Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Sistem vaditjeje Top Shop

Photo
Video
-60%

Mos shpenzoni mengjeset tuaja duke vaditur kopshtin, bimët por mjafton të blini Garden Watering System dhe ju mund të shijoni mengjesin pranë familjes.

Sistem vaditjeje Top Shop

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Mos shpenzoni mengjeset tuaja duke vaditur kopshtin, bimët por mjafton të blini Garden Watering System dhe ju mund të shijoni mengjesin pranë familjes.

Më shumë
Detajet e produktit

Garden Watering System

Mos shpenzoni mengjeset tuaja duke vaditur kopshtin, bimët por mjafton të blini Garden Watering System dhe ju mund të shijoni mengjesin pranë familjes. Mos harroni asnjëherë të ujisni kopshtin tuaj me Garden Watering System.

Garden Watering System

Informacione Shtesë

Avantazhet :

 • E thjeshtë dhe e lehtë në përdorim,
 • Punon pa energji elektrike apo gaz,
 • E pershtatshme për të gjitha llojet e tubave për ujitje,
 • Kursen ujin,
 • Kursen kohen dhe mundimin tuaj,
 • Ujit kopshtin edhe kur ju nuk nodheni në shtëpi.

 

Rekomandohet per:

 • Shtepi private
 • Kopshte dhe baçe
 • Lokale

 

Të dhëna teknike
Materiali abs, pp, pvc
Përmasat Gjatësia e zorrës: 1,8 m secila

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star