Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pista dhe makina Magic Tracks

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Pista dhe makina Magjike mund të bëjë kthesa në çdo formë dhe drejtim. Shkëlqen në errësirë dhe shfaq 4 ngjyra ndërsa makina ka 5 drita LED që krijojnë një shfaqje të vërtetë dritash.

 • Gjatësia 3,3 metra
 • Makinë e kuqe me 5 drita LED
 • Pista shkëlqen në errësirë
 • Forma të ndryshme piste
 • Lodër argetuese për të luajtur me fëmijët tuaj
Pista dhe makina Magic Tracks

Çmimi: 3,690 Lekë


Oferta: 1,107 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pista dhe makina Magjike mund të bëjë kthesa në çdo formë dhe drejtim. Shkëlqen në errësirë dhe shfaq 4 ngjyra ndërsa makina ka 5 drita LED që krijojnë një shfaqje të vërtetë dritash.

 • Gjatësia 3,3 metra
 • Makinë e kuqe me 5 drita LED
 • Pista shkëlqen në errësirë
 • Forma të ndryshme piste
 • Lodër argetuese për të luajtur me fëmijët tuaj
Më shumë
Detajet e produktit

Lodra e vitit: pista e shndritshme e garave

Ndihmoni fëmijën tuaj të shprehi kreativitetin me Magic Tracks! Pista magjike e garave e cila përkulet, ndriçon dhe është shumë fleksibël.

E përbëre nga 220 pjesë të cilat kanë një gjatësi totale 3.3m të cilat bashkohen lehtësisht, duke krijuar një shumëllojshmëri modelesh dhe ngjyrash.

Kënaqësi për të gjithë familjen!

Makina e garave me 5 drita LED

Kur pista është e montuar është momenti për të filluar garën! The Top Shop Magic Tracks përfshin një makinë të kuqe me bateri e cila ecën në pistë si një kampion i vërtetë.

Material transparent dhe 5 drita LED, do të krijohet një ambjent sikur të jeni në një garë të vërtetë.

Makina punon me bateri, të cilat vendosen në pjesën e poshtme të makinës e cila hapet me ndihmën e një kaçavide të vogël -  bateritë e saj nuk kanë si të humbasin.

Magjia e vërtetë ndodh kur ju të fikni dritën

Top Shop Magic Tracks kthehet në një mrekulli kur ju të fiksni dritën. Ngjyrat e pistës do të shnderrijne dhe dhoma e fëmijëve tuaj do të kthehet në një kështjellë magjike.

Dhe gjatë kohës që makina po garon në pistë, dritat e saj LED do të ndriçojnë pistën dhe do ti japin një shkëlqim të lehtë.

Mundësi të pafundme për të luajtur - Ju nuk do të keni të njëjtën pistë dy herë!

Me Top Shop Magic Tracks ju mund të luani për orë me rradhë, duke kombinuar ngjyrat dhe krijuar forma të ndryshme. Mundësitë janë të pafundme!

 • Pjesët bashkohen sëbashkuNdërtoni një pistë në pak sekonda

 • Dizajn gjarpëruesMagic Tracks mund të përthyet dhe është shumë fleksibel në çdo drejtim

 • Rrotullim në 360˚Krijoni një pistë rrethore dhe shikoni sesi makina ecen aty

 • Drita LED Makina ka 5 drita LED të cilat i japin ndriçim edhe pistës

 • 1 fletë me ikona dhe medalje që ngjiten ke makinaMbusheni makinën me ngjitëse

 • Pista mblidhetE lehtë dhe e thjeshtë për tu paketuar

Dhurata perfekte për ditëlindje

Top Shop Magic Tracks për fëmijet dhe të rinjt në shpirt. Dhurata perfekte për të vegjelit tuaj nga 3 vjec dhe pa limit moshe kur vjen puna tëk kenaqësia!

Kjo pistë mund të vendoset nën krevat, nën tavoline, ose mund ta çmontoni dhe ta vendosni mënjanë. Dhe kur te gjitha dritat të jenë të fikura çdo gjë do të kthehet në magji.

Aksesore shtesë (nuk përfshihen në paketim)

Informacione Shtesë

Paketimi përfshin:

 • 220 pjesë të cilat kanë gjatësi totale 3.3m
 • 1 Makinë e Kuqe me drita LED
 • 1 fletë me ikona dhe medalje që ngjiten ke makina (78 ikona)
 • 1 Manual perdorimi

Makina punon me 3 bateri AAA (nuk përfshihen në paketim)
Mosha e rekomanduar: mbi 3 vjec
Materiali: plastik

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 3 bateri AAA (nuk përfshihen); Mbi 3 Vjeç
Materiali Plastik

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,9

35 Vlerësime

1-10 nga 35

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Roi

www.topshop.al

Eshte nje loj shum shum e bukur per femijet shum argetuese dhe e pa demshme per femijet perkundrazi esht fantastike dhe argetuese ku femija mund te luaj pa u merzitur sa her qe te ket deshire
Per mendimin tim kjo esht nje loj fantstike shum e bukur dhe e vecat.mbi te gjitha eshte nje loje shum argetuese per femijet :qe femija mos te luaj ter diten me tel po te argetohet me kte loj mahnitese dhe qe kushton shum pak eshte nje cmim qe kush do mund ta perballoj..Sepse me vertet qe eshte shum aregutese per femijet..

ANONIM

www.topshop.al

FANTASTIKE
FANTASTIKE

ALBI

www.topshop.al

SUPER
SUUUPERR

Ingrida

www.topshop.lt

track
Ne e kemi blere, dhe femijet lozin cdo dite me te :)

Ela

www.topshop.pl

Loder e mire
E bleme si dhurate per djalin per Krishtlindje. Nuk na pritej dhe e hapem para festave. U kenaqem. Tani do te ndertojme nje piste me te madhe. Fantastike. Jua rekomandoj.

IRČA

www.topshop.sk

Irenka
Une e bleva per femijet e mi. Ata u surprizuan shume dhe u lumturuan kur hapen pakon. Ato jane shume te kenaqur dhe vecanerisht kur ata lozin ne darke dhe ajo ndricon. Realisht kjo loje terhoqi vemendjen e tyre, ato luajne shume me te, keshtu qe ne nderrojme shpesh baterite. Pervec kesaj, une jam shume e kenaqur me kete blerje.

Hania

www.topshop.pl

Zgjedhje e mire
Bleva 2 cope per vajzen time si dhurate per festa. Dhe formova nje piste te vogel per ta pare. Mendoj qe ato do te kenaqen shume.

anitram

www.topshop.sk

anitram
Ne e bleme si dhurate per ditelindjen e djalit tone dhe ai u kenaq shume e madje edhe ne. Por I vetmi problem eshte qe baterite nuk mbajn shume, ato nuk ishin te perfshira ne paketim.

Zudi

www.topshop.sk

Eva
E bleva per djalin tim dhe ai eshte shume I kenaqur.

Giulia

www.topshop.sk

Giulia
Kenaqesi e vertete per te gjithe familjen.

1-10 nga 35

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4