Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Hekur Premium Ceramic

Photo
Video
-50%
Një hekur cilësor i krijuar për ta bërë përvojën tuaj të hekurosjes më të mirë. Me një fuqi prej 220-240V dhe 2200W, ky hekur ofron performancë optimale për rroba pa rrudha. Ka kapacitet të ujit prej 300 ml, dhe është i pajisur me pllakë qeramike duke lejuar rrëshqitje efikase dhe të lehtë mbi lloje të ndryshme pëlhurash.
Hekur Premium Ceramic

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 3,990 Lekë

Nga 3,190 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Një hekur cilësor i krijuar për ta bërë përvojën tuaj të hekurosjes më të mirë. Me një fuqi prej 220-240V dhe 2200W, ky hekur ofron performancë optimale për rroba pa rrudha. Ka kapacitet të ujit prej 300 ml, dhe është i pajisur me pllakë qeramike duke lejuar rrëshqitje efikase dhe të lehtë mbi lloje të ndryshme pëlhurash.
Më shumë
Detajet e produktit

Hekurosni shpejt dhe pa mundim

Pllaka prej qeramike siguron shpërndarje të jashtëzakonshme të nxehtësisë dhe qëndrueshmëri, duke siguruar rezultate optimale të hekurosjes çdo herë. Funksionet shtesë kundër kalciumit dhe pikimit ndihmojnë në ruajtjen e jetëgjatësisë së hekurit dhe parandalojnë çdo rrjedhje uji.

Përveç kontrollit të termostatit, ky hekur ka edhe kontroll të ndryshueshëm të avullit, duke ju lejuar të personalizoni sasinë e avullit bazuar në pëlhurën që po hekurosni.

Hekur qeramike Premium

Ofron siguri dhe efikasitet

Siguria është gjithashtu një përparësi kryesore me këtë hekur. Është e pajisur me mbrojtje kundër mbinxehjes, e cila automatikisht e mbyll hekurin nëse arrin një temperaturë të caktuar për të parandaluar aksidentet ose dëmtimet.

Hekuri përmban gjithashtu një dritë treguese që ju paralajmëron kur është gati për përdorim, duke siguruar që të mund të filloni hekurosjen në kohën optimale

Në përgjithësi, hekuri qeramik Premium ofron një kombinim të veçorive të avancuara dhe masave të sigurisë, duke e bërë atë një zgjedhje të besueshme dhe efikase për nevojat tuaja për hekurosje.

Hekur qeramike Premium

Specifikat teknike & benefitet

 • 220-240V, 50/60Hz, 2200 W
 • Funksionet: Hekurosje, tharje, avull, spërkatje, vetëpastrim
 • Kapaciteti i rezervuarit: 300 ml
 • Madhësia e pllakës: 22.9*12.1 cm
 • Kabllo 1.9 me prizë VDE
 • Pllakë qeramike
 • Funksione shtesë: anti –gëlqere, nuk pikon
 • Termosat i rregullueshëm
 • Mbrojte nga mbinxehtësia
Hekur qeramike Premium

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star