Nuk keni produkte në shportë

Provo

OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Poseidon Steam&Vac Plus Rovus

Photo
Video
-50%

Rovus Poseidon Steam & Vac Plus është projektuar bazuar në reagimet e klientëve për të sjellë fuqi edhe më të thellë të pastrimit në shtëpinë tuaj. Një vakum ciklonik thith pluhurin dhe papastërtinë, ndërsa pastruesi i avullit heq njollat e vështira dhe vret të gjitha mikrobet dhe bakteret duke përdorur ujë të thjeshtë çezme. Njësia e re e lëvizshme e dorës ju jep lirinë për të pastruar me avull gjithashtu edhe zonat me te vështira për të arrirrë.

Poseidon Steam&Vac Plus Rovus

Çmimi: 29,990 Lekë


Oferta: 14,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Rovus Poseidon Steam & Vac Plus është projektuar bazuar në reagimet e klientëve për të sjellë fuqi edhe më të thellë të pastrimit në shtëpinë tuaj. Një vakum ciklonik thith pluhurin dhe papastërtinë, ndërsa pastruesi i avullit heq njollat e vështira dhe vret të gjitha mikrobet dhe bakteret duke përdorur ujë të thjeshtë çezme. Njësia e re e lëvizshme e dorës ju jep lirinë për të pastruar me avull gjithashtu edhe zonat me te vështira për të arrirrë.

Më shumë
Detajet e produktit

Një sistem 2-në-1 për rezultate maksimale

Me Rovus Poseidon Steam & Vac Plus ju mund të pastroni edhe me fuqine e avullit, në të njëjtën kohë ose veçmas, në një sistem të thjeshtë, 2-në-1.

 • Thithje e fuqishme ciklonike thith pluhurin dhe papastërtitë, duke përfshirë qime kafshësh shtëpiake, marimangat dhe irritues të tjerë. Cikloni do të thotë që më shumë mbeturina mblidhen në koshin e lehtë për t’u zbrazur 1 litërsh, jo në filtrin, pa ulje të fuqisë gjate përdorimit.
 • Pastruesi i avullit bën një punë të shpejtë ne pastimin e njollave, mikrobeve dhe baktereve, pa përdorimin e produkteve të dëmshme pastruese, thjesht ujë të zakonshëm nga çezma. Një rezervuar 350ml ju jep 30 minuta pastrim, me avull në temperaturë të lartë, gati në vetëm 30 sekonda.
Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

Pastrim me avull me njesine e dores

Rovus Poseidon Steam & Vac Plus është një version i azhurnuar i Rovus Poseidon Steam & Vac origjinal. Eshtë akoma zgjidhja e fuqishme për pastrimin e shtëpisë që largon papastërtitë, mbeturinat, mikrobet dhe bakteret, të gjitha me një lëvizje të vetme dhe pa përdorimin e kimikateve të dëmshëm. Ne kemi shtuar njësinë e lëvizshme të dorës.

Një njësi e lëvizshme dore do të thotë që ju mund të bëni pastrim me avull kudo që të jetë e nevojshme. Lavamanët, dollapet, dritaret, furrat dhe grilat, vaskat, dushet dhe tualetet së shpejti do të jenë të pastër me shtypjen e një butoni. Fuqia higjenizuese e avullit mund të zbatohet lehtësisht në rroba, perde, mobilje dhe lodra, duke hequr njollat, duke vrarë mikrobet dhe duke eliminuar bakteret.

Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

Aksesore per te bere punen tuaj me te thjeshte

Njësia e dorës vjen me gypin konik për të përqendruar avullin në vende të vështira për t'u arritur për të hequr papastërtitë, pluhurin dhe njollat, si dhe një furçë të rrumbullakët për zonat problematike që kanë nevojë për pastrim më të plotë. 

 • Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

  Gypi konik

 • Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

  Furca rrethore

 • Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

  Peceta e cila mund te hiqet

Për të shijuar plotësisht të gjitha mundësitë e pastrimit, Rovus Poseidon Steam & Vac Plus ne ju rekomandojmë kompletin e aksesorëve me një gamë të gjerë të produktesh.

E fuqishme

Rovus Poseidon Steam & Vac Plus është e lehtë për t’u përdorur, me kontroll dixhital që ju vendosin në komandë. Me një motor 600W, ndërsa njësia e avullit ka 3 nivele dhe një fuqi maksimale prej 1200 W.

Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

E lehtë në peshe dhe e lehtë për t'u përdorur

Dizajni i zgjuar i Rovus Poseidon Steam & Vac Plus, me një dorezë që mund të lëvizë në 180°, e bën të lehtë marrjen nën ose rreth mobiljeve. Fshesa thithese mund të përdoret kudo, ndërsa pastruesi i avullit është i përshtatshëm për dysheme druri të mbyllura, qeramike, mermeri, pllaka dhe graniti si dhe tapete.

 • Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

  E lehte per tu manovruar

 • Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

  Lehtesisht e transportueshme

 • Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

  Removable 350 ml water tank

Informacione Shtesë

Seti perfshin:

 • Pajisjen bazë
 • Njësia e lëvizshme e dorës
 • Furca plastike
 • Gypi konik për pastrim
 • Pecetë me mikrofibër

Voltazhi: 220-240 V ~
Frekuenca: 50-60 Hz
Fuqia: 1800 W, Funksioni i avullit: 1200 W
Niveli i zhurmës: max 88 +/- 2 dBA

Rovus Poseidon Steam&Vac Plus

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë