lengje të tjera, të tilla si uthull, salcë soje ose verë. Kapaciteti 180 ml.

Më shumë
Detajet e produktit

Spërkatni vaj mbi ushqimin tuaj me shishen elegante të vajit

Nëse jeni duke kërkuar për një spërkatës vaji që duket aq mirë sa funksionon, tani e keni gjetur Delimano Brava. Ky spërkatës vaji i thjeshtë, i lehtë për t'u përdorur është bërë për të shpërndarë çdo lëng në mënyrë të barabartë mbi ushqimin ose tiganët tuaj.Thjesht shtypni grykën në majë të kapakut për të lëshuar vaj në vaktet dhe sallatat e përgatitura. Sprucuesi i vajit Delimano Brava është bërë prej qelqi me trashësi 2,8 mm me kapak çelik inox dhe mbulesë kapaku pa BPA. Është i ripërdorshëm dhe ka kapacitet prej 180 ml (15 x 5,5 x 5,5 cm).

Delimano Brava Oil Spray

E përsosur për të gjitha aromat e lëngshme

Përveç vajit, mund ta përdorni për:

 • uthull
 • lëngje
 • verë
 • salcë soje
 • ujë
 • ose aromatizues të tjerë të lëngshëm
Delimano Brava Oil Spray

Një spërkatës vaji Delimano nuk do të jetë e mjaftueshme për kuzhinën tuaj

Kjo shishe e dobishme ndryshon vajin dhe lëngjet e tjera në një dozë perfekte mjegulle vetëm me një shtypje.Përdoreni atë për:

 • spërkatni vajin me tigan përpara gatimit
 • spërkatni salcën e sojës
 • spërkatni verë gjate gatimit te mishit
 • spërkatni uthullen mbi sallatën tuaj

Kjo pajisje e mrekullueshme e vogël do t'ju ndihmojë të kurseni kohë dhe para në kuzhinë, ndërsa gjithashtu kurseni në kalori. Nga përvoja jonë 1 nuk është kurrë e mjaftueshme pasi është mirë që të keni të paktën një në kuzhinë dhe të paktën 2 në tryezën tuaj të ngrënies.

Delimano Brava Oil Spray

Praktike për tu përdorur çdo ditë në kuzhinë

Sprucuesi i vajit Delimano Brava është një domosdoshmëri në aksesorët e kuzhinës:

 • Lehtësi në përdorim
 • Lehtësi në larjë - Për ta pastruar, mbushni shishen me ujë të nxehtë nga rubineti dhe shtoni një pikë detergjent të lëngshëm.Shtypni sprucuesin, pastaj spërkateni në lavaman.Për shpëlarje, përsëritni sekuencën duke përdorur ujë të nxehtë.Thajeni plotësisht para përdorimit të ardhshëm.
 • Bërë prej qelqi e cila jep shije të pastër, autentike të lëngjeve dhe është e përsosur nga ana higjienike
 • E sigurtë për transport pasi kapaku përshtatet në mënyrë të përsosur dhe ndalon derdhjen e lëngjeve gjatë transportit

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star