Nuk keni produkte në shportë

Provo

OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Pastrues xhamash 2në1 Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Pastruesi i xhamave Rovus 2në1 do të bëhet aksesori juaj i preferuar për pastrimin e xhamave. Praktike, do t'ju ndihmojnë të arrini dritare, pasqyra, dyer dushi dhe sipërfaqe të tjera të lëmuara pa përdorimin e detergjenteve.

Pastrues xhamash 2në1 Rovus
1,290 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Pastruesi i xhamave Rovus 2në1 do të bëhet aksesori juaj i preferuar për pastrimin e xhamave. Praktike, do t'ju ndihmojnë të arrini dritare, pasqyra, dyer dushi dhe sipërfaqe të tjera të lëmuara pa përdorimin e detergjenteve.

Më shumë
Detajet e produktit

Xhama që shkëlqejnë në një lëvizje

Pastruesi i xhamave Rovus 2në1 është mjeti perfekt për ti dhenë shkëlqimin dritareve, pasqyrave, dyerve të dushit dhe pllakave tuaja. Copa me mikrofibër heq lehtësisht papastërtitë e sipërfaqes ndërsa pastruesi e pastron dhe i jep shkëlqim dhe nuk le vija dhe shenja.

4 mënyra pastrimi për rezultate sa më të mira

Koka e pastrimit ka dy anë: pjesen e gomës që futet dhe mbyllet në dorezë dhe copën me mikrofibër në anën tjetër. Mund t'i vendosni të dy anët në mënyrë që ato të kenë të njëjtin drejtim për pastrim të shpejtë ose drejtim të kundërt kur keni nevojë për më shumë kontroll dhe hapësirë ​​për të pastruar. Ju gjithashtu mund të përdorni të dy mjetet veç e veç.

Mikrofibër e cila mund të hiqet dhe të lahet

Copa e pastrimit me mikrofibër me cilësi të lartë mund te hiqet, lahet dhe është shumë thithëse. Është e shkëlqyer për heqjen e papastërtive sipërfaqësore dhe pas pastrimit mund ta hiqni dhe mund ta lani atë në lavatriçe që ta keni gati për përdorimin e ardhshëm.

Karakteristikat praktike për përdorim të përditshëm

Pjesa e gomes heq shumë shpejt çdo lëng pa lënë njolla uji. Doreza ofron një kapje të rehatshme dhe është e përshtatshme për pastrim të shpejtë ose për përdorim të përditshëm, për shembull në dush. Pastruesi i dritareve Rovus ofron 4 mënyra të ndryshme përdorimi të cilat gjithmonë garantojnë rezultatet më të mira të pastrimit pa pasur nevojë për përdorimin e detergjentëve pastrues..

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë