Nuk keni produkte në shportë

Provo

OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Vrasës mushkonjash 2në1 Rovus

Photo
Video

Mbroni veten nga të gjitha insektet fluturuese që mund t'ju kafshojnë ose pickojnë, me një zgjidhje të sigurt eko-miqësore 2në1 që i tërheq dhe i vret. Përdoreni si njësi bazë ose si raketë, drita UV tërheq insektet dhe i zhduk ato në rrjetën elektrike, pa kimikate të dëmshme ose spërkatje. Pa kabëll, i karikueshëm me USB, mos u shqetësoni më për mushkonjat ose insektet në shtëpi ose në natyrë.

Vrasës mushkonjash 2në1 Rovus
2,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Mbroni veten nga të gjitha insektet fluturuese që mund t'ju kafshojnë ose pickojnë, me një zgjidhje të sigurt eko-miqësore 2në1 që i tërheq dhe i vret. Përdoreni si njësi bazë ose si raketë, drita UV tërheq insektet dhe i zhduk ato në rrjetën elektrike, pa kimikate të dëmshme ose spërkatje. Pa kabëll, i karikueshëm me USB, mos u shqetësoni më për mushkonjat ose insektet në shtëpi ose në natyrë.

Më shumë
Detajet e produktit

Eleminoni menjëherë dhe në mënyrë të sigurt të gjitha insektet fluturuese

Një bezdi ndërsa nxehen ditët dhe netët janë insektet që fluturojnë në shtëpinë tuaj, zyrë, kopsht ose çadër, duke ju shqetësuar me gumëzhitjet, kafshimet dhe pickimet e tyre. Me vrasësin e ri të mushkonjave rovus 2në1, ju mund të punoni, të luani ose të flini në paqe, me dy mënyra të shpejta për t'ju mbajtur ju dhe familjen tuaj të sigurt dhe të qetë.

Rovus 2in1 Mosquito Killer
 • Rovus 2in1 Mosquito Killer

  E sigurtë në përdorim – pa kimikate

 • Rovus 2in1 Mosquito Killer

  funksionalitet 2në1

 • Rovus 2in1 Mosquito Killer

  Portativ

Nuk ka kimikate ose spërkatës të dëmshëm, e sigurt për përdorim

Metodat tradicionale të trajtimit të mushkonjave dhe mizave të tjera të bezdisshme përdorin kimikate toksike që qëndrojnë në ajër ose zbresin në sipërfaqet përreth shtëpisë, duke paraqitur një rrezik për ju dhe të dashurit tuaj. Vrasësi i mushkonjave Rovus 2në1 eko-miqësore, përdor dritë ultraviolet me gjatësi vale 356nm për të tërhequr të gjithë dëmtuesit fluturues dhe më pas një rrjetë elektrike i vret menjëherë, duke e bërë mjedisin më të qetë dhe më të rehatshëm. Rrjeti elektrik i fuqishëm, mbahet i sigurt pas një rrjeti sigurie që siguron që gishtat tuaj të jenë gjithmonë të sigurt.

Rovus 2in1 Mosquito Killer

Veprim 2në1 për përdorim maksimal!

Vrasësi i mushkonjave i krijuar me zgjuarsi ka dy stile përdorimi, aktiv dhe pasiv.

 • Rovus 2in1 Mosquito Killer

  Përdorni njësinë e dorës si një raketë për të goditur dhe kapur insektet fluturuese kudo që t'i gjeni.

 • Rovus 2in1 Mosquito Killer

  Vendosni raketë në njësinë bazë dhe krijoni një kurth të përsosur, pasi insektet fluturojnë drejt dritës UV dhe në çast, vriten lehtësisht nga një rrjetë elektrike.

Përdoret kudo

Dizajni i hijshëm dhe elegant nënkupton se duket bukur në kuzhinë, dhomën e ndenjes ose dhomën e gjumit, duke siguruar mbrojtje të shpejtë, të sigurt dhe pa mundim nga gumëzhitjet, kafshimet dhe pickimet, tërë ditën dhe natën. Njësia e karikimit të shpejtë mund të furnizohet me një karikues të zakonshëm USB, me një karikim të plotë që jep deri në pesë ditë përdorim. Për shkak se është pa tela, është ideal për përdorim në oborre, në kopsht ose pranë BBQ. Merrni me vete kur udhëtoni, në kamping, peshkimi ose në plazh për të qëndruar pa insekte pa përdorimin e spërkatjeve. Gëzoni verën pa u brengosur, mënyrën e sigurt dhe të thjeshtë me Rovus 2in1 Mosquito Killer.

 • Rovus 2in1 Mosquito Killer
 • Rovus 2in1 Mosquito Killer
 • Rovus 2in1 Mosquito Killer
 • Rovus 2in1 Mosquito Killer

Paketimi përfshin:

 • 1x pajisja bazë
 • 1x karikues USB
 • 1x manual përdorimi
Rovus 2in1 Mosquito Killer

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë