Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshesë me korrent Rovus

Photo
Video
-60%
Fshesë thithëse fantastike në fuqi, performacë dhe mbi të gjitha e pazhurmshme. Kjo fshesë gjithashtu ka edhe një karakteristikë tjetër shumë të rëndësishme, fuqi të lartë thithëse. Fuqia: 750 W.
Fshesë me korrent Rovus

Çmimi: 19.990 Lekë


Oferta: 7.990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë
Fshesë thithëse fantastike në fuqi, performacë dhe mbi të gjitha e pazhurmshme. Kjo fshesë gjithashtu ka edhe një karakteristikë tjetër shumë të rëndësishme, fuqi të lartë thithëse. Fuqia: 750 W.
Më shumë
Detajet e produktit

Jeni duke kërkuar një fshesë me korrent të shkëlqyer dhe të fuqishme, ne ju rekomandojmë të shikoni fshesën Rovus BluePower G2. Fshesë thithëse fantastike në fuqi, performacë dhe mbi të gjitha e pazhurmshme.

Kjo fshesë gjithashtu ka edhe një karakteristikë tjetër shumë të rëndësishme, fuqi të lartë thithëse. E ndërkohë që ju mendoni që me gjithë këtë fuqi që ka do të bëjë një zhurmë të madhe gjatë përdorimit, jo e keni gabim, ajo punon me vetëm 69 dB, zhurmë e cila nuk do të shqetësoj askënd tjeter në shtëpi gjatë kohës që ju pastroni.

Bluepower fshesë me korrent Rovus është e pajisur me një sensor të aftësisë së pluhurit, kështu që ju e dini kur do të zëvendësoni qesen e filtrit . Mund të përdorni çdo qese filtri pasi nuk keni nevojë të shpenzoni kohë për të kërkuar dyqane të specializuara. Filtri HEPA do të ofrojë higjienë pa lëshuar grimca të imëta të ajrit.

Për më tepër, Rovus BluePower është projektuar për të dhënë rezultate të mahnitshme pastrimi ne super heshtje, por edhe me konsum të ulët të energjisë që ju mundëson të kurseni para në faturat elektrike!

Informacione Shtesë

Info Teknike:

 • Fuqia motorike 750W
 • Tub teleskopik (79cm)
 • Sistemi i filtrimit HEPA (qese letre)
 • Furça me perdorim te dyfishte
 • Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

  Produktet 1

  Si e vlerësoni këtë Produkt? *

  1 1 yll
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star

  mira

  www.topshop.al

  07/10/2018

  super
  ishte super vertet ja vlente dhe teper ekonomike

  Produktet 1