Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY me super ulje deri në 70%

Nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

Nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Set aksesorësh për fshesën e dorës Nano UV Rovus

Photo
Video
-70%

Fshesë dore Rovus UV, është pastrues i fuqishëm dore që ju jep lirinë të thithni pluhurat, papastërti dhe mbeturina. Shtimi i dritës UV-C pastron dhe largon bakteret, mikrobet, insektet e shtratit, marimangat e pluhurit dhe më shumë, ndërsa një filtër HEPA H13 pastron ajrin në efikasitet 99,95%. Tani mund të siguroheni që fshesa juaj do të qëndrojë në gjendje të mirë me këtë set aksesoresh dizenjuar posaçërisht për të.

Set aksesorësh për fshesën e dorës Nano UV Rovus

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 597 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Fshesë dore Rovus UV, është pastrues i fuqishëm dore që ju jep lirinë të thithni pluhurat, papastërti dhe mbeturina. Shtimi i dritës UV-C pastron dhe largon bakteret, mikrobet, insektet e shtratit, marimangat e pluhurit dhe më shumë, ndërsa një filtër HEPA H13 pastron ajrin në efikasitet 99,95%. Tani mund të siguroheni që fshesa juaj do të qëndrojë në gjendje të mirë me këtë set aksesoresh dizenjuar posaçërisht për të.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni një dimension të ri në pastrim

Fshese dore Rovus UV e re, kombinon komoditetin e një fshesë me korrent dore me pastrimin e thellë, fuqinë pastruese të dritës UV-C dhe një sistem shumë të efektshëm të filtrimit të ajrit që mund të bllokojë nanopjesëzat e dëmshme. Pastroni me shpejtësi dhe lehtësi tekstilet dhe tapiceritë, sipërfaqet e forta dhe më shumë, dhe siguroni një mjedis më të shëndetshëm për të dashurit tuaj.

 • Rovus Nano UV Vac Accessory Set

  Dritë UVC

 • Rovus Nano UV Vac Accessory Set

  Filtrim ajri

 • Rovus Nano UV Vac Accessory Set

  Sipërfaqe të ndryshme

Filtrat HEPA dhe tubi UV-C, instalohen lehtë

Me kalimin e kohës, filtri në fshesën tuaj natyrisht do të bllokohet dhe do të jetë më pak efektiv, dhe tubi UV përfundimisht do të ndalet së funksionuari. Sigurohuni që fshesa juaj e dorës, tashmë është e gatshme për veprim me këtë set aksesorësh 3-copë.

 • Rovus Nano UV Vac Accessory Set

  Dy filtra me cilësi të lartë HEPA H13 që bllokojnë edhe nanopjesëzat më të vogla, deri në PM 2.5, dhe pastrojnë ajrin me 99.95% efikasitet. Filtri ka një trajtim të veçantë anti-bakterial për ta mbajtur atë të freskët dhe pa mikrobe.

 • Rovus Nano UV Vac Accessory Set

  Një tub UV-C i cili prodhon një dritë të fuqishme që shkatërron ADN-në e baktereve, viruseve, mikrobeve dhe patogjenëve të tjerë, duke i vrarë ata para se të kenë një shans të shumohen dhe të shkaktojnë sëmundje.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë