Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshesa Turbo Tiger

Photo
Video
1+1

Pastroni dyshemen pa pasur nevojë të lodheni me lecka, kova dhe pa u përkulur - përdorni fshesën praktike Turbo Tiger e cila ka 3 furça për mbedhjen e papastërtive dhe dopozitën për mbledhjen e tyre.

  • E thjeshtë dhe praktike
  • Punon pa bateri & korent
  • E sigurtë në përdorim
Fshesa Turbo Tiger
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  8-9 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Pastroni dyshemen pa pasur nevojë të lodheni me lecka, kova dhe pa u përkulur - përdorni fshesën praktike Turbo Tiger e cila ka 3 furça për mbedhjen e papastërtive dhe dopozitën për mbledhjen e tyre.

  • E thjeshtë dhe praktike
  • Punon pa bateri & korent
  • E sigurtë në përdorim
Më shumë
Detajet e produktit

Mbani pastër shtëpinë tuaj

Dyshemeja juaj është gjithëmonë e mbushur me thërrime buke, flokë, ëmbëlsira dhe papastërti? Pastroni dyshemen pa u lodhur dhe pa u perkulur me ndihmen e fshesës Turbo tiger, e cila falë furçave të saj bën të mundur tërheqjen e të gjitha papastërtive që gjënden mbi dysheme.

Turbo Tiger ju ndihmon të mbani pastër shtëpinë në çdo moment.

Mbedh çdo gjë, edhe ato që janë shumë të vogla

Fshesa Turbo Tiger mund të mbledh orizin, kafen, sheqerin, thërimet e bukës, dheun, flokët, papastërtitë madje edhe copat e xhamit.

Thjeshtë vendoseni në punë dhe ajo mund të përdoret në çdo sipërfaqe në çdo kohë. Pa u përkurlur dhe pa u munduar!

Sekreti: 3 furça rrotulluese

Sekreti i fshesës Turbo Tiger është bashkëveprimi i 3 furçave në një veprim ciklonik. 3 furëat rrotulluese bëjnë të mundur kapjen e të gjitha papastertive që do të gjënden në dysheme.

 

Fleksibël dhe e manovrueshme

Fshesa Turbo Tiger falë bishtit të saj i cili rrotullohet 360° është lehtësisht e manovruehme në çdo drejtim, madje me lehtësi mund të futet edhe poshtë mobiljeve apo divanëve.

Përveç kësaj, ajo paloset në 3 pjesë kështu nuk do të zë shumë hapësirë në shtëpi.

Nuk keni pse të përkuleni

Me fshesen Turbo Tiger tani nuk do t'ju duhet të përkuleni, bishti i saj lehtësisht mund të futet edhe poshtë mobilje dhe mund të bëjë punën tuaj edhe më të thjeshtë.

Punon pa energji

Fshesa Turbo Tiger punon pa bateri dhe pa korend. Thjeshtë duke e drejtuar në drejtim të sipërfaqes që do të pastroni ajo bën të mundur pastrimin e saj.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star