Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Shtresë Aloe Vera Memory 5 cm

Photo
Video
-50%

Përmirësoni çdo sipërfaqe gjumi me një shtresë jashtëzakonisht të rehatshme dhe të rregullueshme. E përbërë nga material memori që krijon rehati dhe lehtëson presionin gjatë gjumit.Lehtëson presionin për çdo person që fle dhe përmirëson pozicionin e shtyllës kurrizore. Mbulesa mund te hiqet dhe lahet, është e pasuruar me Aloe vera për butësi në prekje dhe trajtim kundra bakterieve dhe kundra pluhurave. Pjesa e poshtme është kundër rrëshqitjes.

Shtresë Aloe Vera Memory 5 cm

Çmimi: Nga 16,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 8,495 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Përmirësoni çdo sipërfaqe gjumi me një shtresë jashtëzakonisht të rehatshme dhe të rregullueshme. E përbërë nga material memori që krijon rehati dhe lehtëson presionin gjatë gjumit.Lehtëson presionin për çdo person që fle dhe përmirëson pozicionin e shtyllës kurrizore. Mbulesa mund te hiqet dhe lahet, është e pasuruar me Aloe vera për butësi në prekje dhe trajtim kundra bakterieve dhe kundra pluhurave. Pjesa e poshtme është kundër rrëshqitjes.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati maksimale në çdo sipërfaqe

Shtresa Aloe vera Memory 5 cm është zgjidhja juaj perfekte për të përmirësuar të gjitha sipërfaqet, veçanërisht një dyshek ose divan shumë të fortë. Duke e vendosur sipër, do të përjetoni menjëherë një ndjenjë të mahnitshme butësie dhe rehatie.

Pjesa e sipërme ka një strukture piramidale të cilat shtojnë kanale ajri dhe punojnë me sistemin AirX për t'i mbajtur gjërat të freskëta dhe të thata. Trajtimi CleanEffect™ në mbulesë punon kundër baktereve, mykut dhe marimangave, dhe aloe vera i jep asaj një prekje shumë të butë.

Nature's Aloe Vera Memory Topper 5 cm Nature's Aloe Vera Memory Topper 5 cm

Shijoni butësinë e materialit memory

Shtresa Dormeo Aloe Vera Memory 5cm™ ka një bërthamë me material memory që i përgjigjet temperaturës dhe formës së trupit. Konturimi i ngushtë i materialit memroy mund të:

 • zbut presionin për çdo person që fle,
 • përmirësoni pozicionin e shtyllës kurrizore, veçanërisht perfekt për ata që flenë anash që nuk marrin mbështetje të mjaftueshme për shpatullat dhe ijet.

Kjo do t'ju ndihmojë të relaksoheni në një gjumë të thellë, të këndshëm dhe rigjenerues.

Nature's Aloe Vera Memory Topper 5 cm

Freski gjatë gjithë natës

Krahas komoditetit të mahnitshëm që ofron kjo shtresë, do të shijoni edhe një gjumë freskues.

Materiali memory është bërë me strukturë piramidale që sigurojnë qarkullim maksimal të ajrit dhe freski më të madhe.

Mbulesa në pjesët anësore është bërë nga një rrjetë me AirX System™ që mban të freskët dhe të thatë gjatë gjithë natës.

Nature's Aloe Vera Memory Topper 5 cm

Një sipërfaqe e shëndetshme gjumi është një sipërfaqe gjumi higjienike

 • Dormeo Nature's Aloe Vera Memory Topper 5 cm

  Trajtuar me Aloe vera

  • Rrit butësinë dhe jep ndjesinë e një sipërfaqe të lëmuar
  • I jep ambientit tuaj të gjumit prekje të veçantë natyrore dhe të butë
 • Dormeo Nature's Aloe Vera Memory Topper 5 cm

  Trajtuar me CleanEffect®

  • Mbrojte kundra mikrobeve
  • Mbrojtje kundra bakterieve
  • Mbrojtje kundra pluhurit
 • Dormeo Nature's Aloe Vera Memory Topper 5 cm

  Sistem AirX

  • Siguron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit
  • Ndihmon në ruajtjen e një temperature më të ulët
 • Dormeo Nature's Aloe Vera Memory Topper 5 cm

  Mbulesa lahet

  • Mbulesa mund të hiqet
  • Lahet në 40°C

E përdorshme në shtëpi ose në lëvizje

Shtresa është praktike dhe e përballueshme, duke rritur rehatinë e çdo sipërfaqeje në shtëpi ose në lëvizje.

 • Sofa

  Divan

 • Small apartment

  Apartamente të vogla

 • Weekend house

  Shtëpi pushimi

 • Camping

  Kamping

 • Caravan

  Karavan

 • Festival

  Festa

 • Student dorm

  Dhomë konvikti

 • Uncomfortable bed

  Kohë argetimi dhe stërvitje

Lehtësi në transport

Është e lehtë në peshë dhe e lehtë për t'u mbështjellë, duke e bërë të lehtë ruajtjen ose transportin.

Nature's Aloe Vera Memory Topper 5 cm

VENDOSJA ËSHTË E SHPEJTË DHE E THJESHTË

Shtresa juaj e re do të vijë në shtëpinë tuaj e paketuar në vakum. Të gjithë shtresat tona janë të paketuara dhe të mbyllura në vakum falë procesit tonë eko-miqësor të transportit dhe mbrojtjes gjatë transportimit. Dëshironi ta hiqni dhe ta vendosni diku tjetër? Thjesht rrotullojeni atë dhe mbajeni ose ruani atë.

 • 1
  Unpacking Topper - Step 1

  Prisni me gërshëre qesen e paketimit. Kujdes mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Unpacking Topper - Step 2 and 3

  Hapni shtresen mbi kolltuk ose mbi dyshek. Pritini me kujdes qesen plastike përgjatë skajeve dhe hiqni qesen plastike.

 • 4
  Unpacking Topper - Step 4

  Lëreni të hapur për 6 orë për të marrë formën e duhur.

Të dhëna teknike
Lartësia 5 cm
Linja Dormeo Comfort
Material Memory Po
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë