Nuk keni produkte në shportë

Provo

Vrasësi i insekteve - Solar Buzzkill Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-83%

Solar Buzzkill, një paisje efektive e cila shkatërron mizat, mushkonjat dhe inskekte të tjera të padeshiruara në rrjeten e telit. Solar Buzzkill është e sigurtë, higjenike dhe pa kimikate - ajo mund të përdoret kudo. Solar Buzzkill ju shpëton nga shumica e instekteve fluturuese të cilat ju bezdisin gjatë ditës dhe ju pickojnë gjatë natës.

 • punon me energji diellore
 • pa bateri
 • pa kimikate
 • e sigurtë & praktike
Vrasësi i insekteve - Solar Buzzkill Top Shop

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Solar Buzzkill, një paisje efektive e cila shkatërron mizat, mushkonjat dhe inskekte të tjera të padeshiruara në rrjeten e telit. Solar Buzzkill është e sigurtë, higjenike dhe pa kimikate - ajo mund të përdoret kudo. Solar Buzzkill ju shpëton nga shumica e instekteve fluturuese të cilat ju bezdisin gjatë ditës dhe ju pickojnë gjatë natës.

 • punon me energji diellore
 • pa bateri
 • pa kimikate
 • e sigurtë & praktike
Më shumë
Detajet e produktit

Çlironi shtëpinë nga insektet e bezdisshme fluturuese

Shtëpia juaj është pushtuar nga insekte, buburreca dhe mushkonja? Vizitorët e pakëndshëm mendojnë që ju dhe shtëpia juaj është vëndi i përshtatshëm për to? Ju ndjekin, ju bezdisin, ju pickojnë?

Ju duhet Solar Buzzkill, një paisje efektive e cila shkatërron mizat, mushkonjat dhe inskekte të tjera të padeshiruara në rrjeten e telit. Solar Buzzkill është e sigurtë, higjenike dhe pa kimikate - ajo mund të përdoret kudo.

Ajo shkatërron shumicën e instekteve fluturese

Solar Buzzkill ju shpëton nga shumica e instekteve fluturuese të cilat ju bezdisin gjatë ditës dhe ju pickojnë gjatë natës.

 • Mushkonja

 • Miza

 • Flutura

 • Grerëza

Punon me energji diellore – nuk ka nevojë për bateri

Solar Buzzkill punon me energji diellore, nuk keni pse të shpenzoni para për bateri apo energji elektrike.

Thjeshtë vendoseni në dritare dhe lëreni të thithë rrezet e diellit.

Vendoseni në dritare

Lëreni të thithë rrezet e diellit

Rrezet UV tërheqin insektet dhe aparati i shkatërron ato

Solar Buzzkill me ndihmën e rrezeve UV bën të mundur tërheqjen e instekteve.

Kur insektet afrohen tek paisja ato kalojnë në pjesën plastike dhe me pas paisja i shkatërron ato.

Punon kudo

Dizajn kompakt, me 4 këmbëza të vogla ngjitese mund të përdoret kudo. Shumë praktike dhe nuk zë shumë hapësirë, mund ta merrni me vete edhe kur shkoni me pushime.

Kjo paisje është ideale nëse shkoni për piknik apo nëse qëndroni në ballkon. Mund ta përdorni kudo ku ju dëshironi të jeni të mbrojtur nga insektet fluturuese. Mund ta merrni me vete kur jeni me pushime. Solar Buzzkill do t'ju mbrojë gjatë gjithë natës, kështu ju do të flini të qetë e do të bëni një gjumë të mirë.

Mjaft më me kimikate të dëmshme

Kudo që ju jeni Solar Buzzkill gjithmonë do t'ju mbrojë ju dhe familjen tuaj nga insektet e bezdisshme. Thuajini lamtumirë metodave të vjetra të cilat nuk kanë funksionuar. Askush nuk dëshiron të përdor spay dhe kimikate, e sidomos afër fëmijëve apo kafshëve shtëpiake, lëreni paisjen Solar Buzzkill të bëjë punën më të vështire, e cila është miqësore për mjedisin dhe e leverdishme për xhepin gjithashtu.

Informacione Shtesë

Vendoseni Solar Buzzkill në dritare në mënyrë që të thithë rrezet e diellit gjatë ditës, dhe natën vendoseni aty ku ju dëshironi, ndizeni dhe lëreni të bejë punën e saj.

 • Me buton on/off për të ndezur dhe fikur paisjen
 • Me ngjitëse shumë të forta, fiksohet aty ku ju dëshironi.
 • Mirëmbajtja ështe shume e thjeshte, pjesa plastike mund të hiqet dhe lahet, pjesën tjetër fshijeni me një pecetë të thatë.
 • Përmasa: L10 x H10 x D5cm.
 • Përdoret vetëm në siperfaqe të thata.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star