Nuk keni produkte në shportë

Provo

Sistem për spërkatje Top Shop Point Perfect

Photo
Video
-40%

Sistemi për spërkatje që përfshin 12 koka të cilat mund të rrotullohen dhe përkulen për të spërkatur në çdo cep të kopshtit tuaj. Ky sistem spërkatje mbulon një sipërfaqe deri në 35m2.

Paketimi përfshin:

 • 2 x Koka Spërkatëse
 • 4 x zorra lidhëse mbuluse
 • 2 x zorra lidhëse
 • 2 x piketa
Sistem për spërkatje Top Shop Point Perfect

Çmimi: 4.490 Lekë


Oferta: 2.690 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Sistemi për spërkatje që përfshin 12 koka të cilat mund të rrotullohen dhe përkulen për të spërkatur në çdo cep të kopshtit tuaj. Ky sistem spërkatje mbulon një sipërfaqe deri në 35m2.

Paketimi përfshin:

 • 2 x Koka Spërkatëse
 • 4 x zorra lidhëse mbuluse
 • 2 x zorra lidhëse
 • 2 x piketa
Më shumë
Detajet e produktit

Përkulen për të vaditur në çdo cep

Me sistemet për vaditje është e vështirë të arrini çdo cep të sipërfaqes që ju dëshironi. Jeni lodhur duke sperkatur me zorra të cilat janë të rënda dhe nuk kanë shumë orientime për spërkatje?

Ju prezantojmë sistemin më të ri për spërkatje i cili është unik dhe do të plotësojë të gjitha nevojat tuaja në kopësht.

12 koka të cilat përkulen dhe rrotullohen në çdo drejtim

Sistemet tradicionale për spërkatje spërkasin në mënyrë rrethore ose majtas djathtas, por sistemi unik është dizenjuar në mënyrë të atillë që të arrijë çdo cep të baçes tuaj. 12 koka të cilat përkulen dhe rrotullohenpër të targetuar çdo sipërfaqe shpejt dhe thjeshtë. Thjeshtë bashkoni zorrën e uji, rregulloni dhe rrotulloni kokat e sistemit për sperkatje sipas drejtimeve që ju duhen dhe çdo gjë është gati.

 • Ujisni barin dhe zarzavatet që keni mbjellë në të njejtën kohë.
 • Targetoni edhe pjesët më të vështira përreth kopshtit tuaj.
 • Mund të pozicioni kokat në mënyrë që të mos spërkasni në pjesën e trotuarit ku kaloni.

Montohet lehtë dhe mund të spërkasni edhe nga lartësia

Ju mund te montoni sistemin sperkates edhe ne lartesi te ndryshme (si pershembull ne peme ose ne hyrje tek dera e kopshtit). Nuk keni pse te ujisni lulet nje nga nje, tani mund ta beni menjehere dhe keshtu do te keni me shume kohe per te kaluar me familjen!

Zbavituni me fëmijët në ditët e nxehta të verës

Point Perfect eshte shume argetuese edhe per femijet. Ju mund ta provoni per lojra te ndryshme em uje gjate diteve te nxehta te veres. Ky sistem sperkatje eshte praktik dhe shume i pershtatshem per te gjitha shtepise te cilat kane bace.

Mbulon një sipërfaqe deri në 35m2

Ky sistem është perfekt për çdo lloj sipërfaqe në ambjentet e kopshtit tuaj, për ujitjen e luleve, barit apo pemëve dhe mbulon një sipërfaqe deri në 35m2!

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • Lartësia: 11 cm
 • Diametri: 9 cm
 • 12 koka të cilat mund ti rregulloni drejtimin e spërkatjes
 • mbulon sipërfaqe deri në 35 m²
 • e thjeshtë në montim

Paketimi përfshin:

 • 2 x Koka Spërkatëse
 • 4 x zorra lidhëse mbuluse
 • 2 x zorra lidhëse
 • 2 x piketa

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star