Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Sistem Alarmi Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Sistem alarmi Rovus shumë i thjeshtë në përdorim dhe jo i kushtueshëm ju ndihmon të monitoroni situatat e pakëndshme në shtëpinë tuaj. Ky sistem alarmi montohet lehtësisht dhe mund të vendoset në dyer, dritare apo në kapakët e dollapëve, pa kabuj dhe fije elektrike, ju do të njoftoheni menjëherë me anë të një sinjali.

Sistem Alarmi Rovus

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 299 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sistem alarmi Rovus shumë i thjeshtë në përdorim dhe jo i kushtueshëm ju ndihmon të monitoroni situatat e pakëndshme në shtëpinë tuaj. Ky sistem alarmi montohet lehtësisht dhe mund të vendoset në dyer, dritare apo në kapakët e dollapëve, pa kabuj dhe fije elektrike, ju do të njoftoheni menjëherë me anë të një sinjali.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbrojtje e shpejtë & efiçente për shtëpinë

Jetoni me frikën se mund të keni vizitorë të pakëndshëm në shtëpinë tuaj? Keni frikë se fëmijet tuaj do të hapin derën dhe mund të rrëzohen nepër shkallë apo mund të hapin dollapin e detergjentëve të pastrimit? Mbroni të dashurit tuaj me sistemin e sigurisë Rovus!

Nuk ju duhen kabuj elektrik apo vegla për të bërë të mundur montimin!

Si funksionon?

Thjeshtë ngjisni Sistemin e Alarmit me anë të ngjitëses në dritare, derë apo derën e dollapit në të cilën dëshironi.

Sapo të hapet dritarja sensori dhe magneti shkëputet dhe bie alarmi me një fuqi prej 98 decibel!

Nese nuk ju duhet thjeshtë mund ta mbyllni atë.

Ju do të jeni të sigurtë në çdo kohë.

Shumë e thjeshtë për tu përdorur dhe super efiçente.

 • Vendosni bateri 2xAAA.

 • Vendosni alarmin mbi sipërfaqen që dëshironi.

 • Vendosni sensorin magnetik në anën e djathtë të alarmit.

 • Buton ON/OFF.

E përshtatshme për:

 • dritare,
 • dyer kryesore,
 • dyer të brendshme,
 • dyer ballkoni
 • edhe për dyer me shina.

Ju mund ta vendosni në:

 • gardhin e kopshtit,
 • garazhd,
 • rulot,
 • varkë.

5 sistem alarmi Rovus vetëm për 2.990 Lekë!

Të dhëna teknike
Add Info 2 * AAA battery
Përmasat 23*15 mm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star