Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Sistem pastrimi me avull Rovus

Photo
Video

Sillni pastrim të thellë profesional në shtëpinë tuaj me sistemin e fuqishëm dhe shumëfunksional të pastrimit me avull. Pastroni sipërfaqe & tekstile të ndryshme me avull me temperaturë të lartë, duke hequr papastërtitë, yndyrat dhe duke vrarë mikroorganizmat, bakteret, pa përdorimin e kimikateve të dëmshëm. Me tre aksesore, depozite të madhe uji dhe deri në 55 minuta përdorim në një mbushje.

Sistem pastrimi me avull Rovus
29,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Sillni pastrim të thellë profesional në shtëpinë tuaj me sistemin e fuqishëm dhe shumëfunksional të pastrimit me avull. Pastroni sipërfaqe & tekstile të ndryshme me avull me temperaturë të lartë, duke hequr papastërtitë, yndyrat dhe duke vrarë mikroorganizmat, bakteret, pa përdorimin e kimikateve të dëmshëm. Me tre aksesore, depozite të madhe uji dhe deri në 55 minuta përdorim në një mbushje.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastrim i thellë, i shpejtë dhe efektiv

Avulli me temperaturë të lartë është mënyra më e mirë për të mbajtur sipërfaqet dhe tekstilet me të vërtetë të pastra, pa përdorimin e kimikateve të dëmshëm. Me këtë sistem të gjithanshëm, 3-në-1, të lehtë për t’u përdorur, tani mund të shijoni përfitimet e pastrimit profesional të avullit në çdo kohë në shtëpi.

 • Një pastrues me avull, me një furçë të zgjuar turbo 3në1 që mundëson pastrimin e rregullt të dyshemesë, pastrimin dhe higjenizimin e tapeteve dhe heqjen e njollave kokëforta.
 • Një pajisje dore me avull me pajisje shtesë për punë më precize në fushat që kanë nevojë për vëmendje të përqendruar. Përdoreni për të pastruar siperfaqe të vështirë. Ideale për përdorim në pllaka, zgara, sobë, për të hequr njollat në rroba dhe tekstile, madje edhe për të pastruar dritaret. Vjen me një bravë sigurie për të parandaluar përdorimin nga fëmijët.
 • Një hekur i fuqishëm me avull që heq me shpejtësi, lehtësi dhe siguri rrudhat dhe higjenizon pëlhurat dhe tekstile të tjera.
Rovus Steam System

Avulli shkatron papastërtitë & yndyrat

Sistemi i avullit Rovus prodhon avull me temperaturë të lartë nga uji i zakonshëm i çezmës që vret papastërtitë, yndyrat dhe pluhurat që lënë mënyra të tjera të pastrimit. Përdoreni atë për të rifreskuar në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë të gjitha sipërfaqet dhe tekstilet e shtëpisë tuaj.

Sistemi plotësisht i lëvizshëm i avullit ka një kapacitet të madh rezervuari uji për përdorim deri në 55 minuta, kështu që ju të mund të merreni edhe me punët më të mëdha të pastrimit.

 • Pastroni banjë, lavamanet, tualetin dhe pllakat
 • Hiqni yndyrat e forta në kuzhinë
 • Freskoni tapet dhe perdet në dhomën e ndenjes
 • Shpërtheni njollat e vajit në zonën e garazhit ose barbecue

Kudo që keni nevojë për të pastruar, sistemi i avullit mund t'ju ndihmojë.

Rovus Steam System

Pastroni dhe higjenizoni shtëpinë dhe hiqni aromat dhe mikrobet

Personat që kanë kafshë shtëpiake dhe prindërit e fëmijëve të vegjël mund të gëzojnë qetësi duke ditur se tapetët, dyshemetë, mobiljet dhe më shumë janë vërtet të pastër. Avulli i pastron të gjithë dhe heq aromat, bakteret dhe mikroorganizmat e tjerë duke përdorur ujë të thjeshtë dhe pa kimikate të shtuara.

Rovus Steam System

Tre aksesorë për përdorime të ndryshme

Sistemi i avullit 3në1 vjen me tre aksesorë të gjithanshme për të trajtuar të gjitha detyrat e pastrimit të shtëpisë tuaj dhe një shkop që zgjatet për të arritur të gjitha zonat.

 • Rovus Steam System

  Në banjo

 • Rovus Steam System

  Në kuzhinë

 • Rovus Steam System

  Në dhomën e ndenjes

Fuqia dhe kontrolli për të kryer punën

Me fuqi 1400 W dhe kontroll të plotë të avullit, sistemi i avullit ka fuqinë që ju nevojitet dhe funksionet që dëshironi të sillni pastrim të thellë në të gjithë pjesën e shtëpisë tuaj, duke krijuar një mjedis më të sigurt dhe më të këndshëm për familjen tuaj.

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • Voltazhi: 220-240 V~
 • Frekuenca: 50-60 Hz
 • Fuqia: 1500 W (funksioni i pastrimit me avull); Total 2200 W (me funksionin e hekurit me avull)
 • Fuqia e hekurit: 700 W

Seti Përfshin:

 • Pajisjen bazë
 • Doreza dhe tubi i avullit
 • Furçë metalike
 • Aksesori ne formë gypi
 • Furçë e vogël plastike
 • Furçë e madhe plastike
 • Aksesori për të kruajtur
 • Aksesori për dritare/tapiceri
 • Koka për dysheme
 • Enë matëse
 • Hinkë
 • Tuba zgjatimi (2x)
 • Peceta (2x)
 • Aksesore për tapet
 • Peceta për dysheme (2x)
 • Hekur
Rovus Steam System

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë